Jump to content
Dogomania

Borys odszedł. Kiedyś znowu się spotkamy Skarbie


Jaaga

Recommended Posts

Dnia 4.07.2021 o 20:20, limonka80 napisał:

Misio jest przecudny :-))

Ale go odmieniłaś, wygląda bardzo dostojnie, taki zadbany, odkarmiony, futerko lśniące - po prostu Pan Pies :-))

Oj, przecudny, odmieniony, piękny pies !!!! Dostojny i słodki jednocześnie, co u ludzi raczej połączyć trudno ;)

Dnia 5.07.2021 o 09:18, Tyśka) napisał:

Jaki poczciwina :)
Boryska stale ogłaszam na Opole oraz Wrocław, może ktoś wyróżniłby ogłoszenia?

U mnie ma na Katowice, właśnie skończyło się wyróżnienie ale czekam na promocję ;) ;)  a bardziej na zbliżający się koniec wyróżnienia Runo, żeby wyróżnić wszystkie "hurtem". Wracając do promocji - ostatnio wyróżniłam wszystkie ogłoszenia i wchodząc żeby sprawdzić, czy już widać promowanie odczytałam "promocyjny" komunikat, że własnie otrzymałam 50% zniżki na promowanie.... dodałam więc kolejne ogłoszenie..."promocja" zniknęła... chyba sobie ze mnie zakpili, bo jak inaczej to traktować ;)

W weekend wyróżnię Boryska bez czekania na ich "promocje" :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, mari23 napisał:

Oj, przecudny, odmieniony, piękny pies !!!! Dostojny i słodki jednocześnie, co u ludzi raczej połączyć trudno ;)

U mnie ma na Katowice, właśnie skończyło się wyróżnienie ale czekam na promocję ;) ;)  a bardziej na zbliżający się koniec wyróżnienia Runo, żeby wyróżnić wszystkie "hurtem". Wracając do promocji - ostatnio wyróżniłam wszystkie ogłoszenia i wchodząc żeby sprawdzić, czy już widać promowanie odczytałam "promocyjny" komunikat, że własnie otrzymałam 50% zniżki na promowanie.... dodałam więc kolejne ogłoszenie..."promocja" zniknęła... chyba sobie ze mnie zakpili, bo jak inaczej to traktować ;)

W weekend wyróżnię Boryska bez czekania na ich "promocje" :)

Ja własnie mam promocję, mogę prosić link do ogłoszenia, to wyróżnię? szkoda przepłacać.

 

20210704_170335-001.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.07.2021 o 17:12, Jaaga napisał:

Ja własnie mam promocję, mogę prosić link do ogłoszenia, to wyróżnię? szkoda przepłacać.

 

20210704_170335-001.jpg

Właśnie dostałam promocję, wykupiłam mu MAXI promowanie :) Nie mogę się napatrzeć na jego zdjęcia, jest taki rozkoszny, misiowaty, że mam ogromną ochotę go przytulić. Misio słodki <3

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Aska7 napisał:

Całe stado super. Zwłaszcza mała czarna ośmiornica : ) z prawej Baryton ?, a kto Borysiowi do d.. py zagląda ?

Zrobiłaś mi dzień tym wpisem ;) Rita rzeczywiście wygląda jak ośmiornica. Tak, to Baryton, a z tyłu do miski, która jest za Borysem zagląda Nela. To nasza nastolatka adoptowana ze schroniska na Jarozowiźnie po smieci mojej ukochanej Sary. Ona spędziła 9 lat w ciasnym kojczyku, często trzyma się na boku, wiec rzadko pojawia się na zdjeciach. 

 

12 godzin temu, mari23 napisał:

Właśnie dostałam promocję, wykupiłam mu MAXI promowanie :) Nie mogę się napatrzeć na jego zdjęcia, jest taki rozkoszny, misiowaty, że mam ogromną ochotę go przytulić. Misio słodki <3

Mari, bardzo dziękuję. Szukałam własnie wczoraj jego ogloszeń na olx niewyróznionych, zeby wyróznić i nie znalazłam. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
1 godzinę temu, mari23 napisał:

właśnie mi OLX dał zniżkę, więc ponownie wykupiłam Borysowi promowanie MAXI... choć on u Jaagi taki szczęśliwy, że miałby mi to za złe, gdyby wiedział 😉

