Jump to content
Dogomania

Marta i jej dzieci w swoich kochających domach :) Tragiczna sytuacja finansowa Marty. Bez pomocy finansowej grozi jej powrót do schronu :( Jej 6-cioro dzieci już we własnych DS.


elik

Recommended Posts

Wątek zakładam na prośbę ewu, bo choć nie mam ani minuty wolnego czasu, to nie mogę odmówić pomocy takiej wspanialej mamie i jej dzieciom.

Marta i jej sześć maleństw trafiła do schroniska. Rozpaczliwe apele o ratunek dla dzielnej psiej mamy i jej okruszków przyniosły efekt i zgłosiła się miła Pani oferując dom tymczasowy.

Pani wydawała się bardzo rozsądna, sympatyczna i chętna do opieki nad stadkiem. Marta od początku miała biegunkę, Pani chodziła do weterynarza, miała od nas leki na odrobaczenie, ale jak się okazało nawet nie zostały podane. Wczoraj rano Pani zadzwoniła do mnie i oświadczyła, że mam natychmiast zabrać psiaki ponieważ zmarł jej Wujek i Pani jest w złym stanie psychicznym.

Zadzwoniłam do Jaagi, zgodziła się przyjąć Martę i jej bąbelki. Wiem jakie to ogromne obciążenie, bo przecież dwa dni temu wzięła pod swoje skrzydła Bajkę z córeczkami.

Koszt pobytu rodzinki to 13 zł dziennie za sunię i po 5 zł za każdego szczeniaczka. Razem 43 zł dziennie + opieka weterynaryjna.

 

Stowarzyszenie LePsie życie udostępniło konto do zbiórki na Martę i jej dzieci.

Stowarzyszenie LePsie życie
Nr konta: 11 1600 1462 1883 0896 8000 0001

Bardzo ważne jest, żeby w tytule przelewu pisać – nick z dogo + Marta, Bajka i szczeniaczki.

Jeśli w tytule przelewu nie będzie napisane  że to dla Marty, Bajki i szczeniaczków, to pieniądze nie trafią do naszej rodzinki.

 

Błagam gdzie mogę o pomoc i do Was także zwracam się z gorącą prośbą o wsparcie dla rodzinki.

Link to comment
Share on other sites

Finanse Bajki i Marty

Wpłaty: 

    300,00 zł  -  Ewa R.

      50,00 zł  -  Figunia

      20,00 zł  -  Nesiowata

    400,00 zł  -  Poker

      50,00 zł  -  Marysia R.

      30,00 zł  -  Nesiowata  na konto Stow.

      30,00 zł  -  agat21  na konto Stow.

      30,00 zł  -  Mateusz R.  na konto Stow.

    300,00 zł  -  kiyoshi  na konto Stow.

      80,00 zł  -  b-b

    200,00 zł  -  Ewa R.

      50,00 zł  -  Poker

      20,00 zł  -  Nesiowata

      15,00 zł  -  Agnieszka 105

    350,00 zł  -  Mazowszanka13
    100,00 zł  -  Poker  -  13.01.2020

      50,00 zł  -  Dusia-Duszka  -  13.01.

    200,00 zł  -  Ewa R.  -  13.01.

    105,00 zł  -  elik z bazarku  -  20 i 23.01.

    400,00 zł  -  Ewa R.

    100,00 zł  -  anonimowy Darczyńca -  30.01.

    260,00 zł  -  b-b z bazarku 
      15,00 zł  -  anonimowa wpłata

    200,00 zł  -  Ewa R. 

    120,00 zł  -  b-b z bazarku 

    262,00 zł  -  elik z bazarku 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

3.737,00 zł

 

Wypłaty:

           160,00 zł  -  przelew dla jaaga na leki i badanie kału

           150,16 zł  -  karma dla Bajki

           330,00 zł  -  hotel Bajki 10 zł/dobę  29.11.-31.12.2019 - 33 x 10 zł

           120,00 zł  -  hotel szczeniaków Bajki

           390,00 zł  -  hotel Marty 13 zł/dobę  2-31.12.2019 - 30 x 13 zł

             70,00 zł  -  hotel Amber  14 dni x 5,00 zł

             75,00 zł  -  hotel Alice  15 dni x 5,00 zł

             75,00 zł  -  hotel Olafek  15 dni x 5,00 zł

             80,00 zł  -  hotel Aurora  15 dni x 5,00 zł + 5,00 zł Advocate

           130,00 zł  -  hotel Pimpuś  26 dni x 5,00 zł

           130,00 zł  -  hotel Irysek  26 dni x 5,00 zł

             40,00 zł  -  paliwo na przewóz Aurory do DS

             30,00 zł  -  Baycox Marta, Pimpuś, Irysek

             30,00 zł  -  badanie kału Marta

           198,48 zł  -  karma dla obu suczek

             87,60 zł  -  podkłady dla szczeniaków

             30,00 zł  -  szczepienie Iryska

           165,00 zł  -  badanie Marty  -  20.01.

