Jump to content
Dogomania

Babuleńka ze schronu po operacji guzów pojedzie do kikou


Recommended Posts

Dnia 7.01.2022 o 12:35, Jo37 napisał:

Limonko - wyrazy współczucia.

Limonko, przytulam i całym sercem współczuję ❤️❤️ 

od wielu lat nie mogę się pozbierać po śmierci przyjaciółki, 27.01. będzie kolejna rocznica.... wiem, jak bardzo i jak długo to boli 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2022 o 13:30, mari23 napisał:

Limonko, przytulam i całym sercem współczuję ❤️❤️ 

od wielu lat nie mogę się pozbierać po śmierci przyjaciółki, 27.01. będzie kolejna rocznica.... wiem, jak bardzo i jak długo to boli

Dziękuję. Wiele lat przyjaźni za nami, myślałam że jeszcze sporo przed nami ..... Była pełna życia i radości ....

W poniedziałek po przebiegnięciu 7 km zażartowała, że może spokojnie przebiec drugie tyle, ale woli iść do mnie na kawę.  To była naszo ostatnie spotkanie...

Minęło dopiero kilka dni nowego roku, a śmierć zabrała już dwie takie dobre, życzliwe osoby ....  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2022 o 16:11, limonka80 napisał:

Dziękuję. Wiele lat przyjaźni za nami, myślałam że jeszcze sporo przed nami ..... Była pełna życia i radości ....

W poniedziałek po przebiegnięciu 7 km zażartowała, że może spokojnie przebiec drugie tyle, ale woli iść do mnie na kawę.  To była naszo ostatnie spotkanie...

Minęło dopiero kilka dni nowego roku, a już śmierć zabrała już dwie takie dobre, życzliwe osoby ....  

O matko 😰 Tak bardzo Ci współczuję.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2022 o 16:18, limonka80 napisał:

D

Dziękuję Agata.

Kiedy pisałyśmy w południe nie wspomniałam o tym, bo nie chciałam Ci psuć radości z cudownej Wnusi ....

Tak ten świat urządzony - wszystko się przeplata.. Radość i smutek, życie i śmierć..

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.01.2022 o 20:10, sunia2000 napisał:

Grupa bazarkowa z FB, którą tworzę ja, Marzena, Gosia i doraźnie kilka innych dobrych dusz postanowiła przejąć opieke finansową nad babcią Agusią. Już rozmawiałyśmy z kikou. 

Przynajmniej tak możemy się odwdzięczyć Basii za to co robiła dla psiaków przez lata ....

Grupa bazarkowa na FB, gdzie będę wrzuciła info o zapłaconych fv za Agusie: https://www.facebook.com/groups/2404531839876914.

Na dogo rzadko się pojawiam, ale pewnie kikou będzie informowała nadal o jej stanie zdrowia 🙂 

Wielka decyzja, wielkie dzięki

skoro to już zdecydowane i uzgodnione może deklarowicze Agusi mogliby w jakiejś części przenieść swoje deklaracje na dziką Sabinkę, która też opiekowała się ewu

@Figunia, @limonka80, @seramarias, @Nesiowata, @mari23

jeśli mogłybyście wspomóc utrzymanie Sabinki

zapraszam na jej wątek

https://www.dogomania.com/forum/topic/355013-dzika-sabinka-uratowana-z-okolic-biłgoraja-do-tej-pory-pod-opieka-basi-ewu-prosi-o-pomoc/

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.01.2022 o 23:04, Aldrumka napisał:

@Figunia, @limonka80, @seramarias, @Nesiowata, @mari23

jeśli mogłybyście wspomóc utrzymanie Sabinki

zapraszam na jej wątek

https://www.dogomania.com/forum/topic/355013-dzika-sabinka-uratowana-z-okolic-biłgoraja-do-tej-pory-pod-opieka-basi-ewu-prosi-o-pomoc/

Czy wpłaty na Twoje konto?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.01.2022 o 23:04, Aldrumka napisał:

może deklarowicze Agusi mogliby w jakiejś części przenieść swoje deklaracje na dziką Sabinkę, która też opiekowała się ewu

Ja już tę deklarację zdążyłam przenieść na onka Maro, ale nie ma mowy żebym opuściła Sabinkę - będę dla suni wpałacała 50 zł m/c.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.01.2022 o 23:04, Aldrumka napisał:

Wielka decyzja, wielkie dzięki

skoro to już zdecydowane i uzgodnione może deklarowicze Agusi mogliby w jakiejś części przenieść swoje deklaracje na dziką Sabinkę, która też opiekowała się ewu

@Figunia, @limonka80, @seramarias, @Nesiowata, @mari23

jeśli mogłybyście wspomóc utrzymanie Sabinki

zapraszam na jej wątek

https://www.dogomania.com/forum/topic/355013-dzika-sabinka-uratowana-z-okolic-biłgoraja-do-tej-pory-pod-opieka-basi-ewu-prosi-o-pomoc/

 

 

Jak najbardziej moja deklaracja po Agusi może iść na Sabinkę 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Agunia przesyla pozdrowienia. Zdrówko dopisuje, chociaż mieliśmy bardzo niebezpieczną sytuację bo któregoś dnia Agusi brzuszek spuchł jak balon i pędziłyśmy do jedynej otwartej kliniki w okolicy. Jakoś cudem udało udrożnić przewód pokarmowy (plukanie w narkozie), nie było pełnego skretu żołądka i nasza babuleńka doszla do siebie. Rządzi nam tu całą gębą (ze wszystkimi 4 ząbkami😜), szczeka od rana do wieczora, zawsze coś ma do powiedzenia.😊

IMG_20220716_114814.jpg

IMG_20220716_120312.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...