Jump to content
Dogomania

Malika-zamojski szczeniaczek z raną w pachwinie i Baffi-piesek.OD 01.04.20 w Hoteliku.Malika od 10.04.20 w DS.Baffi od 17.04.20 w DS.25.10.20-Baffi wrócił z adopcji.22.12.20-Baffi w DS.


Recommended Posts

  • Anula changed the title to Malika-zamojski szczeniaczek z raną w pachwinie i Baffi-piesek.OD 01.04.20 w Hoteliku.Malika od 10.04.20 w DS.Baffi od 17.04.20 w DS.25.10.20-Baffi wrócił z adopcji.22.12.20-Baffi w DS.
Dnia 28.12.2020 o 18:08, Bogusik napisał:

Baffi ma sporo ogłoszeń i to wyróżnionych. Trzeba pomyśleć na jakie psy podmienić bo ludzie dzwonią myśląc,że jest do adopcji

U mnie jest wyróżnione ogłoszenie...Na jakiego psiaczka podmienić?

Baffi, piesek o nietuzinkowej urodzie do adopcji. Gorzów Wielkopolski • OLX.pl

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.12.2020 o 15:30, Tyśka) napisał:

Może na Fabio od Dory? Albo Andreę? U Moli@ są zasiedziałe Julka i Diana, mają coraz mniejsze szanse na dom.

Ogłoszenie moje na Szczecin podmienione na Fabio.Jest wyróżnione do 17.01.21.

Najgorzej mnie wpieklają wątki na których nie ma postu informacyjnego,chcąc pomóc w ogłaszaniu trzeba przewalać wątek i szukać nawet zwykłej informacji ile pies ma lat nie mówiąc już o zachowaniu psa.

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Tyśka) napisał:

Super, dziękuję:) Ja na watkach proszę o ogłoszenia, które są i na ich podstawie piszę ogloszenie. 

Wiadomo co u Baffiego, jak zniósł Sylwester?

Na informacje trzeba poczekać.Na razie nie ma info a głupio też co chwilę się dopytywać.Niektórzy sami przesyłają,chcą tego i jest to bardzo miłe.Dla Baffika znalazłyśmy dom,który ma chęć szkolić go,zobaczymy,potrzeba czasu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wczoraj zadzwoniłam do Pani Baffiego i usłyszałam same dobre wiadomości. Najważniejsze, to "Baffi jest już naszym psiakiem i nie pamiętamy życia bez niego. Ma swoje wybryki, ale nie znamy jego przeszłości i po prostu trzeba to zaakceptować".

Bafuś jest energiczny, na dworze jest żywiołem. Lubią sobie z kotem robić na złość - kot go zaczepia, a Bafi wyżera kotu jedzenie i tak sobie żyją :) Dopiero niedawno Bafi zaczął bawić się zabawkami i spać brzuchem do góry, trochę zdziwiłam się jego delikatnym regresem, bo myślałam, że on jest zupełnym luzakiem, ale najważniejsze, że czuje się już jak u siebie. Pani mówi, że Bafi kradnie im wszystkie perfumy - zabiera z półek w jego zasięgu i kładzie w legowisku pod poduszką. Pani śmieje się, że z Bafim to tylko iść na zakupy do drogerii :)))) Kiedy dzieci wracają ze szkoły do domu, to psiak bardzo się cieszy, ale ogólnie unikają się, Baffi jest zazdrosny. Podczas wizyty u weta zwrócono uwagę na kamień nazębny, ale na razie nie trzeba umawiać zabiegu, dostał jakiś specjalny zielony przedmiot do gryzienia i Pani widzi poprawę. Państwo dużo spacerują i od kilku dni próbują puszczać Baffiego ze smyczy, przywołują go i dają smaczka i to działa - psiak zawsze wraca. Cieszę się, że po takiej tułaczce Baffi znalazł swoje miejsce na ziemi. Podeślę też zdjęcia dzisiaj albo jutro.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, szafirka napisał:

Wczoraj zadzwoniłam do Pani Baffiego i usłyszałam same dobre wiadomości. Najważniejsze, to "Baffi jest już naszym psiakiem i nie pamiętamy życia bez niego. Ma swoje wybryki, ale nie znamy jego przeszłości i po prostu trzeba to zaakceptować".

Bafuś jest energiczny, na dworze jest żywiołem. Lubią sobie z kotem robić na złość - kot go zaczepia, a Bafi wyżera kotu jedzenie i tak sobie żyją :) Dopiero niedawno Bafi zaczął bawić się zabawkami i spać brzuchem do góry, trochę zdziwiłam się jego delikatnym regresem, bo myślałam, że on jest zupełnym luzakiem, ale najważniejsze, że czuje się już jak u siebie. Pani mówi, że Bafi kradnie im wszystkie perfumy - zabiera z półek w jego zasięgu i kładzie w legowisku pod poduszką. Pani śmieje się, że z Bafim to tylko iść na zakupy do drogerii :)))) Kiedy dzieci wracają ze szkoły do domu, to psiak bardzo się cieszy, ale ogólnie unikają się, Baffi jest zazdrosny. Podczas wizyty u weta zwrócono uwagę na kamień nazębny, ale na razie nie trzeba umawiać zabiegu, dostał jakiś specjalny zielony przedmiot do gryzienia i Pani widzi poprawę. Państwo dużo spacerują i od kilku dni próbują puszczać Baffiego ze smyczy, przywołują go i dają smaczka i to działa - psiak zawsze wraca. Cieszę się, że po takiej tułaczce Baffi znalazł swoje miejsce na ziemi. Podeślę też zdjęcia dzisiaj albo jutro.

Haniu,bardzo dziękuję za relację z domku Baffika.Jednak Baffi znalazł domek,który zaakceptował Baffika takim jakim jest.Cudnie.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę ,że Baffi ma domek. Trochę mnie martwi , że unikają się z dziećmi. Mam nadzieję ,że państwo próbują ich zaprzyjaźnić ze sobą. Kiedyś może pojawić się niemiła sytuacja jak nie [przepracują zazdrości.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Garść krzepiących wiadomości od p.Magdy oraz filmik :)

Pani Bogusiu, my się śmiejemy, że Baffik ma psi raj, bawi się pol dnia zabawkami(uwielbia skarpetki i swojego zmaltretwanego pingwina) , biega po dworze jak szalony w sniegu, walczy z kotem, goni sarny, podrywa psia sąsiadkę, wcina karme i dopiero wieczorem po obowiazkowych rodzinnych pieszczotach idzie spac. W zasadzie nie wiemy jak my bez niego zylismy. Jest najkochanszym psem na świecie, to my dziękujemy, że mogliśmy go przyjąć :) :)

 

 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Tyśka) napisał:

Bosko :) Musiał trafić swój na swego. ♡

Tak Tysiu,choć to trochę trwało ale Bafiś trafił na odpowiednich ludzi a oni na niego :) Myślę,że czuje się tam doskonale bo nawet przypomniał sobie jak się bawić zabawkami więc jak by wrócił do początku pierwszego pobytu u Hani.To bardzo cieszy :) 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Padnę ze wzruszenia. Baffi jest taki szczęśliwy.  Poczuł się w pełni akceptowany i kochany , więc oddaje miłość.

Też tak odbieram.To jest piesek,który potrzebuje ludzi wokół siebie i wtedy dopiero jest szczęśliwy.Być może ma coś z PONa.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...