Jump to content
Dogomania

Okolice Tarczyna - Fifi w DS :)


Recommended Posts

Dnia 4.06.2020 o 12:27, Tyś(ka) napisał:

Czy ktoś ogłasza sunię na jakieś miasto?
W ogłoszeniach podać namiary do Ciebie, Moli@? :)

Tysiu jeśli nie miałabyś nic przeciwko podlinkuj swoje ogłoszenie, wykorzystałabym opis i zrobiła ogłoszenie na Warszawę. Ja nie mam talentu, a Twoje ogłoszenia przynoszą szczęście i domki psiakom :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.06.2020 o 12:35, Moli@ napisał:

Tysiu, podaj namiary do mnie...

 

Dziękuję:)

6 godzin temu, seramarias napisał:

Tysiu jeśli nie miałabyś nic przeciwko podlinkuj swoje ogłoszenie, wykorzystałabym opis i zrobiła ogłoszenie na Warszawę. Ja nie mam talentu, a Twoje ogłoszenia przynoszą szczęście i domki psiakom :)

Jasne, podrzucę link. Ale... przepraszam, nie wyrobiłam się jeszcze z ogłoszeniem, jedynie zdołałam wyszukać i zapisać zdjęcia Fifi. Od wczoraj byłam we Wrocławiu i dopiero przed chwilką wróciłam. Postaram się skrobnąć ogłoszenie jutro, jak tylko zrobię to od razu podrzucę link.

Jeśli Ty na Warszawę to ja mam na jakie miasto?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, seramarias napisał:

W pobliżu jest Białystok, dalej Olsztyn nie wiem jak z transportem na większe odległości i jakie miasta ewentualnie brać pod uwagę... Ja miałam spory odzew z Wrocławia, ale to kawał drogi... Pewnie Moli@ coś podpowie jak wejdzie.

Trudno zgadywać w jakim regonie panienka ma większe szanse na dom...,

Na trasie Białystok - Kraków mamy szanse na transport ,)

Link to comment
Share on other sites

Ile waży Fifi i jak jest wysoka? Czy jest zachipowana?
Na wątku odszukałam jedynie wagę początkową, ale nie wiem czy jest aktualna.

Ogłoszenie na KRAKÓW:
https://www.olx.pl/oferta/nieduza-kochana-sunia-fifi-mix-pinczer-do-adopcji-CID103-IDFhBVI.html

Ogłoszenie na LUBLIN:
https://www.olx.pl/oferta/mix-pinczer-cudowna-mlodziutka-sunia-CID103-IDFhzEi.html

PS: Może ktoś je wyróżni, aby zwiększyć szansę na adopcję? :) 

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Moli@ napisał:

Trudno zgadywać w jakim regonie panienka ma większe szanse na dom...,

Dnia 8.06.2020 o 12:37, seramarias napisał:

Ja miałam spory odzew z Wrocławia, ale to kawał drogi... Pewnie Moli@ coś podpowie jak wejdzie.

 

Na razie próbujemy na "okolice" :) Jak nie będzie odzewu to podmienię na Wrocław :)

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Ogłosiłam na Lublin i Kraków - sprawdź proszę czy wszystko się zgadza.

Tekst super :)

Waga -  około 8,5 kg (staram się utrzymać )

Wzrost - 37 cm

Wysterylizowana

Odrobaczona

Zabezpieczona od kleszczy

Zaczipowana -zarejestrowany w międzynarodowej bazie

Link to comment
Share on other sites

Miałam interesujący telefon, Pani / rodzina zainteresowana adopcją Fifi..., szukali podobnej suni w typie pinczera :).

Mają doświadczenie z "rasą"

Mam adres - do wizyty przedadopcyjnej - mazowieckie

Seramarias - wysyłam na pw numer telefonu + adres

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Moli@ napisał:

Marysia R. przeprowadzi wstępny wywiad..., jak będzie OK to spróbuje znaleźć osobę do wizyty przedadopcyjnej :)

 

Bardzo, bardzo dziękuję :)

Ja również bardzo dziękuję :) Przepraszam, że tak mało można na mnie liczyć....

