Jump to content
Dogomania

SZANTA - teraz CZAJKA zamieszkała w Poznaniu :)))) - Zero deklaracji, pomocy :(Cudna wesoła Szanta już na wolności po 2 latach więzienia. Pomożesz jej rozpocząć nowe życie? Spójrz, jakie ma mądre i piękne oczy. Zbieramy na weta, hotelik.


Recommended Posts

18 minut temu, agat21 napisał:

Państwo przyjeżdżają w sobotę!!!!! :)))))))

wiedziałam ;)   :)

Ja osobiście (ale Ty nie musisz tego robić oczywiście) wsparłabym ich mocno tzn. że dadzą rade, że są swietnymi ludźmi, że w gruncie rzeczy wielu rzeczy nie przewidzimy, ale że chyba wszyscy czujemy że warto spróbować (oczywiście nie wiem Agat, czy Ty tak czujesz i czy tak powiesz, ale ja myśle że tego im brakuje, że oni się boją, bo strasznie duża odpowiedzialność na ich barkach, usłyszeli już wiele razy, że Szante dwukrotnie oddali)...Oni ją kochają, skoro mimo lęku idą naprzod- weprzyj ich ;) tego im potrzeba

Trzymam kciuki

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Szanta nie jest ani psem agresywnym, ani zdziczałym, ani wycofanym - odnalazła się idealnie w hoteliku,  czyli może się podobnie odnaleźć w stałym domu przy darzących ją sympatią ludziach. Niech traktują suczkę tak, jak była traktowana w hoteliku, a wszystko będzie w porządku.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A tu już w domu :))

obraz.png.9b819e02c13f03176ff6ac58a2f101c9.png

116269751_692608884730177_19851904745839

I relacja pierwsza: " w pierwszej chwili bała się schodôw, ale dzielnie weszła. na razie ani chrupka, ani siku, ale w domu obwąchała kąty, przymierzyła się do posłań i chodzi z nami krok w krok : ) "

I relacja druga: "właśnie zjadła cały posiłek popijając na zmianę wodą i nawet nie zdążyliśmy wyjść z kuchni"

Płaczę ze szczęścia!!! :))))

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...