Jump to content
Dogomania

Quatro, teraz Figo ma dom!!!!!"Chcę opuścić zimny, betonowy boks...Quatro błaga o pomoc i wsparcie!!


Recommended Posts

1 minutę temu, Sowa napisał:

i od razu w nowym domu Quatro musi znaleźć człowieka-szefa, żeby mu nie wlazł na głowę. Quatro nie boi się - więc szkolenie powinno iść łatwo.

Sowo, bardzo dziękuję, że tu jesteś. Do umowy adopcyjnej dopięłyśmy "przykazania" opracowane na wątku Rabarbarka. Państwo zadeklarowali, że w razie problemów mają szkoleniowca i nie będą czekać. 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Poker napisał:

NO, no, jesteś odważna i dzielna.

Same "siroty" mi się trafiały. Tylko raz była Miśka z Marmurowej w Łodzi, do Tz-ta pan powiedział "proszę się nad nią nie nachylać, bo panu twarz odgryzie", ale to już na inna opowieść : )

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Jak zabierałam Quatro, to niebieskooki był.....machał do mnie ogonkiem....nie powiem...serce podskoczyło do gardła...

Północniaki są mi szczególnie bliskie.... 

Wiem ze to Twoja decyzja ale pomyśl prosze o Niebieskookim :( on też dlugo jest w schronie :( myśle o nim ale nie mam jak pomoc :( wiem ze w polnocniakowych dt nie ma miejsca teraz :((  

Bede jeszcze pisac moze do szajki ale :( oni zabrali pare biedaczkow z ciezkich warunkow :( 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tianku napisał:

Wiem ze to Twoja decyzja ale pomyśl prosze o Niebieskookim :( on też dlugo jest w schronie :( myśle o nim ale nie mam jak pomoc :( wiem ze w polnocniakowych dt nie ma miejsca teraz :((  

Bede jeszcze pisac moze do szajki ale :( oni zabrali pare biedaczkow z ciezkich warunkow :( 

 

 

Myślę..pojadę do schroniska, zobaczę czy jest. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Alaskan malamutte napisał:

Gabrysiu, tak bardzo bym chciała, aby wszystko dobrze się ułożyło, aby Quatro był tam szczęśliwy, kochany i szanowany. 

Wszystko na to wskazuje, że tak właśnie będzie, ale tak samo, jak Ty odetchnę za jakiś czas. QUATRO skradł moje serce i też się stresuję. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...