Jump to content
Dogomania

Nasze środki i myśli przenosimy na Kacperka - Toluś już w DS :). Kacperek.. czy pomożesz mu zaufać? Kacperek już szczęśliwy w kochającym DS.


Recommended Posts

Na konto Kacperka wpłynęły poniższe kwoty:

    50,00 zł  od Pani Anny G-R   deklaracja X  -  29.10.
    30,00 zł  od Binio   deklaracja XI  -  2.11.  
    20,00 zł  od dorcia01   deklaracja XI  -  2.11. 

Bardzo serdecznie dziękuję

kocham.jpg.96c544c5a62ec3c8579a97facc18769b.jpg    1498305968_dzikuj10.png.9969d68c6b0ab9ca8bc4dcb750e4c990.png

 

oraz  30,00 zł  od  elik  deklaracja XI  -  3.11.

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze Wam powiem, że Kacperek ma swój własny DS  :)
Dzisiaj byłam na wizycie PA. Wszyscy domownicy wywarli na mnie bardzo dobre wrażenie - babcia, rodzice, dwójka nastolatków i 7-mio letnia onka. Dom w podkrakowskiej miejscowości Wrząsowice. Pani z wielkim oddaniem opiekuje się chorą mamą. Niedawno odszedł piesek, który mieszkał z nimi przez 12 lat, a przyszedł nie wiadomo skąd i wybrał sobie ich za opiekunów. Wokół domu spory zielony teren, solidne ogrodzenie. Państwo zakochali się w Kacperku od pierwszego spojrzenia na zdjęcie w ogłoszeniu. Dogaduję z Panią Kasią przywiezienie Kacperka do Krakowa. Powiem szczerze, że mam pewne obawy związane z adopcją, ale dotyczą ona Kacperka i jak on przyjmie zmianę, a nie Państwa. Boję się jak on to zniesie, boję się żeby znowu nie zamknął się w sobie. Oczywiście podzieliłam się z Państwem moimi obawami i prosiłam, żeby nie naciskali na Kacperka, nie usiłowali zaprzyjaźnić się z nim, żeby poczekali, aż Kacperek sam do nich przyjdzie. Wiedzą, że serce, serce, serce będzie najlepszym zapewnieniem Kacperka, że  jest kochany i bezpieczny.
Pani Kasia ma dać znać kiedy będzie mogła przywieźć Kacperka do Krakowa.

Eluniu, Havaneczko kochana, kolejny psiak będzie miał dom dzięki Twojemu ogłoszeniu  :)  Bardzo serdecznie Ci dziękuję  

2080256199_dzikujzserca.gif.464cd25ca8f4cae19ab4380f71d64c6f.gif

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, elik napisał:

I jeszcze Wam powiem, że Kacperek ma swój własny DS  :)
Dzisiaj byłam na wizycie PA. Wszyscy domownicy wywarli na mnie bardzo dobre wrażenie - babcia, rodzice, dwójka nastolatków i 7-mio letnia onka. Dom w podkrakowskiej miejscowości Wrząsowice. Pani z wielkim oddaniem opiekuje się chorą mamą. Niedawno odszedł piesek, który mieszkał z nimi przez 12 lat, a przyszedł nie wiadomo skąd i wybrał sobie ich za opiekunów. Wokół domu spory zielony teren, solidne ogrodzenie. Państwo zakochali się w Kacperku od pierwszego spojrzenia na zdjęcie w ogłoszeniu. Dogaduję z Panią Kasią przywiezienie Kacperka do Krakowa. Powiem szczerze, że mam pewne obawy związane z adopcją, ale dotyczą ona Kacperka i jak on przyjmie zmianę, a nie Państwa. Boję się jak on to zniesie, boję się żeby znowu nie zamknął się w sobie. Oczywiście podzieliłam się z Państwem moimi obawami i prosiłam, żeby nie naciskali na Kacperka, nie usiłowali zaprzyjaźnić się z nim, żeby poczekali, aż Kacperek sam do nich przyjdzie. Wiedzą, że serce, serce, serce będzie najlepszym zapewnieniem Kacperka, że  jest kochany i bezpieczny.
Pani Kasia ma dać znać kiedy będzie mogła przywieźć Kacperka do Krakowa.

