Jump to content
Dogomania

Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....


Recommended Posts

1 godzinę temu, konfirm31 napisał:

Przytulam. My z Bliss od jakiegoś czasu krążymy dookoła TM. Czy zostać jeszcze tu, czy iść już TAM.... :(

Oswajacie przejście w inny wymiar? Współczuję bardzo. Oby nie bolało za bardzo jak już ten moment przyjdzie. Ani Was ani jej.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, konfirm31 napisał:

Przytulam. My z Bliss od jakiegoś czasu krążymy dookoła TM. Czy zostać jeszcze tu, czy iść już TAM.... :(

Ja z Zulką podobnie, widzę, jak ucieka z niej życie :(.

Cieszę się, że tutaj u Makarego coraz więcej nadziei, Fenix na pewno też się cieszy.

Przyszła faktura na 600 zł, opłacona z konta zbiórki Fenixa

Faktura 3 05 2021.pdf

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tola napisał:

Ja z Zulką podobnie, widzę, jak ucieka z niej życie :(.

Cieszę się, że tutaj u Makarego coraz więcej nadziei, Fenix na pewno też się cieszy.

Przyszła faktura na 600 zł, opłacona z konta zbiórki Fenixa

Faktura 3 05 2021.pdf 437.67 kB · 1 download

Bardzo dziękuję za wsparcie z konta Fenisiowego, bez tego trudno byłoby udźwignąć koszty tych wszystkich diagnoz, badań i samej operacji.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, agat21 napisał:

Bardzo dziękuję za wsparcie z konta Fenisiowego, bez tego trudno byłoby udźwignąć koszty tych wszystkich diagnoz, badań i samej operacji.

Przecież Makary to nasz Feniks II <3  Oby tylko zdrowy był, bo szczęśliwy i uśmiechnięty jest od kiedy opuścił schronisko :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.05.2021 o 22:46, Onaa napisał:

DS mojej Lili  która dzisiaj pojechała do swojego domku :)  chce pomóc finansowo Makusiowi.  Agatko czy mogę im podać numer konta Makarego ?

To bardzo piękny gest ze strony DS Lili. Dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, KrystynaS napisał:

Makary cześć piesku

Feniks [*] pomaga ratować zdrowie

Feniś czuwa nad tymi wszystkimi biedakami wyciągniętymi już ze schronu i tymi, które czekają. Wierzę, że jeszcze wiele psów z Zamościa zostanie uratowanych.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Wieści od Makarego są dobre. Rany ładnie się goją, nie ma opuchlizny ani zaczerwienienia. Apetyt jest dobry, koopa w porządku. Może trochę bardziej Makuś teraz "się oszczędza" - jak napisała dexterka, bo może szwy na łapce go ciągną i nie pozwalają swobodnie chodzić. Dostaje pyralginę przeciwbólowo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.05.2021 o 10:36, agat21 napisał:

Wieści od Makarego są dobre. Rany ładnie się goją, nie ma opuchlizny ani zaczerwienienia. Apetyt jest dobry, koopa w porządku. Może trochę bardziej Makuś teraz "się oszczędza" - jak napisała dexterka, bo może szwy na łapce go ciągną i nie pozwalają swobodnie chodzić. Dostaje pyralginę przeciwbólowo.

Oby to, co najgorsze było już za nim a guzy okazały się niezłośliwe. Mobilizacja - trzymajmy mocno kciuki za wyniki badania histopatologicznego !

Link to comment
Share on other sites

Ale żeby nie było tylko tak słodko i brylantowo, to pojawiła się pierwsza skarga na naszego aniołka. Spacerował w towarzystwie miłej i spokojnej suni. Podszedł do niej, poniuchał i chwycił zębami za skórę, nie puszczał przez kilka sekund. Na szczęście nic się suni nie stało, ale mało przyjemna sytuacja :/

To ta suńka w tle:

IMG-20210524-WA0005.jpg

IMG-20210524-WA0004.jpg

Link to comment
Share on other sites

A ja go brałam z a gentlemana - że nieważne czy panna ładna czy brzydka on zawsze szarmancki, a tu takie rozczarowanie..... 

A swoją drogą, to Makary ma szczęście, że za to ugryzienie sunia mu chudego tyłka nie poszarpała :-))

 ona większa od niego..... 

Na ostatnim zdjęciu sunia ma mocno zdegustowaną minę, jakby chciała powiedzieć - "widzieliście jaki cham ?"

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...