Jump to content
Dogomania

Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.


Anula

Recommended Posts

3 minuty temu, Bogusik napisał:

Bardzo dziękuję Asiu za podanie kontaktu :) Rozmawiałam z p.Zuzą i tak jak Ty, odniosłam pozytywne wrażenie.Rodzina wielopokoleniowa i docelowo zamieszkała w Norwegii.Mają duży dom,w którym mieszka p.Zuza z partnerem,jego brat oraz rodzice,którzy są na co dzień w domu.Młodzi Państwo mają pracę związaną z komputerem,więc mogą pracować w każdym miejscu.Obecnie Pani jest właśnie w Katowicach i zamierza pozostać tak długo, ile będzie trzeba aby dopełnić formalności związanych z adopcją.Chcą dać domek pieskowi ze schroniska a nie kupić z jakiejś hodowli.Calineczka/Emi podbiła serca całej rodziny i wszyscy są zgodni,że to właśnie ją by chcieli zaadoptować.Wstępnie umówione jesteśmy tak,że p.Zuza prześle mi adres zamieszkania w Norwegii a ja rozejrzę się czy będzie ktoś do wizyty p/a.Mam także otrzymać filmiki z posesji.

Bogusik a orientujesz się jak wygląda sprawa szczepień bo Emi nie ma szczepień o ile wiem.

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Anula napisał:

Bogusik a orientujesz się jak wygląda sprawa szczepień bo Emi nie ma szczepień o ile wiem.

Właśnie pisałam o tym z Hanią i szczepienie było 12.03.19 i od tego musi upłynąć 21 dni aby psiak mógł wyjechać za granicę.Hania dzisiaj wejdzie na dogo to napisze więcej info o Emi i Kamie

Link to comment
Share on other sites

Anula, Bogusiu powiedzcie kochane, bo ja całkiem wypadłam z obiegu, nie śledziłam co się dzieje przez perypetie z Fado, a deklarowałam pomoc dla którejś suni. Niektóre biedactwa  przegrały walkę z tą podstępną chorobę. Czy ja zalegam z jakimiś płatnościami?

Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, elik napisał:

Anula, Bogusiu powiedzcie kochane, bo ja całkiem wypadłam z obiegu, nie śledziłam co się dzieje przez perypetie z Fado, a deklarowałam pomoc dla którejś suni. Niektóre biedactwa  przegrały walkę z tą podstępną chorobę. Czy ja zalegam z jakimiś płatnościami?

Elu,nie zalegasz,te pieniążki zebrane wcześniej jako deklaracje jednorazowe przekazałyśmy Fundacji ZEA(post rozliczeniowy).

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, Anula napisał:

Elu,nie zalegasz,te pieniążki zebrane wcześniej jako deklaracje jednorazowe przekazałyśmy Fundacji ZEA(post rozliczeniowy).

Moja deklaracja nie był;a jednorazowa. Miała być przeznaczona na jakiegoś piesionka, którego miałyście z Bogusią wziąć jako dodatkowego.

Link to comment
Share on other sites

Emi i Kami mają się dobrze, za wiele z poprzednich obserwacji nic się nie zmieniło. Emi jest pogodnym, beztroskim szczeniaczkiem, lubi zabawę z psiakami, oraz zaczepianie nas, uwielbia wdrapywać się na kolana i przytulać. Kama bardziej bawi się z psiakami i zabawkami, a także wybebesza legowiska. Nas toleruje, merda ogonem na nasz widok, podchodzi, ale jak ją głaszczę, to widzę jak napina mięśnie. śpi już swobodnie, nie czuwa, nie zrywa się, nie pilnuje Emi. Dziewczyny wpuszczają na fotel inne pieski, najczęściej czarną Pumę, czasami Kolię. Obie tylko czekają na okazję, by wskoczyć na stół, mają takie krótkie łapki, a skaczą na nich jakby były z gumy.

IMG_20190311_141041_450x600.jpg

IMG_20190311_141045_450x600.jpg

IMG_20190311_144314_450x600.jpg

IMG_20190316_134927_450x600.jpg

IMG_20190316_150741_450x600.jpg

IMG_20190316_150754_800x600.jpg

IMG_20190316_150758_800x600.jpg

IMG_20190316_151133_800x600.jpg

IMG_20190316_153133_800x600.jpg

IMG_20190318_154637_450x600.jpg

IMG_20190318_154642_450x600.jpg

IMG_20190318_154654_450x600.jpg

IMG_20190318_154709_450x600.jpg

IMG_20190318_154711_450x600.jpg

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Moja deklaracja nie był;a jednorazowa. Miała być przeznaczona na jakiegoś piesionka, którego miałyście z Bogusią wziąć jako dodatkowego.

