Jump to content
Dogomania

Effi i Fanni suczki,które otrzymały szanse na godne życie.Od 11.01.20 są już ulokowane w Hoteliku.Effi-31.01.20 w DS;Fanni-30.01.20 w DS.


Anula

Recommended Posts

32 minuty temu, Tola napisał:

Byłam dzisiaj znowu w schronisku zarezerwować jeszcze sunię, którą wiele miesięcy temu wypatrzyła Jagna.

Widziałam dzisiaj z daleka za siatką szorstka sunię, zakumplowała się chyba Greta od Jo37.

Malutka seniorkę tez widziałam, jak zwykle stała z noskiem przyklejonym do siatki i wypatrywała człowieka.

Jesteśmy umówieni z Arkiem, TZem anecik jutro o 8.00 w schronisku, prosimy o kciuki, żeby to wydawanie psiaków, zakładanie im obroży odbyło się sprawnie i bez problemów.

Dziękujemy Martuniu za info. i będziemy mocno trzymać kciuki!

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, szafirka napisał:

Czekam na dziewczynki, w ciągu najbliższej godziny powinny przesiąść się na pokład szafirka, a około 20 będziemy się witać w domu. Na poniedziałek umówiona wizyta u weta.

Dziękujemy Haniu za umówienie wizyty.Nie wiem co ze spa bo śmierdzą okropnie i nie wiadomo w jakim stanie jest sierść....

Link to comment
Share on other sites

P.Piotr zajechał do mnie z psiakami.Wszystkie są cudne i nie są duże.Wyjechał ode mnie 19,20.Powinien dojechać do Nowej Soli o 20.Tam będą czekać adoptujący Jogusia aby zabrać go do domku swojego.

P.Piotr pokazał mi kamerkę zamontowaną z tyłu w samochodzie aby mógł obserwować psiaczki.Super pomysł i zarazem profesjonalizm.Psiaki są transportowane bardzo bezpiecznie,są dokupione dwa spore kontenerki lotnicze jeszcze.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A Nesiowata nam zrobiła bardzo miłą niespodziankę.Dziewczynki dostały 30,00zł  na dobry początek.

Nesiowata jesteś Kochana nigdy nie zapominasz o naszych psiakach.DZIĘKUJĘ.

                                             Podobny obraz

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Effi,  po wyprowadzeniu ze schroniskowego boksu, straciła całą odwagę i trzeba było ja wynosić na rękach.

Potem w budynku, przy wypisie,  dreptała na smyczy, ale widać było, ze boi się.

Fanni została wyprowadzona jako druga, dzielnie szła na smyczy i tylko przy wejściu  w budynku miała opory.

Bez problemu weszła do klatki w aucie i od razu się w niej ułożyła.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Effi to najbardziej wyluzowana sunia tego transportu, chodzi z główką do góry i patrzy kto by tu ją jeszcze mógł pogłaskać :) Gdyby miała krótki pyszczek, to mogłaby być pekińczykiem. Jest bardzo chuda, pewnie była odganiana od misek. Na smyczy chodzi ładnie i trzyma się blisko człowieka.

Fanni troszkę przestraszona i niepewna, ale chce kontaktu z człowiekiem i nieśmiało podchodzi. Siedzi głównie i obserwuje co się dzieje wokoło. Obie sunie mają dłuższą sierść, ale wydaje mi się, że wystarczy je wykąpać i wyczesać, nie natrafiłam na jakąś dużą ilość kołtunów. Ewentualnie można Fanni obciąć na foxteriera, chociaż tak też ładnie wygląda.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...