Jump to content
Dogomania

Okolice Tarczyna - Fifi w DS :)


Recommended Posts

Dnia 15.06.2020 o 06:57, Moli@ napisał:

Była kolejna rozmowa telefoniczna, została wysłana ankieta do wypełnienie. W tym tygodniu wraca z zagranicy jeden z członków rodziny - (rozmawiając z Panią prosiłam żeby obecni byli wszyscy domownicy przy wizycie przedadopcyjnej). Czekamy na wypełnioną ankietę...

[...]

20 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Ale fajnie :-) Trzymam kciuki za wizytę!

Z rodziną rozmawiałam w sobotę przed południem, zaraz potem przesłałam mailem ankietę z prośbą o wypełnienie. Niestety wypełnionej ankiety nadal nie dostałam, nie było też żadnego kontaktu z ich strony.

Raczej domu dla Fifi z tego nie będzie, mam nadzieję, że kolejny telefon będzie już tym właściwym :) Oczywiście gdyby coś się jednak zmieniło i rodzina nawiązała kontakt to dam znać.

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Marysia R. napisał:

Z rodziną rozmawiałam w sobotę przed południem, zaraz potem przesłałam mailem ankietę z prośbą o wypełnienie. Niestety wypełnionej ankiety nadal nie dostałam, nie było też żadnego kontaktu z ich strony.

Raczej domu dla Fifi z tego nie będzie, mam nadzieję, że kolejny telefon będzie już tym właściwym :) Oczywiście gdyby coś się jednak zmieniło i rodzina nawiązała kontakt to dam znać.

 

Trudno się mówi.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, WiosnaA napisał:

Dziewczyny, jeżeli macie zaległości co do uzgodnionych  wcześniej opłat,to uregulujcie proszę,bo szkoda by było stracić  dobry dogomaniacki dt.

Jestem tylko skarbnikiem . Nie ja uzgadniałam warunki na jakich Rudzia trafiła do Moli. Jak tylko pojawia się post  ile mam  zapłacić -tego samego dnia robię przelew lub zamawiam karmę. 

 

Rudzia ma pieniądze więc  Moli proszę napisz ile mam przelać i jak wygląda sprawa z karmą .  

Link to comment
Share on other sites

mdk8,zacytowałam Twój post rozliczeniowy, ale w żadnym razie moje słowa nie były skierowane osobiście do Ciebie, bo nie wiem kto u Fifi jest decyzyjny za sprawy finansowe z dt.
Wiem,że skarbnicy często są tylko od udzielenia konta i prowadzenia wpływów/wydatków na wątku.

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, przepraszam :( Dla mnie to jest pierwszy raz. Na dogo bywam różnie, czasem bardzo rzadko, czasem częściej.  Nie  bardzo jeszcze wszystko ogarniam...  Starałam się szybko regulować swoje zobowiązania,jeśli chodzi o koszty weta, czy adresatki, ale przyznam, że nie ingerowałam w comiesięczne rozliczenia myśląc, że to już między Moli@, a skarbnikiem. No widać mój błąd, dlatego jeszcze raz bardzo przepraszam Moli@ za  zaległości w wpłatach i mdk8, że postawiłam ją w niezręcznej sytuacji. Moli@ napisz proszę, jakie koszty do tej pory poniosłaś, a które nie zostały jeszcze uregulowane poza opłatą stałą no i czy wolisz, żeby mdk8 kupiła karmę dla Fifi, czy przelała gotówkę w ramach opłaty za dotychczasowy pobyt. Fifi, życzę szybkiego znalezienia domu  ale gdyby miała jeszcze pomieszkać trochę u Ciebie, bardzo proszę daj znać jakie koszty poniosłaś i ile trzeba Ci przelać, absolutnie nie chcę żebyś podnosiła koszty własne dlatego, że zgodziłaś się przyjąć Fifi, ani żebyś zraziła się i odmówiła przyjęcia innego pieska, bo pozostał Ci niesmak po całej tej sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, seramarias napisał:

Dziewczyny, przepraszam :( Dla mnie to jest pierwszy raz. Na dogo bywam różnie, czasem bardzo rzadko, czasem częściej.  Nie  bardzo jeszcze wszystko ogarniam...  Starałam się szybko regulować swoje zobowiązania,jeśli chodzi o koszty weta, czy adresatki, ale przyznam, że nie ingerowałam w comiesięczne rozliczenia myśląc, że to już między Moli@, a skarbnikiem. No widać mój błąd, dlatego jeszcze raz bardzo przepraszam Moli@ za  zaległości w wpłatach i mdk8, że postawiłam ją w niezręcznej sytuacji. Moli@ napisz proszę, jakie koszty do tej pory poniosłaś, a które nie zostały jeszcze uregulowane poza opłatą stałą no i czy wolisz, żeby mdk8 kupiła karmę dla Fifi, czy przelała gotówkę w ramach opłaty za dotychczasowy pobyt. Fifi, życzę szybkiego znalezienia domu  ale gdyby miała jeszcze pomieszkać trochę u Ciebie, bardzo proszę pisz otwarcie, jakie koszty poniosłaś i ile trzeba Ci przelać. 

