Jump to content
Dogomania

Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?


ewu

Recommended Posts

18 godzin temu, ewu napisał:

Jeśli coś zostanie i jeśli deklarowicze się zgodzą chciałabym bardzo pomóc biednemu psiakowi o imieniu Dunaj. Dunaj cierpi na jakąś chorobę autoimmunologiczna ktora spowodowała deformacje uniemożliwiające samodzielne jedzenie. Dunaj całe życie spędził na łańcuchu. To niesamowicie proludzki i uroczy psiak. Dziewczyny na niego zbierają ale potrzebne są ogromne pieniądze. Dunaj teraz jest w lecznicy w Wieliczce ale co dalej.... 

Niewiele wpłaciłam, ale jestem jak najbardziej na tak. Dunaj jest porażający do szpiku kości :((((

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za nieobecność ale przedwczoraj odeszła moja ukochana Tonia. Potworny atak, który nie przechodził nawet w śpiączce farmakologicznej. Prawdopodobnie był to udar mózgu który wyglądał jak padaczka. Tonia miała 17 lat była z nami 15 lat. Dobra, kochana, wspaniała. Była wyjątkowo delikatna, wrażliwa. Nie umiem się pogodzić z jej odejściem. Tyle nieszczęść w tym sierpniu, tyle bólu. 

 

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, ewu napisał:

Przepraszam za nieobecność ale przedwczoraj odeszła moja ukochana Tonia. Potworny atak, który nie przechodził nawet w śpiączce farmakologicznej. Prawdopodobnie był to udar mózgu który wyglądał jak padaczka. Tonia miała 17 lat była z nami 15 lat. Dobra, kochana, wspaniałą. Była wyjątkowo delikatna, wrażliwa. Nie umiem się pogodzić z jej odejściem. Tyle nieszczęść w tym sierpniu, tyle bólu.

Basiu kochana serdecznie Ci współczuję. Ależ ten sierpień jest dla nas ciężki. Gdzie nie zajrzeć, tam same nieszczęścia.

Myślami jestem z Tobą i przytulam Basiu. Jedyne co może ukoić ból, to myśl, że była szczęśliwym psem odkąd Ciebie poznała do końca jej dni.

Tońciu kochana  1181270875_wieczkazapk.jpg.c9e3fe59c1d41430da324b43189d96af.jpg       951100359_zatczowymmost.jpg.84b2a63269918c1f68077fb8f2331416.jpg

Dobrze, że ten miesiąc już się kończy. Może wrzesień będzie łaskawszy.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, ewu napisał:

Przepraszam za nieobecność ale przedwczoraj odeszła moja ukochana Tonia. Potworny atak, który nie przechodził nawet w śpiączce farmakologicznej. Prawdopodobnie był to udar mózgu który wyglądał jak padaczka. Tonia miała 17 lat była z nami 15 lat. Dobra, kochana, wspaniała. Była wyjątkowo delikatna, wrażliwa. Nie umiem się pogodzić z jej odejściem. Tyle nieszczęść w tym sierpniu, tyle bólu. 

 

Mój ukochany piesek odszedł w ten sam sposób.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...