To właśnie na tego dodatkowego były wpisane te deklaracje jednorazowe do momentu znalezienia jednemu domu.Tylko Mimi została przy życiu z tej trójki.Mimi pozostała w DT-Karmelki i będzie czekać tam na domek a myśmy zaoferowały pomoc Emi z Lecznicy w Izbicy aby Fundacja Zea nie płaciła za pobyt bo i tak już miała spore koszty w związku z leczeniem.Natomiast Poker wzięła pod opiekę Kamusię.Tym sposobem wszystkie szczeniaczki wybyły z Lecznicy.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Bogusik napisał:

Właśnie pisałam o tym z Hanią i szczepienie było 12.03.19 i od tego musi upłynąć 21 dni aby psiak mógł wyjechać za granicę.Hania dzisiaj wejdzie na dogo to napisze więcej info o Emi i Kamie

Za 4 tygodnie powinno być następne drugie szczepienie Emi i Kamy.Czy mają wszczepiony czip,czy mają wyznaczone szczepienie?

Link to comment
Share on other sites

Anula, widzę ,że obie z Bogusik ogarniacie również Kamę. Bardzo Wam za to dziękuję . Mam taką propozycję , jeżeli się zgodzicie. Żeby nie robić zamieszania kto i co robi , to może  Wy ogarniajcie obie dziewczynki ,a ja będę finansować Kamę i oczywiści współdecydować o DS i wykonam wizyty PA dla obu panienek  , jeżeli będą we Wrocławiu albo będę szukać osób w innych miejscowościach . Jeżeli macie inne pomysły , to piszcie.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Anula napisał:

Za 4 tygodnie powinno być następne drugie szczepienie Emi i Kamy.Czy mają wszczepiony czip,czy mają wyznaczone szczepienie?

Czipa jeszcze nie mają ale będzie.Natomiast co do drugiego szczepienia to nie wiem i Hania też nic nie napisała

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Bogusik napisał:

Czipa jeszcze nie mają ale będzie.Natomiast co do drugiego szczepienia to nie wiem i Hania też nic nie napisała

DT-Karmelki napisała,że Mini i Kenya mają drugie szczepienie 02.04.19.Stąd mój post.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

DT-Karmelki napisała,że Mini i Keya mają drugie szczepienie 02.04.19.Stąd mój post.

Jak coś,to jutro dopytam, bo dzisiaj wiszę znowu na pisaniu z domkiem  zainteresowanym adopcją Calinki/Emi.Wydaje mi się,że chyba wetka powinna wiedzieć i znać program szczepień dla szczeniaków ale zapytam Hanię.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Anulko za dokładne wyjaśnienie . Zajęta Fado, straciłam z oczu wszystkie inne wydarzenia. To znaczy wiedziałam, że parwowiroza szaleje, ale nie ogarniałam, które psiątka od nas odeszły :(   Przykre to bardzo :( 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nadeszła wpłata od Poker za ogłoszenia Kamusi 18.03.19 - 15,71zł.Dziękuję.

Poprosiłam Havankę na pw o zmianę ogłoszenia Kamy z Wrocławia na Poznań.Kamusia ma dwa ogłoszenia na Wrocław,szkoda powielać tym bardziej,że są wyróżnione.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Poker napisał:

Anula, widzę ,że obie z Bogusik ogarniacie również Kamę. Bardzo Wam za to dziękuję . Mam taką propozycję , jeżeli się zgodzicie. Żeby nie robić zamieszania kto i co robi , to może  Wy ogarniajcie obie dziewczynki ,a ja będę finansować Kamę i oczywiści współdecydować o DS i wykonam wizyty PA dla obu panienek  , jeżeli będą we Wrocławiu albo będę szukać osób w innych miejscowościach . Jeżeli macie inne pomysły , to piszcie.

Chyba umknął uwadze mój post.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Nadeszła wpłata od Poker za ogłoszenia Kamusi 18.03.19 - 15,71zł.Dziękuję.

Poprosiłam Havankę na pw o zmianę ogłoszenia Kamy z Wrocławia na Poznań.Kamusia ma dwa ogłoszenia na Wrocław,szkoda powielać tym bardziej,że są wyróżnione.