Link to comment
Share on other sites

Była kolejna rozmowa telefoniczna, została wysłana ankieta do wypełnienie. W tym tygodniu wraca z zagranicy jeden z członków rodziny - (rozmawiając z Panią prosiłam żeby obecni byli wszyscy domownicy przy wizycie przedadopcyjnej). Czekamy na wypełnioną ankietę...

Fifi nie ucieka w popłochu przed nieznanymi osobami :)

f61640b3ea915e34med.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.02.2020 o 07:51, seramarias napisał:

..............Wczoraj z emocji nie napisałam, więc tak: pobyt suni u Moli@ to koszt 250 zł (w tym jedzonko, gryzaki,  dojazdy do lecznicy) oczywiście za weta, leczenie trzeba płacić osobno.  Sunia dojedzie do Warszawy i na dworcu zostanie przekazana w dalszą podróż pociągiem, później przechwyci ją Moli@ i ostatni etap podróży będzie samochodem. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Chciałam zacytować kilka postów,ale  z ogromnym trudem dogo mi  pozwoliło tylko jeden :(:(

Nie udzielam się na wątku,ale sunię widuję osobiście i tym razem postanowiłam zabrać tu głos.

Dziewczyny,chciałam zapytać jak wygląda sprawa rozliczeń za dt Fifi ? ... w rozliczeniach widzę opłatę tylko za pierwszy miesiąc.

Moli,bardzo rzadko daje psiakom dt płatny, z reguły przyjmuje psy bezpłatnie, czasami ze wsparciem na weta i karmę,ale i taka pomoc też często szybko się kończy,opiekunowie "zapominają" o psie i zostaje sama.Leczy ,karmi,zabezpiecza od robali,kleszczy,wozi do lecznicy 40km,wszystko pokrywa za swoje pieniążki.Ma kilka takich psiaków,w tym starsze chorowite i dlatego czasami decyduje się być płatnym dt ,choć wiem,że ciężko jej ten pdt przychodzi,pomimo,że pieniążki przeznacza na inne psy, nie dla siebie.

Moli sama się nie upomni, żadnego pieska nie wyrzuci,ale nakarmi i będzie leczyć.

Widuję psiaki mieszkające u Moli, wszystkie mieszkają w domu,są zadbane,przyjazne,wesołe ,stadko zgodnie żyje.

Dziewczyny, jeżeli macie zaległości co do uzgodnionych  wcześniej opłat,to uregulujcie proszę,bo szkoda by było stracić  dobry dogomaniacki dt.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.02.2020 o 19:42, mdk8 napisał:

POST ROZLICZENIOWY :

WPŁATY :   

LUTY

23.02.20       50,-    Poker

                       20,-    Dusia-Duszka

24.02.20       60,-    Anula jedn.

                       40,-    elik stała II,III

                     100,-    Agata P. 

                     152,-    seramanias

26.02.20        20,-   Nesiowata 

                        30,-   Zofia  Ch. 

28.02.20        50,-   Michał B.

02.03.20      192,-   jola&tina baz. Maksa (*)

                        20,-  elficzkowa

03.03.20      100,-  Aska7

11.03.20      137,-   seramanias

16.03.20      240,-  Gabi79 bazarek

30.03.20        50,-  P. Michał 

                        11,- seramanias

29.04.20         50,- P. Michał 

15.05.20         40,-  elik stała IV,V

04.06.20         50,-  P. Michał 

RAZEM:     1412,- 

                                                                     WYPŁATY :

                                                                     LUTY

                                                                     24.02.20          152,-  wet.

                                                                      11.02.20          137,-  wet.

                                                                      14.03.20          249,40 karma 

                                                                      31.03.20             11,- adresówka

                                                                     RAZEM :           549,40

 

Stan konta :       862,60

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...