Jump to content
Dogomania

Okolice Tarczyna - Fifi w DS :)


Recommended Posts

13 minut temu, seramarias napisał:

Przepraszam, Jeszcze nie przelałam brakujące kwoty, nie mam sił... Z babcią Ptysią źle, nie je, zwraca leki  tylko leży w kocyku. Moja najdroższa, najukochańsza sunia :(

Nie przejmuj się . Ptysia teraz najważniejsza.  

"Pożyczę " Fifi brakującą kwotę. A resztą będziemy martwić się później. Miałam trochę zwariowany czas ale myślę ,że już na dniach uda mi się zrobić bazarek dla mojej Balbinki  i  część będzie dla Fifi. 

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, seramarias napisał:

Przepraszam, Jeszcze nie przelałam brakujące kwoty, nie mam sił... Z babcią Ptysią źle, nie je, zwraca leki  tylko leży w kocyku. Moja najdroższa, najukochańsza sunia :(

Trudny rok dla naszych pieseczków i  dla nas.. Trzymaj się seramarias.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, seramarias napisał:

Przepraszam, Jeszcze nie przelałam brakujące kwoty, nie mam sił... Z babcią Ptysią źle, nie je, zwraca leki  tylko leży w kocyku. Moja najdroższa, najukochańsza sunia :(

Wpłynęło 200 zł / 6.11 od E.R dla Fifi

Bardzo dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję wszystkim, za pomoc.

Babcia Ptysia dostała zapalenia płuc, jakby serce i nerki to było mało :( W poniedziałek mamy nefrologa, zrobiłam kontrolne badanie krwi i moczu. Mocznik wysoki, ale keratynina niewiele podniesiona, zobaczymy co powie nefrolog jak zobaczy wyniki badań i usg. 

Zdrowiej nam Fifi, choć Ty nie męcz się bidulko z wstrętnymj chorubskami.

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Tyśka) napisał:

Oby tak było :)

seramarias, jak Twoja Ptysia się 

Babcia Ptysia czuje się  lepiej, ma apetyt, nawet koty zaczęła ustawiać bo coś podczas jej złego samopoczucia rozbestwiły się za bardzo, a wiadomo porządek być musi ;)   Ma PCHN II stopnia, białkomocz i chorobę serca.  Super zareagowała na leczenie serduszka, od 5 dni bierze antybiotyk, temperatury nie ma,  niestety kaszel choć mniejszy nie odpuszcza :( Nigdy już nie będzie zdrowa, musi jeść niedobre puszki dla nerkowców , a ona tak lubi gotowane jedzonko ;( Mam nadzieję, że za jakiś czas w miarę się unormuje i nie będziemy kilka razy w tygodniu u weta. Narazie niestety się na to nie zapowiada :(

Link to comment
Share on other sites

USG  - 19.11.2020

Koszt wizyty + tablety - 70zł / 19.11 (paragon)

"Pęcherz moczowy - cienkościenny, silnie wypełniony bezcechowym moczem. Brak cech zapalenia."

Zdrowa panienka :)

Zlecono - Urinoloxan 15 tab x 1 dziennie (działa osłonowo na ścianę pęcherza)

Koniec leczenia.

7a940cdfaebdddb4med.jpg

 

3f2bf11ae10d681dmed.jpg

 

Po wyjściu z lecznicy biegiem na trawnik..., siusiała, siusiała, siusiała :)  

97364c14026dc448med.jpg

0ab4a350a3f32e6emed.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...