Jump to content
Dogomania

Okolice Tarczyna - Fifi w DS :)


Recommended Posts

Mam nadzieję, że w końcu Fifi trafi do odpowiednich ludzi.

Duży dom, duży teren - podwórko/ogród  solidnie ogrodzone - podmurówka + metalowe przęsła. Pod bramą i bramką nieduża przerwa, nie ma możliwości podkopu czy prześlizgnięcia (prosiłam o zwrócenie szczególnej uwagi).

Ostatni dom przy uliczce...dalej już łąki i las. Okolica cicha i spokojna.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.12.2020 o 18:59, Moli@ napisał:

Nie wiedziałam co można podać, zapytałam weta przy okazji wizyt w lecznicy, małej 1/2 tab.

Tego typu leku dedykowanego wyłącznie dla zwierząt  nie ma (tak twierdzili w lecznicy)

 

 

Cerenia tabl.(lek weterynaryjny),Aviomarin na moje psiaki nie działał.

Leczenie i zapobieganie wymiotom (innym niż w chorobie lokomocyjnej Masa cia Liczba tabletek ła psa (kg) 16 mg 24 mg 60 mg 3.0 – 4.0* ½ 4.1 – 8.0 1 8.1 – 12.0 1 12.1 – 24.0 2 24.1 – 30.0 1 30.1 – 60.0 2 *dawka dla psów o wadze poniżej 3 kg nie została dokładnie określona. Zapobieganie wymiotom powodowanym przez Chorobę Lokomocyjną W celu zapobiegania wymiotom powodowanym przez chorobę lokomocyjną, tabletki Cerenia należy podawać raz dziennie, w dawce 8 mg maropitantu na kg masy ciała, w ilości zgodnej z danymi zawartymi w poniższej tabeli. Tabletki można podzielić wzdłuż rowka umieszczonego na każdej z nich. Tabletki należy podać, co najmniej 1 godzinę przed rozpoczęciem podróży. Efekt przeciwwymiotny utrzymuje się przynajmniej przez 12 godzin, co jest korzystne, gdyż umożliwia podanie leku wieczorem, przed podróżą zaplanowaną wcześnie rano dnia następnego. Leczenie może być kontynuowane maksymalnie przez okres dwóch kolejnych dni.

Link to comment
Share on other sites

Fifi jeszcze nie wie, że być może lada moment czekają ją zmiany. Cieszę się, że poznasz Panią osobiście. Ja też bardzo się stresuję, wyobrażam sobie, co musisz Ty czuć, no nie da się nie pokochać, choć człowiek wie, że to tylko przejściowa sytuacja. Fifi jest szczęśliwa u Ciebie, ale już czas, żeby znalazła swojego człowieka. Najważniejsze, żeby to był ten człowiek i ten dom, kochający, odpowiedzialny i na całe życie... Z całego serca jej tego życzę

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Fifi dojeżdża do domu :)

 

Sympatyczni ludzie..., Pan wyyyysoki 190 jak nie więcej a Pani malutka, drobniutka góra 150. 

Fifi do pana figlarnie machała ogonkiem, siedziała na rękach, pozwoliła się nosić..., wąchała, dotykała noskiem twarzy. Chętnie maszerowała z Panem na smyczy. Czyj to będzie piesek? :)

Pani założyła kubraczek - zakładany na przednie łapki i zapinany na napy na brzuszku..., czerwony  z kapturkiem ,)

Nie chcę zapeszyć, mam nadzieję że będzie dobrze.

 

 

Nie zabijajcie..., nie mam zdjęć :( nie włożyłam do aparatu karty pamięci (siedziała w laptopie) Pierwszy raz wycwaniłam taki numer :( Chyba z nerwów.

Przepraszam...

Mam obiecane zdjęcia jeszcze dziś.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Będzie dobrze. Fifi dobrze przyjęła pańciostwo, to znaczy, że to dobrzy ludkowie!

Jak z rozliczeniem? Pytam, bo nie wpłacałam jeszcze deklaracji za moją Agnieszką za grudzień, a że potrzebujących psiaczków jest moc, to jeśli Fifi nie zostawiła długu, to przyda się innemu psiaczkowi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...