Jump to content
Dogomania

Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.


Anula

Recommended Posts

30 minut temu, Poker napisał:

Myślę ,że tak z miesiąc można dać im szansę na znalezienie wspólnego domku . A potem ogłaszać osobno.

Przypuszczalnie sunieczki zżyły się podczas pobytu w lecznicy. Trzeba poobserwować jak będzie teraz , gdy się znalazły w innych warunkach .

Ogłoszenia już lecą ale na adopcję osobną.Teraz to tylko można im zrobić dodatkowe do wspólnej adopcji.

Kochani,czy ktoś zrobiłby dziewczynkom takie ogłoszenie?

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Bogusik napisał:

Ogłoszenia już lecą ale na adopcję osobną.Teraz to tylko można im zrobić dodatkowe do wspólnej adopcji.

Kochani,czy ktoś zrobiłby dziewczynkom takie ogłoszenie?

Ja mogę tylko proszę o linki do ich ogłoszeń abym mogła coś sklecić no i proszę podać gdzie :)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jolanta08 said:

Uśmiałam się z zapasów maluchów a sędzia widzę czujnie obserwuje ... kochane szczylki

Gacek kompletnie nie potrafił się odnaleźć przy nich  :) On zdecydowanie woli "wychowywać" kocięta. Dziś rano, gdy go zawołałam do nowych "dzieci" popatrzył na mnie z wyrzutem, jakby mówił "no i co ja mam z tym zrobić?".

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, b-b napisał:

Ja mogę tylko proszę o linki do ich ogłoszeń abym mogła coś sklecić no i proszę podać gdzie :)

Bardzo dziękuję :) Może na Poznań Tu są linki do ich ogłoszeń:

Kami 

https://www.olx.pl/oferta/mlodziutka-kami-o-oryginalnym-umaszczeniu-czeka-na-nowy-dom-CID103-IDyXkTr.html

Emi

https://www.olx.pl/oferta/cudna-4-miesieczna-emi-kto-ja-pokocha-CID103-IDyXlg5.html

Emi na Poznań

https://www.olx.pl/oferta/emi-najpiekniejszy-szczeniaczek-na-swiecie-CID103-IDyXt3V.html

3 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Zgłaszam się. Prosze o miasto..

Dziękuję Asiu i Tobie :) Na Wrocław jak możesz.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki rzeczywiście trzymają się razem, ale bardziej Kama pilnuje Emi i za nią chodzi, a Emi zwiedza, zaczepia, jest taka beztroska. Kama jest czujna i gdy podchodzę do nich śpiących, żeby zrobić zdjęcie, to Kama od razu podnosi łebek i szturcha łapką Emi, żeby się obudziła. Emi lgnie do człowieka, Kama omija nas, gdy zbliżam rękę, to wykazuje niepewność. Nie wiem jak było w tamtym domu, czy Kama była przytulaśna? Emi jest bardziej krzykliwa, szczeka na dzwonek do drzwi, warczy, jak pies chce zabrać jej zabawkę, albo zbliża się do miski. Obie tolerują koty. Jedzą chętnie.

Transport był łączony z Blusią i wyniósł 120 zł dla obu dziewczynek, czyli po 60 zł za jedną.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

Bogduniu,pięknie dziękuję :) Dopisz tylko wo. lubuskie

17 minut temu, Havanka napisał:

Jeszcze i ja dołączę swoje ogłoszenie dla obu maluszków razem: https://www.olx.pl/oferta/flip-i-flap-emi-i-inka-szukaja-wspolnego-domu-CID103-IDyYo3H.html

Ogłoszenia pojedyńcze dla Calineczki i Inki, na razie usunęłam.

Elu Tobie też pięknie dziękuję :) Będę mocno trzymać kciuki, aby los się  uśmiechną i znalazł się jeden domeczek dla suń :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Poker napisał:

Bardzo dziękuję za ogłoszenie Kamusi. Jak wygląda rozliczenie za transport dziewczynek? czy wystarczy kasy z bazarku ?

Szafirko , kiedy i ile mam zapłacić za pobyt Kamy u Was?

Z bazarku powinno wystarczyć kasy i chyba jeszcze zostanie ale zapewne wypowie się Havanka.

