Jump to content
Dogomania

Quatro, teraz Figo ma dom!!!!!"Chcę opuścić zimny, betonowy boks...Quatro błaga o pomoc i wsparcie!!


Recommended Posts

1 godzinę temu, Poker napisał:

Bardziej niepokoi mnie to , że głównie uroda zachwyca. A ten podobny do Quatro piesek  wcale nie musi mieć podobnego charakteru.

W przypadku Quatro i uroda i charakter zachwyca. 

Zgadzam się, że ten drugi piesek nie musi mieć podobnego charakteru. NA PEWNO nie będę sugerować się zapytaniami czy telefonami zainteresowanych przy zabraniu kolejnego psa. 

Podjadę do schroniska i zobaczę, który jest w potrzebie.....KAŻDY zasługuje na dom. 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, agat21 napisał:

Jaki zadowolony :) On chyba będzie szczęśliwy wszędzie i z każdym, byle poza schronem. Taki cudowny pies :)

Nie zazdroszczę Ci Asiu wyboru komu teraz dać szansę. Trzymam kciuki za najbiedniejszego, chociaż tam wszystkie biedne :/

Quatro wyjeżdża dzisiaj do domku po 17,30..anecik już ociera łezki:-)))

Agatko, wiesz doskonale jaki to stres pojechać do schroniska..byłaś po Amberka....

Do tego jeszcze wybierać...:-((((( One tego nie rozumieją, dlaczego właśnie ten a nie on....:-(((((

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że Quatro ma domek!
Od kiedy mnie jedna Ciocia tu zaprosiła,to cichutko tylko kibicować mogłam:(

Pozwolę zabrać dwa słowa co do tego przytulania. Wzruszająco nam to wygląda, ale taka pozycja ustawienia psów i ułożenie głowy na grzbiecie drugiego psa pokazuje wyższość Quatro nad staruszkiem. "Zwady nie szukam,ale jestem tu ważniejszy od ciebie" -coś w tym typie...i staruszek (swoją drogą biedak straszny:(..., ) na zdjęciu to zaakceptował.Nie wiem jakie było jego zachowanie do innych psów,czy nie próbował być "szefem" (wśród zdjęć,na innym piesku również tak główkę ułożoną  widziałam)...może się mylę co do tego zdjęcia i Quatro,......ale kiedyś żeby pogodzić Moriska z Amiczkiem [*] o takim  psim sygnale w stadzie czytałam,że to nie przytulanie.
Do ludzi widzę,że jest super i to najważniejsze.
Bądź szczęśliwy Maluchu!

edit. widzę właśnie ,że wstawione jest teraz zdjęcie o które mi chodziło, z główką na innym piesku i też prostopadłe ustawienie.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, lunarmermaid napisał:

Ten też śliczny i smutny bardzo... 

IMGP2327.JPG.c8e02eacc95a614ddd8b8d0ed46cd0d3.jpeg

IMGP2323.JPG.ea9697539f28cff55279650add92821a.jpeg

Tego młodzieńca już nie ma w schronisku, był w boksie razem z Amberkiem i Rabarbarem...

8 minut temu, WiosnaA napisał:

Bardzo się cieszę, że Quatro ma domek!
Od kiedy mnie jedna Ciocia tu zaprosiła,to cichutko tylko kibicować mogłam:(

Pozwolę zabrać dwa słowa co do tego przytulania. Wzruszająco nam to wygląda, ale taka pozycja ustawienia psów i ułożenie głowy na grzbiecie drugiego psa pokazuje wyższość Quatro nad staruszkiem. "Zwady nie szukam,ale jestem tu ważniejszy od ciebie" -coś w tym typie...i staruszek (swoją drogą biedak straszny:(..., ) na zdjęciu to zaakceptował.Nie wiem jakie było jego zachowanie do innych psów,czy nie próbował być "szefem" (wśród zdjęć,na innym piesku również tak główkę ułożoną  widziałam)...może się mylę co do tego zdjęcia i Quatro,......ale kiedyś żeby pogodzić Moriska z Amiczkiem [*] o takim  psim sygnale w stadzie czytałam,że to nie przytulanie.
Do ludzi widzę,że jest super i to najważniejsze.
Bądź szczęśliwy Maluchu!

Podobnie odczytała zachowanie Quatro znajoma Agnieszka z Fb, też pomaga zamojszczakom, to u niej był owczarek Fred, który niedawno odszedł. Zadzwoniła i powiedziała, że wg niej to jest dominacja, a nie przytulanie. Każdy odczytuje, jak mu w duszy gra, ale tak jak piszesz -  najważniejsze, ze Quatro do ludzi jest świetny.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, WiosnaA napisał:

Bardzo się cieszę, że Quatro ma domek!
Od kiedy mnie jedna Ciocia tu zaprosiła,to cichutko tylko kibicować mogłam:(

Pozwolę zabrać dwa słowa co do tego przytulania. Wzruszająco nam to wygląda, ale taka pozycja ustawienia psów i ułożenie głowy na grzbiecie drugiego psa pokazuje wyższość Quatro nad staruszkiem. "Zwady nie szukam,ale jestem tu ważniejszy od ciebie" -coś w tym typie...i staruszek (swoją drogą biedak straszny:(..., ) na zdjęciu to zaakceptował.Nie wiem jakie było jego zachowanie do innych psów,czy nie próbował być "szefem" (wśród zdjęć,na innym piesku również tak główkę ułożoną  widziałam)...może się mylę co do tego zdjęcia i Quatro,......ale kiedyś żeby pogodzić Moriska z Amiczkiem [*] o takim  psim sygnale w stadzie czytałam,że to nie przytulanie.
Do ludzi widzę,że jest super i to najważniejsze.
Bądź szczęśliwy Maluchu!

Aniu, bardzo się cieszę, że jesteś tutaj z nami, że kibicowałaś po cichu Quatro. . 

Takie zachowania jak kładzenie głowy na grzbiecie innego psa zaobserwowałam i obserwuję u swoich malamutów, a nie są to psy uległe. Bari [*] i Kazan [*]  a teraz Zew dokładnie tak robi. Zawsze trzymam rękę na pulsie, bo nie każdy pies jest uległy i się poddaje....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...