Jump to content
Dogomania

Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....


Recommended Posts

8 godzin temu, agat21 napisał:

Pytałam dexterkę o ten guzek na zdjęciu łapki, ale ona twierdzi, że to na pewno nie jest guz. Że to owszem - może tak wyglądać, ale nic tam nie ma. 

Ok. Czasem zdjęcia coś przekłamia. Cieszę się bardzo. Wszystko na dobrej drodze :))) 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.06.2021 o 09:44, agat21 napisał:

Tak, na pewno. Jak nie widzi, i czuje się przez to słabszy, to od początku nieznajomego musi przekonać, że sobie w kaszę nie da dmuchać. Dlatego na wszelki wypadek - kłap!

Oczywiście, że to nie z agresji, a taka "obrona na wszelki wypadek", gdyby ten "ktoś" nie miał jednak dobrych zamiarów... niewidome psiaki niestety w taki sposób starają się zapewnić sobie bezpieczeństwo. Makary nie był długo w schronisku, więc tylko kłapie, biedny Bonus każdy "atak" odpiera atakiem :(

Makary wypiękniał u Dexterki bardzo :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.06.2021 o 21:27, agat21 napisał:

A tu znowu z Larą, która od czasu jak ją kłapnął, za nim nie przepada.  

IMG-20210602-WA0010.jpg

Makary ma minę jakby chcial powiedzieć " ależ mi wstyd że kłapnąłem dziewcznę, to był wypadek, zapomnijmy o tym"    :-))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, limonka80 napisał:

Makary ma minę jakby chcial powiedzieć " ależ mi wstyd że kłapnąłem dziewcznę, to był wypadek, zapomnijmy o tym"    :-))

Otóż to :) Mam tylko nadzieję, że dziewczyna zapomni o incydencie, bo na razie nie bardzo Makusia z tego powodu lubi..

Link to comment
Share on other sites

Jak miło czytać Wasze zachwyty nad Makarym. :) Ale bo i jest się kim zachwycać ;) Teraz jeszcze wyniki badań żeby były dobre, to już będzie super. Dexterka dziś wysłała pytanie do wetki, bo chyba już powinny być..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...