Jump to content
Dogomania

No i nie wytrzymałam długo.. Neruś z meliny - młody cudowny pies uwiązany na łańcuchu i kulejący na łapkę po wypadku czeka na pomoc. Zajrzyjcie, pomóżcie ! Potrzebna kasa na diagnostykę łapki i kręgosłupa, kastrację. Będę wdzięczna za pomoc - MA DOM! :))


agat21

Recommended Posts

I jeszcze miałam rozmowę z panią też spod Warszawy, ale z rozmowy wyszło, że pano to w sumie chcialaby raczej sunię. Taką większą niż mniejszą, łagodną do kotów, bo w domu są koty. Mają też drugą sunię w domu, ale małą, więc pożądana sunia dogadująca się z innymi psami. Pani z mężem mieszkają w domu w Chotomowie. Czy jakaś suńka przychodzi Wam do głowy? Kogo jej podsunąć?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, agat21 napisał:

I jeszcze miałam rozmowę z panią też spod Warszawy, ale z rozmowy wyszło, że pano to w sumie chcialaby raczej sunię. Taką większą niż mniejszą, łagodną do kotów, bo w domu są koty. Mają też drugą sunię w domu, ale małą, więc pożądana sunia dogadująca się z innymi psami. Pani z mężem mieszkają w domu w Chotomowie. Czy jakaś suńka przychodzi Wam do głowy? Kogo jej podsunąć?

A u Molly nie ma jakieś kandydatki?

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyśka) napisał:

Ideał, oby ktoś się po nim poznał :)

Na pewno! Już w rozmowach telefoniczych czułam, że chwycił za serce :)

A jeden pan nawet ze Szkocji go wypatrzył! Wczoraj wieczorem przez godzinę przysyłał mi wiadomości, zdjęcia wszystkich swoich poprzednich psów, ich historie (wszystkie były przygarnięte i uratowane). Zdjęcia domu, ogrodu, okolicy przepięknej na spacery. Bardzo fajny jegomość. Aż mi go żal, bo nie biorę, szczerze mówiąc, takiej możliwości pod uwagę, żeby Neruś jechał taki kawał świata. Chociaż warunki miałby tam też na pewno wspaniałe.

Dora, czy formalnie status Nerusia jest ok? Ludzie się go zrzekli? Można spokojnie podpisywać umowę adopcyjną? Ty chcesz figurować na niej? Czy ja mam podpisać? Pytam tak na zaś.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyśka) napisał:

Ależ ma wzięcie  :) Trzymam kciuki, aby zaiskrzyło i Państwo nie zrazili się problemami ortopedycznymi. Z drugim ogłoszeniem wstrzymam się do poniedziałku.

Tak, Tysiu, na razie nie trzeba kolejnych ogłoszeń. Niech sprawa się wyjaśni z chętnymi, którzy już są.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, agat21 napisał:

Tak, Tysiu, na razie nie trzeba kolejnych ogłoszeń. Niech sprawa się wyjaśni z chętnymi, którzy już są.

Zaciskam kciuki!

Jeśli to wypali to chłopak miał szczęście ,że tak szybko go ludzie wypatrzyli:)

Link to comment
Share on other sites

Obie rodziny przyjechały dziś odwiedzić Nerusia. Aga przekazała mi, że obie fajne, ale chyba trochę lepsze podejście do psa miała rodzina pierwsza, czyli z Komorowa, zwłaszcza ich dzieci. Zresztą im chyba bardziej zależy, bo od razu po wyjściu z hotelu do mnie dzwonili zachwyceni Nerusiem. Bardzo im przypadł do serca, dzieci od zakochały się w nim bardzo, a i on fajnie i serdecznie się do nich odnosił. Utykanie na łapkę zupełnie nie przeszkadza, ale nie straszne im ewentualne leczenie psiaka, bo uprzedziłam, że pies będzie dokładnie przebadany, i może się okazać, że problem jest nie tylko z przednią łapką. Zapraszają od razu a wizytę pa i bardzo czekają na psiaka. Druga rodzina się nie odezwała jeszcze, więc może nie będę mieć dylematu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...