Jump to content
Dogomania

Quatro, teraz Figo ma dom!!!!!"Chcę opuścić zimny, betonowy boks...Quatro błaga o pomoc i wsparcie!!


Recommended Posts

2 godziny temu, lunarmermaid napisał:

Czy mi się wydaje czy on jednak kuleje trochę na tą prawą przednią łapę? 

 

1 godzinę temu, Isiak napisał:

Też zwróciłam uwagę, ale myślałam, że może jestem przewrażliwiona i mi się wydaje.

Jeśli tylko państwo coś zauważą, to NA PEWNO pójdą z nim do weta. Z państwem jestem w stałym kontakcie i na razie nic mi nie mówili, że Figo kuleje ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, lunarmermaid napisał:

Najbardziej widać to na filmiku, gdy biegnie w stronę osoby filmującej, tak w połowie nagrania... 

Dosłownie 10 min temu rozmawiałam z panem. Zadzwoniłam aby dopytać o tą łapkę. Według pana Quatro nie utyka, nie podnosi tej łapki, nie liże jej...W przyszłym tygodniu będą mieli wizytę u weta, to poprosi, aby wet jeszcze raz dobrze obejrzał tą łapkę. 

U anecik też nie utykał. wiedziała o tym, bacznie się przyglądała...

Jak wyprowadzali go z boksu w schronisku , to zasuwał na wszystkich łapkach jak lokomotywa...Widziałam dokładnie, przyglądałam się, bo wcześniej łapkę miał w górze...

Może nadepnął na grudę lodową? 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Alaskan malamutte changed the title to Quatro, teraz Figo ma dom!!!!!"Chcę opuścić zimny, betonowy boks...Quatro błaga o pomoc i wsparcie!!
8 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Ile w nim energii, radości i szczęścia:) Cudowna adopcja, cudowny pies:)

 

56 minut temu, Ellig napisał:

Widać jaki jest radosny! :)

 

1 minutę temu, mari23 napisał:

A my wszystkie - jeszcze bardziej radosne z tego powodu ! :) :) :)

Siedział bidusi w tym boksie, łapcię podnosił, aby tylko ktoś go zauważył, zabrał stamtąd....

I proszę!! Jaki wspaniały, rodzinny pies!! Co znaczy dom, miłość, pełna miska, własne posłanko!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...