Anulko ja mam Kamusię na Poznań :)

https://www.olx.pl/oferta/lora-czeka-na-swoj-dom-CID103-IDyUL9a.html

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Poker napisał:

Anula, widzę ,że obie z Bogusik ogarniacie również Kamę. Bardzo Wam za to dziękuję . Mam taką propozycję , jeżeli się zgodzicie. Żeby nie robić zamieszania kto i co robi , to może  Wy ogarniajcie obie dziewczynki ,a ja będę finansować Kamę i oczywiści współdecydować o DS i wykonam wizyty PA dla obu panienek  , jeżeli będą we Wrocławiu albo będę szukać osób w innych miejscowościach . Jeżeli macie inne pomysły , to piszcie.

Teraz skontaktowałam się z Bogusik.Ogarniamy dwie sunie na ile to jest możliwe.W ogłoszeniach jest podany kontakt na Hanię.Hania będzie kontaktowała się z Tobą gdyby zadzwonił jakiś sensowny telefon.A Ty już będziesz decydować na tak lub nie i podejmiesz decyzję.Wcześniej napisałam,że możesz zmienić kontakt tylko na siebie w ogłoszeniach ale trzeba powiadomić ogłaszających i podać im Twój nr.tel.Oczywiście gdyby trafił się domek we Wrocławiu to będziemy prosić Ciebie o wizytę.Hania nie zawiadamia o wszystkich tel.bo gro w jej ocenie jest beznadziejne.Gro dzwoniących jest w typie "szczeniaczek dla dzieci jako prezent"

Sądzę,że tak jest najlepiej i najprościej.Ja dalej zajmuję się ogłoszeniami.Kamusia ma ogłoszenia wyróżnione na Wroclaw,Poznań,Katowice i teraz doszło na Opole po Kolii.I jeszcze dwupak oprócz Opola.Pierwsze szczepienie było 12.03.19 i zostało opłacone przez Fundację ZEA (rozliczenie między szafirką a ZEA.Za drugie jeżeli będzie to trzeba opłacić.Hania wstawi rachunek.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Bogduniu ja już zgłupiałam.Czy to ogłoszenie jest podmienione z Kolii?Czy jest wyróżnione? Mam link tylko do dwupaku.

To w takim razie poproszę Havankę o zmianę na Opole.

Anulko to jest to ogłoszenie wyróżnione  po Kolince co pisałaś do mnie w wiadomości ,która już opuściłam.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

Teraz skontaktowałam się z Bogusik.Ogarniamy dwie sunie na ile to jest możliwe.W ogłoszeniach jest podany kontakt na Hanię.Hania będzie kontaktowała się z Tobą gdyby zadzwonił jakiś sensowny telefon.A Ty już będziesz decydować na tak lub nie i podejmiesz decyzję.Wcześniej napisałam,że możesz zmienić kontakt tylko na siebie w ogłoszeniach ale trzeba powiadomić ogłaszających i podać im Twój nr.tel.Oczywiście gdyby trafił się domek we Wrocławiu to będziemy prosić Ciebie o wizytę.Hania nie zawiadamia o wszystkich tel.bo gro w jej ocenie jest beznadziejne.Gro dzwoniących jest w typie "szczeniaczek dla dzieci jako prezent"

Sądzę,że tak jest najlepiej i najprościej.Ja dalej zajmuję się ogłoszeniami.Kamusia ma ogłoszenia wyróżnione na Wroclaw,Poznań,Katowice i teraz doszło na Opole po Kolii.I jeszcze dwupak oprócz Opola.Pierwsze szczepienie było 12.03.19 i zostało opłacone przez Fundację ZEA (rozliczenie między szafirką a ZEA.Za drugie jeżeli będzie to trzeba opłacić.Hania wstawi rachunek.

Super , bardzo dziękuję. Oczywiście za wszystko zapłacę, wizyty wiadomo. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj młyn totalny związany i z Kolią i Emi.Udało mi się znaleźć osobę do wizyty p/a w Drammen i odbędzie się prawdo podobnie w weekend.Dzisiaj zadzwonił do mnie p.Krzysztof przyszły teść p.Zuzanny i długo rozmawialiśmy o warunkach adopcyjnych i o samej Emi.Jestem przekonana,że naprawdę warto zrobić  wizytę p/a bo dom i ludzie jak z bajki.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Dzisiaj młyn totalny związany i z Kolią i Emi.Udało mi się znaleźć osobę do wizyty p/a w Drammen i odbędzie się prawdo podobnie w weekend.Dzisiaj zadzwonił do mnie p.Krzysztof przyszły teść p.Zuzanny i długo rozmawialiśmy o warunkach adopcyjnych i o samej Emi.Jestem przekonana,że naprawdę warto zrobić  wizytę p/a bo dom i ludzie jak z bajki.

Boguniu...Ty wiesz....Dziękuję!!emotikony na gg serca

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...