Jump to content
Dogomania

Effi i Fanni suczki,które otrzymały szanse na godne życie.Od 11.01.20 są już ulokowane w Hoteliku.Effi-31.01.20 w DS;Fanni-30.01.20 w DS.


Anula

Recommended Posts

Ufff....Otrzaymałam wiadomość od Pani Marty,że dotarli szczęśliwie do domu :)

Umówiłam się już wcześniej,że nie będę dzisiaj dzwonić, aby mogli odpocząć po dniu  pełnym wrażeń.Jutro zadzwonię i dowiem się trochę więcej odnośnie podróży itd.

Mała bidusia,pewnie bardzo zdezorientowana i trzeba trochę czasu aby odnalazła się i zaufała....

84284922-580776272778130-689042756495998

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Effi wczoraj była bardzo wystraszona.W aucie dosyć długo siedziała lub leżała w legowisku, obok p.Marty ale później nagle wskoczyła jej na kolana,rozdała buziaki i obserwowała co się dzieje za oknem.Po przyjeździe na miejsce czuła się niepewnie,choć napiła się wody i trochę zjadła.Noc przespała spokojniei nie nabrudziła.Dzisiaj już jest o niebo lepiej, swobodnie porusza się po całym mieszkaniu i zaczęła dreptać za p.Magdą.Pięknie dzisiaj zjadła swoje jedzonko na śniadanie i obiad.Jak dzwoniłam to Effi akurat leżała sobie wyciągnięta na kanapie obok niej i domagała się głasków :) Na spacerze jest ok. tylko jeszcze się spina,jak p.Marta szykuje ją do wyjścia i musi puki co wynosić Effi na rękach.Jest z godziny na godzinę co raz lepiej,więc będzie na pewno dobrze! :) Pani Marta mi powiedziała,że zdjęcia zdjęciami ale jak zobaczyła tą małą cudną kruszynkę w realu,to zakochała się w niej jeszcze bardziej :) I w tych przepięknych dużych oczętach...:)

Już pomalutku zostawia Efi na 10-15 minut aby nauczyć ją zostawania w domu.W poniedziałek załatwiła sobie,że idzie tylko na 3 godz. do pracy więc powinno wszystko być ok. :)

83198841_741077903086431_6334346196252884992_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_oc=AQnxyNgAA7Oh2IPLmsGtH0WGbuolQ1wikpzQcesZB2BoTfZvs406NU5geshDH-HQdsIce51BSpyV8h9DxB2vx0Y1&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&_nc_tp=6&oh=4e1422a6643a1cdd7d35caaad0c7237e&oe=5ED1238C

84100841_123286402290293_3569000553188950016_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_oc=AQlewtvZ0vxQ_IP9FQY1Gb-A4yer3YTuMFv-1WE_LUjxFybl1JOXWG-jr8lEoA0AbndQ-TdkjVe6ZLOKoVWO_jg-&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&_nc_tp=6&oh=8ef6f26e98c9e6a5269bde9ed9847e11&oe=5EC566D4

 

  • Like 1
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Kolejne wspaniałe adopcje i to w tak szybkim czasie, bardzo się cieszę:).

Nie zagrzały dziewczynki miejsca w hoteliku, i tak powinno być;).

Czy ja dobrze doczytałam, że i pańcia Efii i i pańcia Fanny mają na imię Marta;).

Ale się porobiło;)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Tola napisał:

Kolejne wspaniałe adopcje i to w tak szybkim czasie, bardzo się cieszę:).

Nie zagrzały dziewczynki miejsca w hoteliku, i tak powinno być;).

Czy ja dobrze doczytałam, że i pańcia Efii i i pańcia Fanny mają na imię Marta;).

Ale się porobiło;)

 

Tak kochana! :) Ty Marta, wypatrzyłaś obie dziewczynki w schronisku i obie pojechały do Pań o tym samym imieniu :) Także tym razem mamy aż 3 cudowne Marty!:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Bogusik napisał:

Tak kochana! :) Ty, Marta wypatrzyłaś obie dziewczynki w schronisku i obie pojechały do Pań o tym samym imieniu :) Także tym razem mamy aż 3 cudowne Marty!:)

Wypatrzyłam, a Wy dokonałyście tej ważniejszej reszty;)

Tak widocznie miało być;)

Ale ciesze się podwójnie;)

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.02.2020 o 19:41, Tola napisał:

Kolejne wspaniałe adopcje i to w tak szybkim czasie, bardzo się cieszę:).

Nie zagrzały dziewczynki miejsca w hoteliku, i tak powinno być;).

Czy ja dobrze doczytałam, że i pańcia Efii i i pańcia Fanny mają na imię Marta;).

Ale się porobiło;)

 

Tola,staramy się jak najszybciej pozyskiwać informacje o psiaku,załatwiać sprawy weterynaryjne i maksymalnie w krótkim czasie ogłaszać psiaka.Daje to dużą szansę na znalezienie domu,niezaleganie w hoteliku i zrobienie miejsca innemu psiakowi a także zwolnienie w krótkim czasie ludzi,którzy z dobrego serca łożą na jego utrzymanie.Taką mamy zasadę i trzymamy się jej,dlaczego bo chcemy pomóc jak największej ilości psiakom.Sporo jest psiaków,które zalegają w hotelach w DT,dlaczego,bo nie są intensywnie ogłaszane.Deklaracje są zebrane i co tam,niech sobie psiak siedzi w hotelu,przecież jest zabezpieczony,krzywda już mu się nie dzieje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...