Jump to content
Dogomania

No i nie wytrzymałam długo.. Neruś z meliny - młody cudowny pies uwiązany na łańcuchu i kulejący na łapkę po wypadku czeka na pomoc. Zajrzyjcie, pomóżcie ! Potrzebna kasa na diagnostykę łapki i kręgosłupa, kastrację. Będę wdzięczna za pomoc - MA DOM! :))


agat21

Recommended Posts

2 godziny temu, Murka napisał:

Tylko niestety bardzo zaraźliwe dla innych psów.

Dlatego ja pierwsze co robię u nowych psów to zaglądam do uszu, bo już przeszłam inwazję świerzba w hotelu, brrrr.

Niestety, bardzo zaraźliwy. Moje psy zaraziły się od kociąt mamy dzikuski, które miałam na tymczasie na działce, pomimo, że nie stykały się z nimi bezpośrednio.
Trzeba powiedzieć o tym podejrzeniu DS.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Niestety, bardzo zaraźliwy. Moje psy zaraziły się od kociąt mamy dzikuski, które miałam na tymczasie na działce, pomimo, że nie stykały się z nimi bezpośrednio.
Trzeba powiedzieć o tym podejrzeniu DS.

DSu na razie na horyzoncie nie widać, a hotelik wie. Aga sama zwróciła na to uwagę. Trzeba tylko sprawdzić.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, agat21 napisał:

Dora, może by zmienić treść ogłoszenia i lokalizację? Napisać o dobrym stosunku do innych zwierząt, o nie reagowaniu na koty w domu, o świetnym stosunku do dzieci? I dać na Warszawę? Co Ty na to?

Potrzebne są zdjęcia. Te na powietrzu są niewyraźne. 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, agat21 napisał:

Dora, może by zmienić treść ogłoszenia i lokalizację? Napisać o dobrym stosunku do innych zwierząt, o nie reagowaniu na koty w domu, o świetnym stosunku do dzieci? I dać na Warszawę? Co Ty na to?

Ja nie Dora, ale odpowiedziałaś mi na niezadane jeszcze pytanie :) Zastanawiałam się dzisiaj co z ogłoszeniem. Mogę przenieść na W-wę. A na kogo namiary kontaktowe zmienić?

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyśka) napisał:

Ja nie Dora, ale odpowiedziałaś mi na niezadane jeszcze pytanie :) Zastanawiałam się dzisiaj co z ogłoszeniem. Mogę przenieść na W-wę. A na kogo namiary kontaktowe zmienić?

Sorry, Tysiu, czasem zapominam gdzie mieszkam, więc pomyliłam Twórczynie ogłoszeń, wybacz! :D

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, agat21 napisał:

Sorry, Tysiu, czasem zapominam gdzie mieszkam, więc pomyliłam Twórczynie ogłoszeń, wybacz! :D

Wcale nie pomyliłaś, Dora też miała ogłoszenie Nero na olx :) Ja tak przy okazji się wtrąciłam, że akurat dzisiaj myślałam czy dać ogłoszenie do archiwum, a za jakiś czas znowu wznowić ogłaszanie.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Wcale nie pomyliłaś, Dora też miała ogłoszenie Nero na olx :) Ja tak przy okazji się wtrąciłam, że akurat dzisiaj myślałam czy dać ogłoszenie do archiwum, a za jakiś czas znowu wznowić ogłaszanie.

 czyli nie jest ze mną aż tak źle, ufff obraz.png.4ab00cb0a2dc1858e7ac35529c69241b.png

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, agat21 napisał:

DSu na razie na horyzoncie nie widać, a hotelik wie. Aga sama zwróciła na to uwagę. Trzeba tylko sprawdzić.

Za to ze mną całkiem nie do rzeczy  :)  Z tego ciągłego braku czasu niezbyt często bywam teraz na wątkach nie moich psiaków. Po tych super zdjęciach pomyślałam, że to już DS :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, DORA1020 napisał:

Ogłaszałam Nerusia od prawie roku

 zrobię mu nowe  ogłoszenie

tylko Tyśka na W-we,a ja?  Na jakie miasto?

Czy możecie skorzystać z tych zdjęć z wątku, jeśli uznacie, że niektóre mogą się nadawać? Ja jeszcze poproszę Agę o nowe.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

A ja kocham czarne psy. Są prześliczne 

To tak jak ja :)

A teraz obiecane foty z dzisiejszego hulania po polach :) Okazało się, że całkiem ładnie szedł na smyczy. Przy szarpnięciu jak smycz się kończyła jednak nie wiedział co zrobić, nie zatrzymywał się tylko od razu wracał do Agi. Rozczula mnie to psisko strasznie, mam wrażenie, że on tak bardzo jest czujny, tak się stara, żeby wszystko robić dobrze, żeby ludzie byli z niego zadowoleni. Takie niekochane dziecko, które walczy o swoje miejsce w sercach...

obraz.png.59f50a5207023c76c4ffc4d51d956f92.png

obraz.png.c637cf31c3808dc963c393f2d53c8a02.png

obraz.png.2f8058a370cbccafb3b219908a3edb06.png

obraz.png.bcd480a3fe41aeb0df9e4a652b299ec0.png

A tutaj "przykapliczony" do stabilnego wreszcie zdjęcia ;D

obraz.png.8575401f8e537e49db9a57db439e7cf5.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

W domu test na koty coraz bardziej miarodajny :)

obraz.png.460445d9bbdf351b6b6663df3557da22.png

A tak sobie na tarasie grzecznie leży, do kojca już raczej nie wchodzi.

obraz.png.afaa7622b5d9e5fd8bf0eb1ab3ed8d1d.png

Z racji tego, że Nercio jednak już zdecydowanie woli dom, jutro jedzie do fryzjera na kąpiel. Bo śmierdzi przeokrutnie :( Mój samochód też jeszcze nieźle capi :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...