Jump to content
Dogomania

BEZA MA DS!!! Szkielet suni obleczony skórą - ratujemy Bezę i jej maleńką córeczkę.


Recommended Posts

12 godzin temu, ewu napisał:

Jaaga nie ma internetu.  Niestey nie mam najlepszych wieści, Beza ma lamblie:(

Nie najlepsza widomość , ale jest jeszcze kwestia jakie sa wyniki.
bo mogą to być różne stadia rozwoju choroby.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, ewu napisał:

Jaaga nie ma internetu.  Niestey nie mam najlepszych wieści, Beza ma lamblie:(

Sprawa poważna, ale wyleczaln. Niestety to dosyć długie leczenie. Mogę po powrocie podpytać sąsiadkę jakskutecznie wyleczyła swojego psa Kulfona.

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie jest dobrze :( Chłopakom zaczynają hormony buzować i molestują moją sunię, ona waży niecałe 3 kg, dobierając się do niej, skacząc, podgryzając robią jej krzywdę. Moja suńka jest bardzo zastresowana tą sytuacją, a ja boję się, że ją połamią. Bardzo proszę o intensywne ogłaszanie psiaków, udostępnianie na Facebook, im więcej osób zobaczy chłopaków tym większa szansa na dom. Sytuacją jest bardzo trudna...

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Ellig, ja to taka mało  techniczna jestem. Mazurek to przylepka, przychodzi tuli się, rozdaje całuski, spojrzenie ma niczym spaniel. Lubi drzemać na sofie i nad ranem wciska się na przytulanki do łóżka  Pączuś nie jest tak przymilny, ale też jest bardzo sympatyczny woli spać na podłodze, ale lubi mieć człowieka blisko dlatego często kładzie się przy nogach. Mi z charakteru z całej trójki najbardziej podpasował Pączuś, mąż zakochany jest w Mazurku. No co kto lubi, mam psiaka dla każdego ;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.07.2019 o 14:49, seramarias napisał:

Wcześniej Basia zamówiła im 100, część kupiłam ja, niestety maluchy sporo produkują, nie ma rady, taniej podkład kupić niż wymieniać podłogę :(   Naszczęście w 99 % trafiają.  Dlatego powtarzam, czas psiaki do własnych domów ;) Tylko "tych" tel. brak... 

Najlepiej kupić w szmateksie stare poszewki czy prześcieradła za grosze, składać je na pół lub cztery i prać po zużyciu. Można do prania dodać np Agenta z chlorem (4 zł za 1,1l.). Podkłady przy szczeniakach w tym wieku wytrzymują moment i sa rozrywane, takie ilości zresztą kosztują sporo. Nie mówiąc o zapychaniu kubłów taką ilością sztucznych odpadów.

Bezie wyszły w badaniu lamblie, ale na szczescie nieliczne. Dostaje lek. Sytuacja, jak u jej córeczki, która po kokcydiach też ma lamblie. Po kolei wszystko, ale tak już jest często, że po jednych pierwotniakach, wychodzą drugie. Na szczęście nie ma już glist. Badanie miała robione takie porządne, we wrocławskim laboratorium. Nie wierzyłam w oglądanie próbki kału u weta. Z takiego właśnie zwykłego badania nic wcześniej nie wyszło, a nie przybierała na wadze i nie miała dobrego apetytu. Mieliśmy kontrolnie zbadać krew, ale teraz to nie ma sensu. Trzeba odczekać znowu.

Trzeba podjąć decyzję, co do blokady hormonalnej. Ona może w każdej chwili już dostać cieczkę. Nie mam absolutnie mozliwości mieć jej z cieczką przy Kaju. On jeszcze musi poczekać z kastracją. Już w zabawie staje na niej i kopuluje. Koniecznie trzeba to szybko zrobić. Wydaje mi się, że to lepsza opcja, niż sterylka, kiedy stale coś wychodzi w badaniu nie tak.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...