Jump to content
Dogomania

Rodzinka z podkarpackiej wsi-- Mały Antoś najpierw w DT Madie- teraz w DS pod Krakowem, Mamusia EMI w DT u Kasiainat-a teraz DS w Katowicach <3


kiyoshi

Recommended Posts

18 minut temu, kiyoshi napisał:

Dziękuję za miłe slowa ale to nie ja opiekowałam się Emi tylko Kasia :))  Więc to Kasi należy się największe podziękowanie za zajmowanie sie Emi, co wcale nie było proste, w związku z tą operacja łapki :(

Musiała Kasia i nad Emi czuwać i jeszcze nad moimi "stresami" bo bardzo martwiłam się (i nadal martwię) o tą łapkę... Ale niestety fizycznie nic nie mogłam pomoc ze względu na tak duża odległość :(

Agatko--zapraszam Cię do mnie bardzo serdecznie :))))))

Tak, to prawda - Kasia opiekowała się osobiście, ale Ty ponosiłaś odpowiedzialność za sunię. Obie zasługujecie na ukłony. :)

Link to comment
Share on other sites

Na koncie mam 20 zł od Ainana :) dziękuje ślicznie. Na razie będe zapisywac tutaj na poczet nowej psinki, która sie miejmy nadzieje, wkrótce objawi :)

Miałam dziś zadzwonić do Pana, ale przyznaje, że zadzwonie dopiero jutro lub w czwartek. Dzis pewnie i tak za dużo nie byłoby opowieści, bo Emi musi się zaaklimatyzować a to trwa kilka dni jednak....

 

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, kiyoshi napisał:

Pan sam do mnie napisał, że Emi chyba się juz zadomowiła i wygląda na zadowolona. :) od przyszłego tygodnia chca zacząc rehabilitacje, na razie niech się aklimatyzuje.

Odpisałam, że super i że zadzwonie za kilka dni :)

Super, kochana, dzielna Emisia 

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, mdk8 napisał:

A są jakieś wiadomości o Antosiu ? 

Z Panią Antosia pisałam przed Świętami pare stron wcześniej powinno być zdjęcie. Domek nie jest wylewny w przekazywaniu informacji a ja nie chcę za często wypytywać ...nie chce być natrętna. Ale Antoś ma tam bardzo dobrze o to się nie boję:) 

 

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio dostałam trochę pieniązków- póki co rozlicze je u Emi.

Są to: 100 zł od Figuni <3 30 zł od Małgosia M (spadek po Krokusie) <3 i 20 z od koja <3 i 20 zł od Ainana <3

DZIEKUJE CAŁYM SERDUSZKIEM.

Patrzyłam juz na sunie z W. (tej suni z podlasia jednak nie pomoge z przyczyn niezależnych ode mnie). Mam plany, ale jeszcze z tydzień prosze o cierpliwość.

Zadzwonie myśle w niedziele do nowego domu Emi, zobaczymy jak tam się układa. Bardzo jestem ciekawa wieści, mam tylko nadzieje, że z łapka lepiej.

 

Link to comment
Share on other sites

  • kiyoshi changed the title to Rodzinka z podkarpackiej wsi-- Mały Antoś najpierw w DT Madie- teraz w DS pod Krakowem, Mamusia EMI w DT u Kasiainat-a teraz DS w Katowicach <3

Dzisiaj rozmawiałam z domkiem EMisi naszej :) oczywiście Pan wychwalał ja 20 minut bo co innego można mówić o suni która jest tak grzeczna :) w domu spędza czas z Państwem- na dzień ma legowisko w kuchni, bo stamtąd najlepsza ma obserwacje na swoich ludzi :) na noc legowisko wędruje z EMi do sypialni :) Na spacerki krótkie chodzi 3 razy dziennie plus o 6 rano wychodzi tylko na ogródek na siku - ponoć wstaje Emi cidziennie ok. 5:30 :D Z kotkiem zyje w zgodzie tylko czasem są zazdrośni nawzajem o siebie i sie przepychają po głaski.

Pan rozpoczą rehabilitacje EMi łapki w takim miejscu w Katowicach:

https://www.facebook.com/WyszczekanaRehabilitacja/

Na pierwszym spotkaniu EMi miała dokładną analizę łapki- wszystko wydaje sie ok z rzepka, jest tylko kłopot z bardzo duzym zanikiem mięśni w tej łapce operowanej. Teraz zajmie długi czas żeby to odbudowac niestety. Na przyszłość gdyby ktoś robił operacje ortopedyczne u psa to pamiętajcie by skonsultować chociaż z rehabilitatem już 2 tygodnie po operacji- warto wtedy wprowadzać lasem i elektrostymulacje.

Emi ma dobra ruchomość stawów itd, kłopot jest z jednym przeciętym podczas operacji mięśniem no i z tymi zanikami. Pani zrobiła jej masaż i nauczyła Pana jak to wykonywac samemu w domu, potem miała elektrostymulacje, na bieżni jeszcze niestety nie była, bo bardzo się bała i Pani rehabilitantka uznała że to niestety sie nie uda za pierwszym razem. Państwo będą musieli odbyć minum 10 takich sensji rehabilitacyjnych.

Ogolnie Pan mówił że Emi sobie radzi, kica trochę, uosi ta łapke, ale daje rade...wierzymy, ze będzie lepiej.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tianku napisał:

cieszą wieści o Emisi :)

a łapka się odbuduje :)

Tak. Na pewno się odbuduje. Na plus że to młodziutki piesek. Aha i. Pan jeszcze mi mówił że ta rehabilitantka powiedziała że Emi ma lekkie skrzywienie kregoslupa

W ogóle ta Pani rehabilitantka jest po studiach fizjoterapii dla ludzi a potem dodatkowo zrobiła podyplomowe czy kurs dla zwierząt :) Pan powiedział że bardzo ja poleca

Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, agat21 napisał:

Szkoda, że ma daleko do Katowic. Ale bardzo cieszy istnienie takich miejsc i podejście takich ludzi, jak rodzina Emisi, do leczenia i rehabilitacji psa. Dbają jak o siebie :) A czasem jak patrzę na takich ludzi, to widzę, że o psa chyba nawet bardziej ;)

Tak.... Ten dom to mam wrażenie że spadł nam z nieba. Taki troskliwy i wyrozumialy. 

 

PS  Pan obiecał że na następnej rehabilitacji zrobi Emi zdjęcia jak ćwiczy :) 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

Tak.... Ten dom to mam wrażenie że spadł nam z nieba. Taki troskliwy i wyrozumialy. 

 

PS  Pan obiecał że na następnej rehabilitacji zrobi Emi zdjęcia jak ćwiczy :) 

Czyli jednak Monice od Florki był przenaczony Fred, a Emisi Państwo

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Dzisiaj Mariola zarejestrowała chip Emi (39 zł) a na koncie pojawiło się 30 zł od sybil :) DZIĘKUJE <3

Wszystko więc mamy rozliczone. Na koncie Emi zostało 399 zł i one zostana przekazane dla nowej suni. W wekend założe watek, miesjca u Kasi zaklepane :)

Czekam z niecierpliwowścią na kolejną szczęściarę, którą uratujesz :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...