Az się zaśmiałam do siebie przed monitorem, jak przeczytałam 😉 To chyba prawda. Borys to ogromna przytulanka. Ostatnio widać, że czas dla niego jakby szybciej płynie. Coraz częsciej zdarza mu sie starsza demencja. Nadal musi jeść jeden gotowany posiłek dziennie. teraz jest czasem tak, ze zje go i z 2 godz. juz staje pod drzwiami kuchni i nawołuje, ze czeka na jedzenie. Czyli zapomina, że juz dostał. Tym swoim uporczywym monotonnym szczekaniem dopina się wszystkiego: spacerów, jedzenia, głaskania i uwagi. O ile na początku wierzyłam, że ktoś się w nim zakocha, to teraz myśle, ze chyba cud sie nie zdarzy. I tak się cieszę, bo żyje, jest szcześliwy i kochany. W schronisku już od miesiecy nie żyłby. Dzięki wspólnej molilizacji chłopak dostał szansę i życie.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.08.2021 o 11:07, Jaaga napisał:

Az się zaśmiałam do siebie przed monitorem, jak przeczytałam 😉 To chyba prawda. Borys to ogromna przytulanka. Ostatnio widać, że czas dla niego jakby szybciej płynie. Coraz częsciej zdarza mu sie starsza demencja. Nadal musi jeść jeden gotowany posiłek dziennie. teraz jest czasem tak, ze zje go i z 2 godz. juz staje pod drzwiami kuchni i nawołuje, ze czeka na jedzenie. Czyli zapomina, że juz dostał. Tym swoim uporczywym monotonnym szczekaniem dopina się wszystkiego: spacerów, jedzenia, głaskania i uwagi. O ile na początku wierzyłam, że ktoś się w nim zakocha, to teraz myśle, ze chyba cud sie nie zdarzy. I tak się cieszę, bo żyje, jest szcześliwy i kochany. W schronisku już od miesiecy nie żyłby. Dzięki wspólnej molilizacji chłopak dostał szansę i życie.

Chyba  jednak cuda zdarzają się;)

Link to comment
Share on other sites

Tola tak tajemniczo napisała, wiec wyjaśnie o co chodzi. Wczoraj po tylu miesiacach ogłaszania, zadzwoniły aż dwie panie zainteresowane jego adopcją. Z jedna jesteśmy wstepnie umówieni na weekend, druga ma dzwonic w przyszłym tygodniu. Choć po przespaniu się z tymi nowinami nie jestem pewna, czy tej drugiej Pani nie odmówić i zaproponować młodszego i mniejszego psa. Chodzi o to, że pani nie ma domu, tylko mieszkanie i samca maltańczyka z problemami dotyczącymi tolerancji innych psów. Borys jest dużym, cięzkim psiakiem i już zdarzyło mu się, ze klapnął zadem na schodach i nie potrafił się podnieść. Musiałam dzwignąć mu pupe i ruszył dalej. Obawiam się, że z upływem czasu, gdyby pojawiły się problemy, mogłoby się to skończyc jego eutanazją. Nie jest to rozmiar psa, którego da się samodzielnie kobiecie ogarnąć i wychodzić na chodnikowe spacerki. Trochę tego obawiam się, bo wiem, jak mamy z Lindą. Cieszyłabym się z jego adopcji, ale nie za wszelką cenę. Liczę na tą pierwszą rodzinę. Trzymajcie więc kciuki mocno zaciśnięte.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Borys już sporo zarósł, zaczął gubić podszerstek, więc doszłam do wniosku, ze najlepiej byłoby go wykapać, skoro ma mieć w sobotę gości 😉 Pani dopytywała się o jego zdrowie, więc dla pewności przy okazji dałam mu zrobić z krwii panel geriatryczny w Idexxie, bo to laboratorium najlepiej wykonuje badania, a poprzednie miał robione w styczniu. Kupiłam mu też Advocate.

Za całość zapłaciłam 250 zł + 10 zł za paliwo, bo trzeba było jechać dwa razy. Pielęgnację miał z Maximem, więc dla kazdego policzyłam po jednym kursie. Pół dnia spędziłam w rozjazdach i przychodni, ale za to obaj dżentelmeni są wypięknieni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...