Jump to content
Dogomania

Nasze środki i myśli przenosimy na Kacperka - Toluś już w DS :). Kacperek.. czy pomożesz mu zaufać? Kacperek już szczęśliwy w kochającym DS.


Recommended Posts

4 godziny temu, elik napisał:

Tysiu historii z Arusiem nigdy nie zapomnę. Jego cierpienie było moim cierpieniem i obawa o jego życie na zawsze pozostanie w mojej pamięci. Bardzo dziękuję za cenne i słuszne uwagi, ale nie zamierzam już jutro brać kolejnego psiaczka ze schronu. Być może tak to zabrzmiało, ale nie takie są moje zamierzenia. Jednak chciałabym wiedzieć, czy mogę liczyć na pomoc i w jakim stopniu. Od tego zależy, czy mam rozglądać się za następcą Kacperka, czy mam skupić się na moich seniorach  :)

Elu, zdecydowanie rozglądać się ! Seniorzy wiodą spokojne, szczęśliwe życie i oby jak najdłużej...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Havanka napisał:

Elu, zdecydowanie rozglądać się ! Seniorzy wiodą spokojne, szczęśliwe życie i oby jak najdłużej...

Dzięki Elu za wsparcie  :)   W pewnych sytuacjach jest to bardzo ważne, to siła napędowa do dalszego działania  :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.11.2020 o 15:29, Tyśka) napisał:

Wiem, że masz złote serce :) I nie wierzę w to, że nie weźmiesz kolejnego bidulka pod swoją opiekę :) Dobrze, że czekasz na aklimatyzację Kacperka. Kibicuję mu mocno.

Niesłychane, ale wydaje się, że Kacperek już zaakceptował zmianę  :) Bardzo pilnuje i strzeże Patrycji. Cały czas trzyma się blisko niej, wskakuje do niej na łóżko.  Mam zdjęcia, wkleję ale późnym wieczorem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, elik napisał:

Niesłychane, ale wydaje się, że Kacperek już zaakceptował zmianę  :) Bardzo pilnuje i strzeże Patrycji. Cały czas trzyma się blisko jej, wskakuje do niej na łóżko.  Mam zdjęcia, wkleję ale późnym wieczorem.

Aż trudno uwierzyć ! Żeby tylko już takie wieści były...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.11.2020 o 18:23, Havanka napisał:

Aż trudno uwierzyć ! Żeby tylko już takie wieści były...

Mam nadzieję, że tak właśnie będzie  :)

Gabi, to zdjęcia specjalnie na Twoje zamówienie  :)   Z sunią.  Kacperek wczoraj warczał na nią, ale dzisiaj już są w dobrej komitywie :)

IMG_20201112_163913.jpg.84395267cf3b2a6496b2e9c5583be04d.jpg

IMG_20201112_193857.jpg.3441347a2021b5f3fcf192a5295acbfa.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, elik napisał:

Mam nadzieję, że tak właśnie będzie  :)

Gabi, to zdjęcia specjalnie na Twoje zamówienie  :)   Z sunią.  Kacperek wczoraj warczał na nią, ale dzisiaj już są w komitywie :)

IMG_20201112_163913.jpg.84395267cf3b2a6496b2e9c5583be04d.jpg

IMG_20201112_193857.jpg.3441347a2021b5f3fcf192a5295acbfa.jpg

Super, cud, miód i orzeszki, dziękuję, jestem cała happy!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

Tak, piękny i wielki kwiat  :)

I trujący niestety - przy kotach/ciekawskich dzieciach/szczeniakach odpada, jak większość roślinek domowych :( Sama mam słabość do monster, mam ich kilka (jeszcze nieduże, więc zachwycam się TAKIM okazem) - i cieszę się, że nie muszę martwić się, że pupilowi zaszkodzi.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyśka) napisał:

I trujący niestety - przy kotach/ciekawskich dzieciach/szczeniakach odpada, jak większość roślinek domowych :( Sama mam słabość do monster, mam ich kilka (jeszcze nieduże, więc zachwycam się TAKIM okazem) - i cieszę się, że nie muszę martwić się, że pupilowi zaszkodzi.

Na szczęście Kacperek wiek szczenięctwa ma już za sobą, ale jednak poproszę, żeby tak podnieść liście, żeby były niedostępne dla Kaperka.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.11.2020 o 17:09, elik napisał:

Kacperek nie miał pełnego zabezpieczenia, ale jeśli kolejny psiaczek mógłby liczyć na to samo, resztę dołożę bazarkami.
Bardzo proszę o informację kto może zostać z nami, żebym mogła wiedzieć, czy damy szansę kolejnemu biedakowi.

Ja zostaję :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dostałam od Pani Kasi podsumowanie należności za pobyt Kacperka.

DT do 11.11.                                       - 260,00 zł 
odrobaczanie Kacperka                   - 33,00 zł
zaległy paragon za wizytę z Binio  -  30,00 zł
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
                                                              323,00 zł

Obecnie na koncie Kacperka jest tylko 277,00 zł.  Przypuszczałam, że będzie taka sytuacja i dlatego zrobiłam dla Kacperka bazarek. Bazarek jest już zakończony, rozliczony, ale jeszcze nie wszyscy wpłacili. Przeleję z konta bazarku brakującą kwotę 46,00 zł, żeby wpłacić całość należnej kwoty.
Po całkowitym rozliczeniu bazarku, przeleję resztę przypadającej na Kacperka kwoty. Będzie na następnego biedaczka.

3372065_Kacperekparagon.png.e8d29c425dbed9da2bee7e81762ed1c0.png

 

Kacperek.png.dfa9e88073d1606e966fdb61b2c417e6.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...