To będzie rozliczenie między Havanka a szafirka.

Na pierwszej stronie wątku jest podany koszt hotelikowania tj.10zł/doba bez karmy.Karmę zapłaci Fundacja ZEA albo już zapłaciła.(Hania wyśle fakturę do Fundacji ZEA).Jeszcze ZEA opłaci ostatnie szczepienie suczek ma to być za tydzień

Ja rozliczam się z Hanią z góry za dany miesiąc wpisując w tytule zaliczka za pobyt np.Emi za np.III-nick.Wysyłania do mnie rachunku nie potrzebuję,ponieważ opłaty umieszczam w poście rozliczeniowym i nie rozliczam się osobiście.

Za Emi i tak samo za Kamę to 24x10,00zł=240,00zł za pobyt za III.

Wiem też,że dziewczyny płacą z dołu.

Wyróżniłam ogłoszenie OLX zrobione przez Tolę dla Kamusi na razie na tydzień za 4,49zł.Później zobaczymy.Jest ważne do 16.03.19

https://www.olx.pl/oferta/5-miesieczna-kami-o-oryginalnym-umaszczeniu-czeka-na-nowy-dom-CID103-IDyXkTr.html

Dwupaki też są już wyróżnione od nas ogłoszenia.

W ogłoszeniach jest podany kontakt na Hanię,jeżeli wolisz to może być na Ciebie tylko musisz podać dziewczynom nr.tel.aby zmieniły.Jeżeli nie to potrzebny jest Hani Twój nr.tel do przekazania kontaktu do Ciebie.

My osobiście wolimy taki układ ponieważ mamy dodatkową opinię Hani.Hania po ocenie domku podaje kontakt zainteresowanych do Bogusi,następnie Bogusia kontaktuje się z zainteresowanymi i w końcowej fazie decyduje czy to jest ten DS.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Bogusik napisał:

Bogduniu,pięknie dziękuję :) Dopisz tylko wo. lubuskie

 

dopisałam.

Dostałam takie zapytanie:

Witam nie mogę 2 piesków wziąść chociaż bardzo bym chciała są cudowne mam 2 dzieci i 2 pieski to trochę zbyt dużo czy jest możliwość rozdzielenia piesków?

No i trochę mnie zmroziło. Dlaczego? Tak jakoś przypomniała mi się sprawa pani ,która chciała dorobić do budżetu rodzinnego i "hodowała" małe pieski. Ale to tylko tak jakoś mi się coś w głowie zapaliło.

Oczywiście napisałam ,że szukamy domku, który je obie weźmie.

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, b-b napisał:

dopisałam.

Dostałam takie zapytanie:

Witam nie mogę 2 piesków wziąść chociaż bardzo bym chciała są cudowne mam 2 dzieci i 2 pieski to trochę zbyt dużo czy jest możliwość rozdzielenia piesków?

No i trochę mnie zmroziło. Dlaczego? Tak jakoś przypomniała mi się sprawa pani ,która chciała dorobić do budżetu rodzinnego i "hodowała" małe pieski. Ale to tylko tak jakoś mi się coś w głowie zapaliło.

Oczywiście napisałam ,że szukamy domku, który je obie weźmie.

Bardzo dobrze Bogduniu odpisałaś :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Poker napisał:

Dołożę się do ogłoszenia dwupaku. Ile mam wpłacić?

Poker to na razie gratis.Wyróżnienie jest na tydzień.Jeżeli będziemy wykupywać na miesiąc za 17,81zł to wtedy będziemy myśleć jak to podzielić aby było sprawiedliwie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Poker napisał:

OK, dzięki. Potem chyba po połowie jeżeli w dwupaku.

Chyba tak.Zobaczymy.

Poker edytowałam post skierowany do Ciebie,dopisalam jeszcze kilka szczegółów co mi się przypomniało..Nie wiem czy przeczytałaś.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Bogusik napisał:

Bardzo dobrze Bogduniu odpisałaś :)

Pytanie odnośnie osobnej adopcji dostałam od pani a po godzinie jak odpisałam napisał pan ,ze jeśli byśmy je rozdzielali to on chciałby tą mniejszą. 

Czyli może dobrze mi się żarówka włączyła?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...