Jump to content
Dogomania

Marta i jej dzieci w swoich kochających domach :) Tragiczna sytuacja finansowa Marty. Bez pomocy finansowej grozi jej powrót do schronu :( Jej 6-cioro dzieci już we własnych DS.


elik

Recommended Posts

38 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Niby tak, ale jednak :))) Szybsze bicie serca... :) Cudak! aż go pokazałam bliskim.

To fakt.  Któryś zawsze komuś uruchomi serce mocniej, szybciej  :) Ten jeden, jedyny.

Ta reguła obowiązuje prawie w każdym gatunku :)

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam ogłoszenie na Katowice dla Pimpusia. Amber zmieniłam na Rybnik, bo na Gliwice nie było żadnego zainteresowania. Poudostępniałam je na grupach FB. 

Ewu, długo spokoju być nie mogło. Zapytaj Asi, może już Bimberek znalazł dom i wzięłaby sunię.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.12.2019 o 10:21, Jaaga napisał:

[...]

Czy ktoś jeszcze oprócz Kiyoshi może ogłosić dwa większe, kudłate chłopaki na inne miasto? Wysłałam fotki mailem kiyoshi i elik.

Chłopcy trochę przypominają jamniki długowłose, mają bardzo króciutkie łapki, szpiczaste pyszczki i dłuższy włos. Są jednak krępe i masywne. Zupełnie nie podobne do mamy, więc myślę, że nie ma nawet sensu pokazywac Marty w ogłoszeniu, zeby ludzie się nie sugerowali jej wyglądem i długimi łapami.

Mogę ogłosić na jakieś inne miasto, widzę, że zdjęcia ją już na wątku. Tylko pytanie jakie miasto najlepiej? I czy chłopaki mają jakieś imiona?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.12.2019 o 11:10, ewu napisał:

Elu kochana wrzuć do postu rozliczenia. Dziękuję:)

Zaraz to zrobię Basiu i chciałabym na I stronie podać nr konta tego Stowarzyszenia, ale nie mogę go znaleźć ani na wątku, ani na stronie Stowarzyszenia. Czy może nie trzeba podawać tego numeru?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Marysia R. napisał:

Mogę ogłosić na jakieś inne miasto, widzę, że zdjęcia ją już na wątku. Tylko pytanie jakie miasto najlepiej? I czy chłopaki mają jakieś imiona?

Zrobiłam ogłoszenie dwóch większych piesków na Katowice: https://www.olx.pl/oferta/dwa-puchate-pieski-szczenieta-do-adopcji-CID103-IDCMXX9.html

I Amber na Bielsko-Białą: https://www.olx.pl/oferta/bursztynowe-malenstwo-szuka-domu-CID103-IDCMYRA.html

Lokalizację mogę zmienić, jeśli trzeba to wprowadzę też jakieś poprawki w treści więc dajcie znać :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

Chciałabym przekazać 300 zł z tego watku na potrzeby psiej rodzinki, proszę o numer konta, gdzie mam wpłacić/?? https://www.dogomania.com/forum/topic/350707-sos-sunia-spod-lasu-teren-wojtyszek-odlowiona-z-7-szczeniakami-6-szczeniaczków-już-w-ds-1-szczeniak-i-mama-zostają-gdzie-są/page/16/

 

kochani, czy mam to wpłacic na konto podane na pierwsze stronie? konto tej Fundacji? prosze o informacje, zależy mi, by szybko uregulować te finanse

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

Zaraz to zrobię Basiu i chciałabym na I stronie podać nr konta tego Stowarzyszenia, ale nie mogę go znaleźć ani na wątku, ani na stronie Stowarzyszenia. Czy może nie trzeba podawać tego numeru?

Elu to jest podane w pierwszym poście.

Stowarzyszenie LePsie życie
Nr konta: 11 1600 1462 1883 0896 8000 0001

Bardzo ważne jest, żeby w tytule przelewu pisać – nick z dogo + Marta, Bajka i szczeniaczki.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, kiyoshi napisał:

kochani, czy mam to wpłacic na konto podane na pierwsze stronie? konto tej Fundacji? prosze o informacje, zależy mi, by szybko uregulować te finanse

 

Stowarzyszenie LePsie życie
Nr konta: 11 1600 1462 1883 0896 8000 0001

Bardzo ważne jest, żeby w tytule przelewu pisać – nick z dogo + Marta, Bajka i szczeniaczki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.12.2019 o 17:38, ewu napisał:

Proszę o imiona do ogłoszeń , bo to mi bardzo ułatwi.

Cytuję Cię, ewu żeby Ci nie umknęło :)

Zrobiłam jeszcze bratu "Iryska", temu braciszkowi:
DSC04512.jpg 
roboczo nazwałam go Faworek, ogłosiłam go na Bytom (ale też mogę zmienić miasto): https://www.olx.pl/oferta/przeslodki-faworek-do-pokochania-malutkie-szczenie-CID103-IDCN7p0.html
==========================================================
Irysek (u mnie - ten z postu wyżej) już ma 

Wyświetleń: 90
 Tel: 0
 Obserwuje: 2
 
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, ewu napisał:

Stowarzyszenie LePsie życie
Nr konta: 11 1600 1462 1883 0896 8000 0001

Bardzo ważne jest, żeby w tytule przelewu pisać – nick z dogo + Marta, Bajka i szczeniaczki.

No widzisz Basiu jaka jestem zakręcona ? Zapomniałam co sama napisałam nie tak dawno.

Ach, bo wisiało nade mną widmo operacji Alfika, której prawdopodobieństwo przewidziała wetka, gdy byliśmy z psiakami na szczepieniu. Dzisiaj niestety potwierdziło się to, co podejrzewała :(   We wtorek Alfinek będzie miał operację, po której przez 12 tygodni nie wolno mu będzie skakać, podskakiwać, biegać, chodzić po schodach, a on jest tak żywy, jak ADHD. Nie wyobrażam sobie tego :(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Swojego ulubieńca:
DSC04493.jpg

nazwałam roboczo Irysek i zrobiłam mu ogłoszenie na Bytom (ale miasto mogę zmienić): https://www.olx.pl/oferta/futrzasta-kuleczka-szczescia-malutki-irysek-szuka-domku-CID103-IDCN6An.html

Irysek ? super. Miałam psiaczka o tym imieniu. Kwiatuszek i cukiereczek w jednym ciałku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...