Jump to content
Dogomania

Borys odszedł. Kiedyś znowu się spotkamy Skarbie


Jaaga

Recommended Posts

Dnia 11.10.2021 o 09:59, Jaaga napisał:

Borys to rzeczywiście wielki pieszczoch i trudno mu zrobić zdjęcie z odległości, bo od razu jest przy człowieku i domaga się o głaski.

 

i pieszczoch, i wielki :) ❤️ jego ogłoszenie ma sporą oglądalność i niemało wyświetleń numeru telefonu, a domku nie widać.

Choć Borys jest teraz szczęśliwy i z pewnością z nowego domku by się nie ucieszył 😉  On już ma dom - prawdziwy, kochający wspaniały - u Jaagi - i innego na pewno nie chce ❤️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.10.2021 o 22:34, mari23 napisał:

i pieszczoch, i wielki 🙂 ❤️ jego ogłoszenie ma sporą oglądalność i niemało wyświetleń numeru telefonu, a domku nie widać.

Choć Borys jest teraz szczęśliwy i z pewnością z nowego domku by się nie ucieszył 😉  On już ma dom - prawdziwy, kochający wspaniały - u Jaagi - i innego na pewno nie chce ❤️

Niestety, oprócz tamtych dwóch pań, z których żadna nie przyjechała, nikt juz nie zadzwonil o niego. Myślę że aż tak bardzo nie miałby za złe zmiany domu, bo jest kontaktowy do wszystkich. Przedwczoraj przyjechała do nas Pani doktor szczepić psy i Borys od razu się do niej przykleił. Juz ją zna, ona go bardzo lubi i zawsze sie z nim wita . Musieliśmy go aż wyprosić na czas szczepień, bo tak się dopychal, ze lekarka nie mogła zbadać i zaszczepić innych psów. To samo robi z gośćmi. Z każdym ie przywita i jeśli ktoś zacznie gkaskac, to go nie odstepuje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 11.10.2021 o 09:59, Jaaga napisał:

Borys to rzeczywiście wielki pieszczoch i trudno mu zrobić zdjęcie z odległości, bo od razu jest przy człowieku i domaga się o głaski.

Anula, dziękuję bardzo. Już zapisuję.

Dzisiaj została przelana do Fundacji ZEA ostatnia rata na kojec.W sumie było to 10 rat po 30zł.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 23.11.2021 o 18:12, Tyśka) napisał:

Wyróżniłam własnie i bardzo podrożało 😞 Za miesiac zapłaciła, 24,93 zł. Zaraz dopisuję do rozliczenia na pierwszej. Udało mi sie tanio kupić worek karmy, niestety oferta limitowana, mozna kupić tylko jeden - 92,50 zł.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2021 o 12:09, Jaaga napisał:

Wyróżniłam własnie i bardzo podrożało 😞 Za miesiac zapłaciła, 24,93 zł. Zaraz dopisuję do rozliczenia na pierwszej. Udało mi sie tanio kupić worek karmy, niestety oferta limitowana, mozna kupić tylko jeden - 92,50 zł.

Właśnie widziałam, że podrożało 😞 Dziękuję, później wrzucę screen z wyróżnionym ogłoszeniem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2021 o 12:09, Jaaga napisał:

Udało mi sie tanio kupić worek karmy, niestety oferta limitowana, mozna kupić tylko jeden - 92,50 zł.

Jeśli chciałabyś kupić jeszcze jeden, to mogę to zrobić za zwrotem kosztów, bo mam pustawo w kasie  😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2021 o 12:33, elik napisał:

Jeśli chciałabyś kupić jeszcze jeden, to mogę to zrobić za zwrotem kosztów, bo mam pustawo w kasie  😞

Chciałabym, jest darmowa dostawa na adres kurierem DPD, Zaraz wpłaciłabym Ci zwrot na konto. Lepiej niech karma lezy, bo wszystko drożeje. 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2021 o 12:41, elik napisał:

Tam nie pisze, że sprzedaż jest limitowana to może uda się kupić 2 worki?

Rzeczywiście, teraz nie ma tej opcji  jak wyświetlam. Musieli zmienić. Kupiłam droższą dla Barytona, szkoda.W takim razie kupię sobie sama, bo teraz też mam dostepny zakup większej ilości. dziękuję Elu za chęć pomocy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2021 o 12:46, Jaaga napisał:

Rzeczywiście, teraz nie ma tej opcji  jak wyświetlam. Musieli zmienić. Kupiłam droższą dla Barytona, szkoda.W takim razie kupię sobie sama, bo teraz też mam dostepny zakup większej ilości. dziękuję Elu za chęć pomocy.

Nie ma za co  🙂  Musimy sobie pomagać, bez tego trudno byłoby ratować te biedne stworzenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...