Eluniu, Havaneczko kochana, kolejny psiak będzie miał dom dzięki Twojemu ogłoszeniu  :)  Bardzo serdecznie Ci dziękuję  

2080256199_dzikujzserca.gif.464cd25ca8f4cae19ab4380f71d64c6f.gif

cudowna wiadomość!!! Gratuluję:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

I jeszcze Wam powiem, że Kacperek ma swój własny DS  :)
Dzisiaj byłam na wizycie PA. Wszyscy domownicy wywarli na mnie bardzo dobre wrażenie - babcia, rodzice, dwójka nastolatków i 7-mio letnia onka. Dom w podkrakowskiej miejscowości Wrząsowice. Pani z wielkim oddaniem opiekuje się chorą mamą. Niedawno odszedł piesek, który mieszkał z nimi przez 12 lat, a przyszedł nie wiadomo skąd i wybrał sobie ich za opiekunów. Wokół domu spory zielony teren, solidne ogrodzenie. Państwo zakochali się w Kacperku od pierwszego spojrzenia na zdjęcie w ogłoszeniu. Dogaduję z Panią Kasią przywiezienie Kacperka do Krakowa. Powiem szczerze, że mam pewne obawy związane z adopcją, ale dotyczą ona Kacperka i jak on przyjmie zmianę, a nie Państwa. Boję się jak on to zniesie, boję się żeby znowu nie zamknął się w sobie. Oczywiście podzieliłam się z Państwem moimi obawami i prosiłam, żeby nie naciskali na Kacperka, nie usiłowali zaprzyjaźnić się z nim, żeby poczekali, aż Kacperek sam do nich przyjdzie. Wiedzą, że serce, serce, serce będzie najlepszym zapewnieniem Kacperka, że  jest kochany i bezpieczny.
Pani Kasia ma dać znać kiedy będzie mogła przywieźć Kacperka do Krakowa.

Kacperku - powodzenia! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja też bardzo się cieszę, że Kacperek doczekał się własnego domu i mam nadzieję, że będzie w nim szczęśliwy. Z opisu domek jest SUPER ! Teraz najważniejsze, żeby szybko się zaaklimatyzowal, za co mocno trzymam kciuki ! Czasem jednak warto trochę poczekać...

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Havanka napisał:

Ja też bardzo się cieszę, że Kacperek doczekał się własnego domu i mam nadzieję, że będzie w nim szczęśliwy. Z opisu domek jest SUPER ! Teraz najważniejsze, żeby szybko się zaaklimatyzowal, za co mocno trzymam kciuki ! Czasem jednak warto trochę poczekać...

Też mam nadzieję, że Kacperek będzie szczęśliwy, że szybko zostanie zaakceptowany przez wszystkich domowników, w tym także przez donkę i że on sam także szybko pokocha wszystkich.
Dzięki Eluś za ogłoszenie i za kciuki  :)  Jak Twój Misiu?

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, Poker napisał:

Wspaniała wiadomość.

Tak  :)   Czekałam na taki dom i bałam się, że im dłużej to czekanie potrwa, tym trudniej będzie Kacperkowi  zaakceptować zmianę. U Pani Kasi jest od 16.06. a więc najwyższy czas, żeby poznał swoją Rodzinę  :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Tyśka) napisał:

Cudownie, oby tym razem to było TO :). Dobrze byłoby, idąc za radami Sowy, aby psinki wcześniej poznały swoje zapachy - czy jest możliwość wymiana zapachów pomiędzy Kacperkiem a domownikami zanim się tam wprowadzi?

Niestety Tysiu, to nie jest możliwe. Kacperek jest w Bieszczadach, a jego przyszły dom pod Krakowem. Zbyt krótki okres czasu do przeprowadzki Kacperka, żeby była możliwa taka wymiana.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, elik napisał:

Niestety Tysiu, to nie jest możliwe. Kacperek jest w Bieszczadach, a jego przyszły dom pod Krakowem. Zbyt krótki okres czasu do przeprowadzki Kacperka, żeby była możliwa taka wymiana.

A kiedy nastąpi przeprowadzka, że przesyłeczki w obie strony nie dojdą? Czyżby w ten weekend?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Najprawdopodobniej tak. W ten weekend lub zaraz po nim.

Wspaniałe wieści! :D

Powodzenia chłopaku :)))

 

 

 

Trzeba się spieszyć bo jak nas pozamykają w domach to podróżować nie będzie można....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, b-b napisał:

Wspaniałe wieści! :D

Powodzenia chłopaku :)))

Trzeba się spieszyć bo jak nas pozamykają w domach to podróżować nie będzie można....

Prawdopodobnie nastąpi to 11.11. - we środę - dzień wolny.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Livka napisał:

Wspaniała wiadomość :)

Mam nadzieję, że Kacperek szybko zaakceptuje tą zmianę.

To w końcu jego ludzie na zawsze.

Oby.

Też na to liczę, że Kacperek szybko się zaprzyjaźni z wszystkimi w DS  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...