Jump to content
Dogomania

Śliczny, rudy, kudłaty - czemu trafił za kraty ? Już zdrowy, pojechał do najlepszego DS :)


mari23

Recommended Posts

Na konto Timusia wpłynęła kwota 50,00 zł od Pani Bożeny K. z Gliwic, a w tytule przelewu był zapis: dla Timusia i Małego. Rozumiem, że to po 25,00 zł dla każdego psiaczka.  Na jakie konto mam przekazać 25,00 zł, czy na konto Stowarzyszenia?
Dobrze byłoby, gdyby konto do wpłat było zapisane w pierwszym lub drugim poście wątku.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Na konto Timusia wpłynęła kwota 50,00 zł od Pani Bożeny K. z Gliwic, a w tytule przelewu był zapis: dla Timusia i Małego. Rozumiem, że to po 25,00 zł dla każdego psiaczka.  Na jakie konto mam przekazać 25,00 zł, czy na konto Stowarzyszenia?
Dobrze byłoby, gdyby konto do wpłat było zapisane w pierwszym lub drugim poście wątku.

Niech te pieniążki zostaną w całości dla Timusia, "Mały" potrzebuje pomocy tylko na transport, nie trzeba poza tym nic na niego wpłacać :)

1 godzinę temu, elik napisał:

Basia prosiła, żebym przekazała, że nie może się zalogować na dodo ani z telefonu, ani z komputera. Pokaże się na wątku, gdy pokona trudności.

Dzwoniła, jesteśmy w kontakcie w związku z transportem, a na wątku poczekamy :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Na konto Timusia wpłynęła kwota 50,00 zł od Pani Bożeny K. z Gliwic, a w tytule przelewu był zapis: dla Timusia i Małego. Rozumiem, że to po 25,00 zł dla każdego psiaczka.

Myślę że to ode mnie, napisałam  w tytule od limonki80 widocznie nie opisali w banku. A po ile i na kogo - jak uznasz, któremu psiakowi są bardziej potrzebne , może być też na transport. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, limonka80 napisał:

Myślę że to ode mnie, napisałam  w tytule od limonki80 widocznie nie opisali w banku. A po ile i na kogo - jak uznasz, któremu psiakowi są bardziej potrzebne , może być też na transport. 

To już poprawiam, że to od limonki80.

Skoro mari23 zadecydowała, że Jej Rudasek nie będzie zbierał pieniędzy, bo Ona mu wszystko zapewni, to w takim razie, tak jak zaproponowałaś, 25,00 zł przeleje na bazarek transportowy z zaznaczeniem, że to od Ciebie na 5 losów

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, elik napisał:

To już poprawiam, że to od limonki80.

Skoro mari23 zadecydowała, że Jej Rudasek nie będzie zbierał pieniędzy, bo Ona mu wszystko zapewni, to w takim razie, tak jak zaproponowałaś, 25,00 zł przeleje na bazarek transportowy z zaznaczeniem, że to od Ciebie na 5 losów

Pięknie dziękuję, mamy zatem całą kwotę na transport

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

To już poprawiam, że to od limonki80.

Skoro mari23 zadecydowała, że Jej Rudasek nie będzie zbierał pieniędzy, bo Ona mu wszystko zapewni, to w takim razie, tak jak zaproponowałaś, 25,00 zł przeleje na bazarek transportowy z zaznaczeniem, że to od Ciebie na 5 losów

Ale ja w transportowym też uczestniczyłam :-) kupiłam 8 losów i wczoraj wpłaciłam - gabi79 podała mi konto do wpłat na bazarek. Działam na wszystkich frontach :-))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, limonka80 napisał:

Ale ja w transportowym też uczestniczyłam :-) kupiłam 8 losów i wczoraj wpłaciłam - gabi79 podała mi konto do wpłat na bazarek. Działam na wszystkich frontach :-))

To prawda, czy zatem popisać kolejnych 5 losów, będzie wtedy cała kwota na transoprt

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, malagos napisał:

Rudasek uroczy! Bardzo się cieszę, ze do Ciebie, Maryś, trafi, bardzo!

To prawda, uroczy :) słabość do takich psiaków chyba mi już na zawsze zostanie...

Kiedy kilka lat temu przyjechał do mnie z Wojtyszek Pikuś i Ulv wysiadła z nim z samochodu, piesio spojrzał na mnie...a ja w płacz.... to było w 2012, nie tak długo po śmierci Kilerka[*]

I został Pikunio z nami, wprawdzie znalazł dom, ale po pół roku wrócił z adopcji (uciekał pani bez przerwy i latał bezpańsko, więc zabrałam prosto z ulicy.) Z powodu jego nawyku uciekania mam dwie furtki - taką "śluzę" :)

Pikuś.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, agat21 napisał:

A moja propozycja imienia nie została zapisana na początku wątku :(

Przepraszam, przez tą rozmowę o prezydencie i "Podróży za jeden uśmiech" zapomniałam dopisać, gafa już naprawiona.

20 godzin temu, Gabi79 napisał:

Wielki dzień maluszka już jutro. HURRA

To już DZISIAJ ! Mały z Timusiem już w drodze, jeśli na drodze przeszkód nie będzie, około 12.00 odbiorę rudzielca przy autostradzie. Przede mną 26 km zaśnieżoną, krętą drogą, oby tylko moje Lupo na śniegu nie tańczyło. Snów sypie i to mocno :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, mari23 napisał:

Przepraszam, przez tą rozmowę o prezydencie i "Podróży za jeden uśmiech" zapomniałam dopisać, gafa już naprawiona.

To już DZISIAJ ! Mały z Timusiem już w drodze, jeśli na drodze przeszkód nie będzie, około 12.00 odbiorę rudzielca przy autostradzie. Przede mną 26 km zaśnieżoną, krętą drogą, oby tylko moje Lupo na śniegu nie tańczyło. Snów sypie i to mocno :(

Trzymam kciuki za to, żeby obyło się bez przeszkód.

Podobno Timek był spokojny, a maluszek nieco się denerwował. Biedactwo nie wie, że jedzie po nowe, dobre życie. Szybko pewnie się o tym przekona  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...