Jump to content
Dogomania

Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.


Anula

Recommended Posts

1 godzinę temu, Anula napisał:

Nie wyróżniałam dwupaku i Emi bo na razie jest zainteresowany domek Emi.Ogłoszenia niech dalej idą tylko nie będą wyróżnione.

Ciągle mam zapytania o Emi na olx...odsyłam do Hani..

 

1 godzinę temu, Anula napisał:

Dziewczyny kochane,czy możecie jedno ogłoszenie dwupaku przerobić dla Kamy na Katowice? Kama nie ma ogłoszenia na Katowice.Dobrze by było powstawiać,wymienić zdjęcia jeżeli jest to możliwe.

Jak wrócę do domu, to przerobię dla Kamusi swoje. Dam na Katowice. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Ciągle mam zapytania o Emi na olx...odsyłam do Hani..

 

Jak wrócę do domu, to przerobię dla Kamusi swoje. Dam na Katowice. 

Dziękuję.Bardzo proszę wstaw Asiu link bo się gubię z ogłoszeniami a muszę podmienić w poście informacyjnym aby być na bieżąco.

2 godziny temu, Poker napisał:

Ja mam po Nanie promowane  ogłoszenie na Wrocław do 12 kwietnia.  Może by je wykorzystać dla Kamusi ? Chyba trzeba zmienić trochę tekst i wkleić inne zdjęcia?

Jeżeli dasz radę to nie trzeba będzie przez Asię zmieniać bo trzeba wtedy wykupić promowanie.Możesz podmienić bo tylko Ty możesz, zdjęcia,miasto(Katowice),tytuł zmienić i treść wziąć od idących ogłoszeń Kamusi.Jeżeli dasz radę to podaj link.Daj znać.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

Dziękuję.Bardzo proszę wstaw Asiu link bo się gubię z ogłoszeniami a muszę podmienić w poście informacyjnym aby być na bieżąco.

Anulko, to jest link ogłoszenia dla Emi i Kamusi na Wrocław. nie jest wyróżnione...

https://www.olx.pl/oferta/do-wspolnej-adopcji-dwa-urocze-szczeniaczki-CID103-IDyYgok.html

Proszę o decyzję, czy zmienić na Katowice, czy usunąć?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Anulko, to jest link ogłoszenia dla Emi i Kamusi na Wrocław. nie jest wyróżnione...

https://www.olx.pl/oferta/do-wspolnej-adopcji-dwa-urocze-szczeniaczki-CID103-IDyYgok.html

Proszę o decyzję, czy zmienić na Katowice, czy usunąć?

Asiu jak zrozumialam Poker, to Poker przerobi swoje ogłoszenie.Możesz usunąć.Dziękuję za pomoc.

1 godzinę temu, Poker napisał:

To na jakie miasto mam zrobić i czyj nr telefonu podać?

Brakuje na Katowice ogłoszenia Kamy.Sądzę,że podaj Hani,chyba,że chcesz podać swój,do wyboru.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Anula napisał:

Nio,działamy,działamy ale nic ponadto nie możemy zrobić.Czekamy na jakiś sensowny telefon.Ogłoszenia idą pełną parą.

Tak , tak. Ja w Wasze działania nie wątpię ! Tylko tak podpowiadam ludziom, żeby oczy otworzyli na te psie serduszka;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Miałam wczoraj 2 telefony o Kamę.

1. Pani zakochana w Kamie, ale mieszka taaaak daleko, bo koło Opola. Powiedziałam, że na początku kwietnia mój mąż będzie jechał w stronę Opola, to może zabrać Kamę, no i w słuchawce nastała cisza.

2. A to Nowa Sól nie jest we Wrocławiu?

To by było na tyle :(

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, szafirka napisał:

Miałam wczoraj 2 telefony o Kamę.

1. Pani zakochana w Kamie, ale mieszka taaaak daleko, bo koło Opola. Powiedziałam, że na początku kwietnia mój mąż będzie jechał w stronę Opola, to może zabrać Kamę, no i w słuchawce nastała cisza.

2. A to Nowa Sól nie jest we Wrocławiu?

To by było na tyle :(

No błagam.... Jak się bardzo chce psinkę, to się na głowie stanie . Kurcze, my też jechaliśmy po naszą Mijkę do Szafirki i wracała z nami do Opola. A tu transport będzie i co!??? Jeżeli dla kogoś problemem jest poczekanie na dowóz psa..to słabe to uczucie zakochania w Kamusi. No najlepiej jakby piesek był gotowy ..czyli na już z dowozem do domu , chodził pięknie na smyczy, załatwiał potrzeby na spacerku ,przychodził na zawołanie!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alaskan malamutte said:

Postaram się dzisiaj napisać ogloszenia dla Mini i Kenii. Oddzielne. Proszę podpowiedzieć, na jakie miasto?

Może Wrocław?

6 hours ago, szafirka said:

Miałam wczoraj 2 telefony o Kamę.

1. Pani zakochana w Kamie, ale mieszka taaaak daleko, bo koło Opola. Powiedziałam, że na początku kwietnia mój mąż będzie jechał w stronę Opola, to może zabrać Kamę, no i w słuchawce nastała cisza.

2. A to Nowa Sól nie jest we Wrocławiu?

To by było na tyle :(

Może pani się pomyliło z Rynkiem Solnym? on chyba od jakiegoś czasu ma nowy w nazwie...

 

Maluchy zawzięcie nadrabiają stracony czas :) Lilka już doszłą do wniosku, że świat zewnętrzny jest super - dopóki jest jasno. Wyjścia po zmroku są na razie nieosiągalne... Ale z zachowaniem czystości u niej to już doży postęp. Za to Kenya absolutnie nie zrobi koo na dworze.

Z łapkami lepiej, dietę też udaje nam się powoli urozmaicać.

Dzięki Dorotce obie dziewczyny coraz lepiej dogadują się ze stadem, choć Lilka nadal wykazuje dystans do Hathor i Rubensa.

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, DT-Karmelki napisał:

Może Wrocław?

Może pani się pomyliło z Rynkiem Solnym? on chyba od jakiegoś czasu ma nowy w nazwie...

 

Maluchy zawzięcie nadrabiają stracony czas :) Lilka już doszłą do wniosku, że świat zewnętrzny jest super - dopóki jest jasno. Wyjścia po zmroku są na razie nieosiągalne... Ale z zachowaniem czystości u niej to już doży postęp. Za to Kenya absolutnie nie zrobi koo na dworze.

Z łapkami lepiej, dietę też udaje nam się powoli urozmaicać.

Dzięki Dorotce obie dziewczyny coraz lepiej dogadują się ze stadem, choć Lilka nadal wykazuje dystans do Hathor i Rubensa.

To w takim razie ja spróbuję zrobić maluchom oddzielne OLX na Warszawę.

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, DT-Karmelki napisał:

Niektórzy ludzie są dziwni.... i chyba mają nadmiar czasu. Eh.

Dzisiaj miałam tel w sprawie kociego rodzeństwa - pani najpierw zapytała, czy za darmo, a potem czy mogę zapakować koty i jej wysłać.

Powiedziałam, że idę szukać pudełka i wysyłam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...