Koszt - tylko adresatka za którą mdk8 błyskawicznie przelała na konto pieniążki. Dziękuję :)

Nie było więcej kosztów. Pipety od kleszczy i fajne szeleczki dla uciekinierów dała  Fundacja Bonifacy, za kastrację + czip z wpisem do bazy zapłaciła gmina.... 

Żarełko + transport wliczone w opłatę za PDT.

Opłacony został pierwszy miesiąc pobytu u nas - od 24 lutego do 24 marca..., za 250 zł kupiona karma (na moją prośbę) 

Koszt PDT miesiąc - 250zł

 

 

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, seramarias napisał:

Dziewczyny, przepraszam :( Dla mnie to jest pierwszy raz. Na dogo bywam różnie, czasem bardzo rzadko, czasem częściej.  Nie  bardzo jeszcze wszystko ogarniam...  Starałam się szybko regulować swoje zobowiązania,jeśli chodzi o koszty weta, czy adresatki, ale przyznam, że nie ingerowałam w comiesięczne rozliczenia myśląc, że to już między Moli@, a skarbnikiem. No widać mój błąd, dlatego jeszcze raz bardzo przepraszam Moli@ za  zaległości w wpłatach i mdk8, że postawiłam ją w niezręcznej sytuacji. Moli@ napisz proszę, jakie koszty do tej pory poniosłaś, a które nie zostały jeszcze uregulowane poza opłatą stałą no i czy wolisz, żeby mdk8 kupiła karmę dla Fifi, czy przelała gotówkę w ramach opłaty za dotychczasowy pobyt. Fifi, życzę szybkiego znalezienia domu  ale gdyby miała jeszcze pomieszkać trochę u Ciebie, bardzo proszę daj znać jakie koszty poniosłaś i ile trzeba Ci przelać, absolutnie nie chcę żebyś podnosiła koszty własne dlatego, że zgodziłaś się przyjąć Fifi, ani żebyś zraziła się i odmówiła przyjęcia innego pieska, bo pozostał Ci niesmak po całej tej sytuacji.

 

22 minuty temu, Moli@ napisał:

Koszt - tylko adresatka za którą mdk8 błyskawicznie przelała na konto pieniążki. Dziękuję :)

Nie było więcej kosztów. Pipety od kleszczy i fajne szeleczki dla uciekinierów dała  Fundacja Bonifacy, za kastrację + czip z wpisem do bazy zapłaciła gmina.... 

Żarełko + transport wliczone w opłatę za PDT.

Opłacony został pierwszy miesiąc pobytu u nas - od 24 lutego do 24 marca..., za 250 zł kupiona karma (na moją prośbę) 

Koszt PDT miesiąc - 250zł

 

 

Skoro sprawa się wyjaśniła to będę co m-c przelewać 250,- . Następny przelew zrobię 24.06.2020 .

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam  w rozliczenia Fifi , no i nie jest kolorowo... sunia ma środki na opłacenie pobytu do 24 czerwca, ale już w lipcu nie starczy na pokrycie pobytu u Moli@ :( Wiem, że jest masa psiaków w potrzebie, ale gdyby ktoś chciał wesprzeć sunię grosikiem będę bardzo wdzięczna.  Oczywiście mocno trzymam kciuki, żeby lada moment Fifi znalazła domek, ale biorę pod uwagę, że wczasy u Moli@ i romans z Guciem może się przedłużyć ;)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Moli@ napisał:

Pilne!!

Kto może przeprowadzić wizytę przedadopcyjną dla Fifi w Puławach?

Zainteresowana rodzina, Pan jest weterynarzem a Pani technikiem weterynarii

Miałam właśnie wejść i napisać, że mogę poszukać na Fb ale widzę, że już nie ma potrzeby - szybka akcja :)

Trzymam kciuki za pozytywny wynik wizyty.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Marysia R. napisał:

Miałam właśnie wejść i napisać, że mogę poszukać na Fb ale widzę, że już nie ma potrzeby - szybka akcja :)

Trzymam kciuki za pozytywny wynik wizyty.

Państwo dzwonią i dzwonią do nas... z pytaniem kiedy ktoś zadzwoni umówić się na wizytę przedadopcyjną :)

Z fundacji obiecali skontaktować się już dziś telefonicznie z rodziną. 

Kciukamy .)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...