           403,00 zł  -  Marta hotel 1-31.01.2020 (31x13 zł)

             30,00 zł  -  Imbirek  (zapłata 80 ale 50 pokryte z pozostałości)

           310,00 zł  -  Bajka hotel 1-31.01.2020 (31x10 zł)

             60,00 zł  -  Ala hotel  12 dni x 5  zł

             30,00 zł  -  Ola 6 dni x 5  zł za resztę od PA pobytu zapłacił właściciel

             60,00 zł  -  paliwo do weta 5 x 12 zł

           477,00 zł  -  Marta i Bajka hotel luty 2020

             91,00 zł  -  Marta hotel  marzec 2020

= = = = = = = = = = = = = =  = = = = = = = = = = = = = = = =

     3.752,24 zł

Saldo:

.       3.737,00 zł.

.--.    3.752,24  

= = = = = = = = = = = =
.--.      15,24

     

 

Wszystkim ofiarodawcom

bardzo serdecznie dziękujemy !!!

  

gif_merci.gif

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Poker napisał:

Biedna mama jest chudziutka ,a maluchy wypasione jej kosztem i śliczne.

Wpłacę 100 zł na nie.

Wielkie dzięki   serce-9-bij-ce.gif

Chudzinka z niej straszna :(   Najpierw wyciągnęła z niej ciąża, a teraz maluszki. Kochana sunieczka. Jej spojrzenie trafia głęboko w serce.

DSC04352.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przemiła pani Maria K. z mojego osiedla, "babcia" Kofi/Sofi  , wsparła za moim pośrednictwem sunię i szczeniaczki 300 zł. Przeleję całość dziś.

Czy Stowarzyszenie LePsie życie ma KRS i można odliczać darowiznę od podatku ?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jo37 napisał:

Zaglądam ale naprawdę nie mam jak pomóc,

 

1 godzinę temu, seramarias napisał:

Mama i maleństwa śliczne, aż się chce utulić te bąbelki.Mamusia bardzo urokliwa,młodziutka. Cała 7 moim zdaniem bardzo adopcyjna.  Niestety i ja nie jestem w stanie za bardzo pomóc, choć zdaję sobie sprawę, że sytuacja jest dość dramatyczna :(

Nie tylko finansowa pomoc się liczy. Obecność na wątku zaprezentowanie rodzinki na fb, ogłaszanie....  Każda pomoc jest na wagę złota, gdy nie ma nic  :(

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Przemiła pani Maria K. z mojego osiedla, "babcia" Kofi/Sofi  , wsparła za moim pośrednictwem sunię i szczeniaczki 300 zł. Przeleję całość dziś.

Czy Stowarzyszenie LePsie życie ma KRS i można odliczać darowiznę od podatku ?

Dziękuję:)

KRS 0000792702

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Figunia napisał:

Basiu, wysle pieniądze dla suniek na Twoje konto, dobrze?

 

Gdyby była taka możliwość, to byłoby super, ponieważ weszły w zycie nowe przepisy i teraz za leki z apteki nie mozna brac faktur na organizacje. Dziś wzięłam tylko paragon, wiec nie da się rozliczyć z konta. Dziękuję w ich imieniu za pomoc.

Wszystkim równiez dziękuję bardzo za obecność i każdą pomoc, bo wszystko jest potrzebne. Nagle od ewu trafiło zupełnie nieplanowanie w sumie 10 psów: 2 suki i 8 dzieciaków. Razem ich koszt pobytu u mnie na dziś to 53 zł na dobę. 

Czy ktoś może pomóc z ogłoszeniami małych? Ja im zrobię na Katowice w wolnej chwili. Maluchy Marty wkrótce muszą znaleźć nowe domy, tymczasowe lub stałe. Matka jest chuda jak badyl, nie może długo karmić takiej gromady. Ja tylko zbieram kupy, sprzątam, myję, dezynfekuję, długo tak nie dam rady.

Sunia przyjechała z workiem Puriny chow kurczakowej, po której miała biegunkę, co nie dziwi. Dostaje karmę od Bajki, ale na tyle psów na długo nie wystarczy. Może ktoś wspomóc je karmą dla matek karmiących i szczeniąt?

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Jaaga napisał:

Gdyby była taka możliwość, to byłoby super, ponieważ weszły w zycie nowe przepisy i teraz za leki z apteki nie mozna brac faktur na organizacje. Dziś wzięłam tylko paragon, wiec nie da się rozliczyć z konta. Dziękuję w ich imieniu za pomoc.

Wszystkim równiez dziękuję bardzo za obecność i każdą pomoc, bo wszystko jest potrzebne. Nagle od ewu trafiło zupełnie nieplanowanie w sumie 10 psów: 2 suki i 8 dzieciaków. Razem ich koszt pobytu u mnie na dziś to 53 zł na dobę. 

Czy ktoś może pomóc z ogłoszeniami małych? Ja im zrobię na Katowice w wolnej chwili. Maluchy Marty wkrótce muszą znaleźć nowe domy, tymczasowe lub stałe. Matka jest chuda jak badyl, nie może długo karmić takiej gromady. Ja tylko zbieram kupy, sprzątam, myję, dezynfekuję, długo tak nie dam rady.

Sunia przyjechała z workiem Puriny chow kurczakowej, po której miała biegunkę, co nie dziwi. Dostaje karmę od Bajki, ale na tyle psów na długo nie wystarczy. Może ktoś wspomóc je karmą dla matek karmiących i szczeniąt?

 

 

czy kupic Wam Jesere Family?? na watku moich szczeniaczków zsoatło sporo pieniązków, sądze, że darczyńczy chętnie zgodzą się na taką pomoc dla innych rodzinek..może być?? Chciałabym tez pomóc z ogłoszeniami, nawet od jutra moge się zabrać.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...