Jump to content
Dogomania

~ Lunka wyżełka już w swoim domu nad morzem! :)


Recommended Posts

A może jednak długo się błąkała i głównie dbała o pokarm swojego szczeniaka... już kilka razy spotkałam się ze zmyśloną przez okolicznych ludzi historią o wyrzuceniu z auta, gdzie okazywało się, że jednak pies błąkał się długo i przyszedł znikąd sam (albo to pies czyjś z okolicy, ale sąsiedzi nie chcieli "podkablować"). Prawdy się nie dowiemy... i nie jest aż tak ważna - teraz byleby znaleźć najlepszy dom z możliwych, który zna specyfikę rasy i zapewni, to co potrzeba rasie... bo spacery muszą być naprawdę długie i konkretne. I za ten dom trzymam kciuki.

 

Link to comment
Share on other sites

Uwaga ! Uwaga !

W ciągu 10 minut miałam dwa wielce obiecujące telefony w sprawie Luny.

Oba ze strony SOS wyżłom. Oba domy gotowe przyjechać po Lunę.

Mój mózg pracuje na wysokich obrotach, bo obie propozycje domu brzmią ekstra.

Skąd tu wiedzieć, która lepsza.

Napiszę więcej jak coś się wykluje w mojej głowie.

 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Ale ma powodzenie. Nie zazdroszczę Mazowszance . Czasem od nadmiaru głowa boli.

Boli głowa bo wszystkie 4 domy (ten pierwszy Pluto4 też, ale tu odległość jest przeszkodą) brzmią dobrze. Ludzie kulturalni, z miłością mówiący o psach.

Jak ja nienawidzę tego decydowania. Rozmawiałam z malagos , ale ona tak samo mądra jak ja.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Mazowszanka13 napisał:

Boli głowa bo wszystkie 4 domy (ten pierwszy Pluto4 też, ale tu odległość jest przeszkodą) brzmią dobrze. Ludzie kulturalni, z miłością mówiący o psach.

Jak ja nienawidzę tego decydowania. Rozmawiałam z malagos , ale ona tak samo mądra jak ja.

Wcale Ci się nie dziwię. I nie zazdroszczę.

Link to comment
Share on other sites

!Na pomoc Lunce i Marsikowi ..mamutka z synciem.zajrzyj Dobraduszko do 30.03

Malgosiu bardzo raduje z domku maluszka i sciskam ogromnie i za                         Luneczke u Mazowszanki stokrosci

               zakonczony kramcik

 beda jeszcze dwie wplaty do Ciebie szly na konto z tago kramku

                        Wujenek b-d cegielka 30 zl

                      Ciocia Malgoska za fantus 3 zl 70 gr

Teleflora's Roses on the Rocks in Alexandria, VA | The Virginia Florist Cegielenki zycia

                          kupily Serca Cudne

 Ciocia Nesiowata 10 zl juz u malagosiow

Ciocia Anulka 10 zl juz u malagsiow

Nadziejkowo 8 zl juz u malagosiow

Wujek Radek 10 zl juz u malagosiow

Wujek b-d  30 zl sle num konta malagosi

 Anulka perfumki mini 3 zl 70 gr sle num konta malagosi

 

Jak doleca to napisz prosze Malgoniu 

pozdrawiam pozdrawiam trzymajcie sie zdrowo 

Link to comment
Share on other sites

No i wszystko jasne.

Państwo zdecydowali się:)  Decyzja nie dotyczyła czy chcą Lunkę czy nie, ale tego czy trzy duże psy w dzisiejszych czasach to dobry pomysł.

Państwo mieszkają pomiedzy Warszawą a Garwolinem, w Wildze.

Kto jest z Warszawy to pewnie wie co to Wilga. To osiedle w lesie.

Mają dom w lesie z ogrodzonym terenem 5 tys.m2 i dwa psy.

Wychodzą z psami na spacery, są aktywni i sportowo nastawieni.

Starsza suczka typu wilk niski znalezioną w górach jako szczeniak oraz dwuletnią wyżełkę czeską (fousek) ze schroniska/ przytuliska spod Włocławka.

"Wilczyca" dużo śpi, a fousek jest spolegliwa. Psy są domowe.

Państwo pracują w Warszawie 3 dni w tygodniu. Resztę pracy robią w domu. Teraz też pracują zdalnie. Jeżdzą z psami na wakacje, mają terenówkę przystosowana do przewozu psów. Przyjadą w niedzielę lub poniedziałek.

Oczywiście może być problem ze zgodnością psów. Państwo mówią (rozmawiałam i z Panem i z Panią), że psy gości przyjmują bez problemu. Czyli dużo zależy od Luny.

Umówiłam się, że gdyby były poważne problemy to Lunkę zwrócą. Oczywiście będą pracować nad rozwiązaniem problemu jeżeli taki się pojawi.

C.d w następnym poście.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Uprzedzę pozostałe domy, żeby czekali jak chcą.

1) Młodzi Państwo z Gdyni. Aktywni, uprawiający sporty, świadomie chcący wyżła, z odzysku, nie z hodowli. Mieszkają pod lasem. Pani pracuje w domu, Pan ma mozliwość zabierania psa do biura.

2) Państwo z Warszawy mający charcicę ze schroniska w Łowiczu, dali jej dt i została.

Wiedzą, ile ruchu wymaga pies myśliwski. Chcieliby dokonać najpierw zapoznania suk.

 

Dom Pluto2 (dziękuję za filmik i zdjęcia :)) też bardzo dobry. Niestety, ta odległość:(

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...