Jump to content
Dogomania

Zrezygnowany chudziutki Amberek z zamojskiego schronu. Ma dom w Warszawie :)))))))))


agat21

Recommended Posts

5 minut temu, Gabi79 napisał:

Może nagroda zmobilizuje ludzi do szukania. Jednym żal psa, inni są łasi na pieniądze. 

Dostał na razie leki przeciwbólowe i przeciwzapalen w zastrzyku, muszę znaleźć ortopedę. Dobrego ortopedę. I zrobić porządną diagnostykę. A terminy u lekarzy jakieś z kosmosu :(

Na razie śpi, zobaczymy co będzie jutro.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, agat21 napisał:

Dostał na razie leki przeciwbólowe i przeciwzapalen w zastrzyku, muszę znaleźć ortopedę. Dobrego ortopedę. I zrobić porządną diagnostykę. A terminy u lekarzy jakieś z kosmosu :(

Na razie śpi, zobaczymy co będzie jutro.

Trzymaj się Agatko, wszystko będzie dobrze, zobaczysz 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, agat21 napisał:

Dostał na razie leki przeciwbólowe i przeciwzapalen w zastrzyku, muszę znaleźć ortopedę. Dobrego ortopedę. I zrobić porządną diagnostykę. A terminy u lekarzy jakieś z kosmosu :(

Na razie śpi, zobaczymy co będzie jutro.

            Agatku sciskam tulam ogromnie

modlimy o cud modlimy i dla Twojego piesia 

 764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, KrystynaS napisał:

Właśnie Tolu takie plakaty formatu A4 rozwieszone w bliższej i dalszej okolicy hoteliku. Musimy wierzyć, że ktoś go wreszcie zobaczy. Żeby tylko był cały i zdrowy.

Problem w tym, że nie ma ich chyba kto rozwieszać, szczególnie w dalszej okolicy

Link to comment
Share on other sites

Dopiero teraz dowiedziałam się, że Amberek biedaczysko zaginął  :( :( :(
Pamiętacie, jak WiosnaA i wiele innych osób szukało sunię która też uciekła z posesji? Szukali długo, ale w końcu znaleźli, ale poświęciło się sporo osób, przyjeżdżali w umówiony dzień i rozwieszali plakaty, szukali, szukali i znaleźli. Może i teraz udałoby się zorganizować takie poszukiwania.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, elik napisał:

Dopiero teraz dowiedziałam się, że Amberek biedaczysko zaginął  :( :( :(
Pamiętacie, jak WiosnaA i wiele innych osób szukało sunię która też uciekła z posesji? Szukali długo, ale w końcu znaleźli, ale poświęciło się sporo osób, przyjeżdżali w umówiony dzień i rozwieszali plakaty, szukali, szukali i znaleźli. Może i teraz udałoby się zorganizować takie poszukiwania.

Wtedy między innymi AgusiaP i Mysza2 pojechały do Wisły i wynajęły sobie kwatery na kilka dni, by być na miejscu. 

Link to comment
Share on other sites

jak zaginęła Lika to były miesiące poszukiwań mam nadzieję że tu tak nie będzie ale trzeba koniecznie plakaty wtedy cała Wisła i okolica były oplakatowane  i dzięki temu były sygnały jak jeździliśmy po Wisle to ludzi kojarzyli od razu z plakatów psa 

zróbmy zrzutkę na plakaty ja daję 30 zł

kto dorzuci grosz?

Bakusiowa zajmiesz się drukiem i zakupem koszulek? na początek byśmy 100 kupili + koszulki + taker tapicerski 

podaj mi proszę adres e-mail podeślę plakat zrobię może taki żeby numery telefonu można było oderwać

mam nadzieję że znajdziemy ludzi do plakatowania  

a jak ktoś z Was ma czas proszę wysyłajcie informację mailem gdzie się da z prośbą o powieszenie plakatu (nadleśnictwo, sklepy zoologiczne, przychodnie wet z okolicy itp)

może każdy niech napisze czy gdzieś wysłał żeby tez nie dublować

jakiś koordynator działań pilnie potrzebny :(

kurcze ja mam teraz sajgon w pracy i nie bardzo mogę pisac :(((

 

Agat przytulam mocno i trzymam kciuki za oba psiaki 

Link to comment
Share on other sites

A wolontariusze odwiedzający hotelik nie mogliby rozdawać ulotek oraz pare zostawić w okolicznych sklepach, ulotki proste: ze zdjęciem Amberka, wzmianką że pies uratowany dopiero co, z numerem telefonu i informacją o nagrodzie  (nie podawałabym wysokości kwoty, bo ludzie wtedy zaczynają kalkulować)? Do tego przy Lice były ogłoszenia w lokalnej prasie, może warto wykupić miejsce w prasie oraz poinformować portale skierniewickie?

Link to comment
Share on other sites

Ja też dołożę się do plakatów jeżeli będzie trzeba.W Wiśle bardzo też pomagali kociarze,zresztą całe prawie społeczeństwo zostało postawione na nogi a Wisła jest spora.Lika ukrywała się w lesie ale przy oddalonych zabudowaniach,chodziła tam na jedzonko do pana,który był karmicielem zwierząt.Pan dowiedział się z gazety o zaginięciu Liki.Bardzo w akcję była zaangażowana WiosnaA.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mój piesio rano trochę lepiej, wstał i był w stanie podreptać wokół bloku, chociaż kuleje mocno. Dzisiaj będę się starać umówić do jakiegoś dobrego ortopedy. Poprawa może być chwilowa po leku. 

Jo37 dzwoniła rano, że jedzie w okolice hotelu. Dzięki wielkie! 

Ja mam koniec roku w pracy, mam roboty kupę, nawet ten urlop w zeszłym tygodniu na wyjazd do schroniska wymusiłam praktycznie, bo był w firmie bardzo nie na rękę. Ale nie chciałam zarezerwowanego psiaka zostawić w schronie. Okazuje się, że lepiej nie robić nic na siłę :( Teraz tylko masa problemów z tego wynikła. :( 

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, agat21 napisał:

Mój piesio rano trochę lepiej, wstał i był w stanie podreptać wokół bloku, chociaż kuleje mocno.

Nie cytuję, bo szkoda mi czasu na szukanie, ale pisałaś, że Twój piesio miał zerwane ścięgno. Mój Alfik rok temu, w grudniu zerwał ścięgno i operacyjnie miał wstawione sztuczne. Po okresie rehabilitacji nie ma śladu po tamtym zerwaniu. Może taki właśnie zabieg przywróci sprawność w łapce Twojemu piesiowi.

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, agat21 napisał:

Mój piesio rano trochę lepiej, wstał i był w stanie podreptać wokół bloku, chociaż kuleje mocno. Dzisiaj będę się starać umówić do jakiegoś dobrego ortopedy. Poprawa może być chwilowa po leku. 

Jo37 dzwoniła rano, że jedzie w okolice hotelu. Dzięki wielkie! 

Ja mam koniec roku w pracy, mam roboty kupę, nawet ten urlop w zeszłym tygodniu na wyjazd do schroniska wymusiłam praktycznie, bo był w firmie bardzo nie na rękę. Ale nie chciałam zarezerwowanego psiaka zostawić w schronie. Okazuje się, że lepiej nie robić nic na siłę :( Teraz tylko masa problemów z tego wynikła. :( 

Bardzo skuteczny przy takich schorzeniach jest Nivalin.Czy on ma to zapisane?Zastrzyki można robić samemu domięśniowo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...