Jump to content
Dogomania

Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Kikou kupiła Makusiowi zapas karmy, która mu służy oraz enzymy, które wspomagają jego trzustkę. Dzięki nim koopy są ok. Jeśli chodzi o kręgosłup i łapiny, to też jest dobrze. Chodzi, merda ogonem, cieszy się życiem. 🙂

Przelałam za karmę i leki 225,32 zł

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.03.2022 o 22:27, KrystynaS napisał:

I niech jak najdłużej cieszy się tym życiem jakie teraz ma

Otóż to 🙂 Kiedy myślę o Makusiu ogrania mnie spokój. I radość. Wiem, że ma teraz takie życie, jakie powinien mieć każdy dojrzały pies.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.03.2022 o 12:49, KrystynaS napisał:

A mnie martwi jedna rzecz - finanse, zajrzałam na pierwszą stronę. A pewnie niebawem trzeba kupić Librelę, że o hotelu nie wspomnę.

Dziękuję Ci bardzo, że sprawdzasz i martwisz się 😘 Nie jest aż tak źle, bo największa miesięczna deklaracja - od wiolhelm - jeszcze nie wpłynęła za ten miesiąc. Parę groszy Makuś jeszcze więc powinien mieć. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.03.2022 o 22:46, agat21 napisał:

Otóż to 🙂 Kiedy myślę o Makusiu ogrania mnie spokój. I radość. Wiem, że ma teraz takie życie, jakie powinien mieć każdy dojrzały pies.

Mam dokładnie tak samo ❤️ bardzo się cieszę Makusiowym szczęściem !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2022 o 19:22, Tyśka) napisał:

Odświeżyłam ogłoszenie Makusia... Ale sama nie wiem czy warto? Co myślisz agat21?

Dziękuję Ci pięknie. Może jakaś szansa jest, ale nie było żadnego telefonu o Makusia. Poza tym on chyba jest tak szczęśliwy u Kikou, że ciężko byłoby mu znaleźć lepsze miejsce. Sama nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2022 o 19:49, agat21 napisał:

Dziękuję Ci pięknie. Może jakaś szansa jest, ale nie było żadnego telefonu o Makusia. Poza tym on chyba jest tak szczęśliwy u Kikou, że ciężko byłoby mu znaleźć lepsze miejsce. Sama nie wiem.

Jak się wahasz to zostawię olx. To nic nie kosztuje, niech wisi. Może zdarzy się cud. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2022 o 19:49, agat21 napisał:

... nie było żadnego telefonu o Makusia. Poza tym on chyba jest tak szczęśliwy u Kikou, że ciężko byłoby mu znaleźć lepsze miejsce. Sama nie wiem.

 

Dnia 2.04.2022 o 21:48, limonka80 napisał:

Ja obstawiam, że Makary woli zostać tam gdzie jest 🙂

Też tak sądzę, Makary jest zadowolony i chyba szczęśliwy w domu kikou. Nie przesadza się starych drzew, On wprawdzie nie jest długo u kikou ale chyba już tam zapuścił korzenie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.04.2022 o 13:57, Ewa Marta napisał:

Zaglądam do Makusia i cieszę się, że dobrze się czuje i jest szczęśliwy.

Dzięki za zaglądanie. 🙂

Szukamy mu jednak Librelli, bo hurtownie, z których korzysta Makusiowa wetka - puste! 😕 Może w tym tygodniu lek się pojawi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...