Jump to content
Dogomania

Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.


Anula

Recommended Posts

2 minuty temu, b-b napisał:

Pytanie odnośnie osobnej adopcji dostałam od pani a po godzinie jak odpisałam napisał pan ,ze jeśli byśmy je rozdzielali to on chciałby tą mniejszą. 

Czyli może dobrze mi się żarówka włączyła?

Na to wygląda,że tak.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Anula napisał:

Z bazarku powinno wystarczyć kasy i chyba jeszcze zostanie ale zapewne wypowie się Havanka.

To będzie rozliczenie między Havanka a szafirka.

 

Tak, kasy wystarczy i jeszcze zostanie. na bazarku zebralismy 280 zł, transport Kami i Emi to koszt 120 zł. Zostanie do podziału miedzy 2 sunie 160 zł. Dziś zrobię przelew do Szafirki.

Poker, podeślij konto do wpłaty. Przeleję 80 zł. Konto Anuli mam.

Link to comment
Share on other sites

Widzę, ze moje 2 ogłoszenia Emi i Kamiusi wyróżnione, ale to są te oddzielne ogłoszenia, czyli mam je zostawić?

Zdjęcia dziewczynek cudowne:)

Kamusia faktycznie jest bardziej nieśmiała, ona pierwsza uciekała przed nami i w lecznicy i w tym DT.

Ale szybko pokonuje strach:)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Widzę, ze moje 2 ogłoszenia Emi i Kamiusi wyróżnione, ale to są te oddzielne ogłoszenia, czyli mam je zostawić?

Zdjęcia dziewczynek cudowne:)

Kamusia faktycznie jest bardziej nieśmiała, ona pierwsza uciekała przed nami i w lecznicy i w tym DT.

Ale szybko pokonuje strach:)

Tak,Tola zostawiamy tak jak jest.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Dziękuję , na co mają być przecznaczone  te pieniądze?

Na potrzeby Kami. Na bazarku transportowym zebralismy 280 zł.Transport kosztowal 120 zł. Pozostałą kwotę podzieliłam na Emi i Kami,ktore były beneficjentkami bazarku.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Anula napisał:

Myślę,że pieniążki przydadzą się na opłacenie pobytu w Hoteliku czy na opłacenie ogłoszeń.W każdym razie przydadzą się.

Jasne ,że się przydadzą. Bardzo dziękuję.

Mały bazarunio na Kamę.

https://www.dogomania.com/forum/topic/349598-drobiazgi-na-wielkanoc-na-utrzzymanie-kamusi-w-hoteliku-do-15-03-g22/

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.03.2019 o 16:39, Bogusik napisał:

Dziękujemy za wiadomość :) Karmelko, proszę podziękuj bardzo mocno  rodzicom za transport i opiekę w czasie podróży nad suniami.Bardzo jesteśmy za to wdzięczne! :)  serce-emotikon-ruchomy-obrazek-0032.gif

Wpadam tylko na chwilkę i jeszcze przez parę dni tak się będzie działo.

  Ja też bardzo dziękuję Rodzicom DT Karmelka za ten transport i za opiekę nad naszymi małymi cudaczkami w trakcie podroży :)

Bardzo dziękujemydziekuje-ruchomy-obrazek-0054

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.03.2019 o 03:42, Havanka napisał:

Na potrzeby Kami. Na bazarku transportowym zebralismy 280 zł.Transport kosztowal 120 zł. Pozostałą kwotę podzieliłam na Emi i Kami,ktore były beneficjentkami bazarku.

Potwierdzam kwotę 80,00zł,która wpłynęła z tego bazarku:

https://www.dogomania.com/forum/topic/349403-rozliczamy-rzuć-beretem-na-transport-dla-zamojskich-szczeniaczków-do-1402-godz-2000/?tab=comments#comment-17426654

Havanko,z całego serca dziękujemy.

                    Znalezione obrazy dla zapytania emotikony ruchome kwiaty

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Były dwa domki z Poznania zainteresowane adopcją Emi.Jednak nie takie,do których chciałybyśmy aby kruszynka trafiła.Był jeszcze jeden Pan,który dzwonił do Alaskan malamutte,ponieważ w ogłoszeniu Hawanki podany jest do niej nr telefonu,zamiast do Hani.Asia mi odpisała,że to również nie ten domek.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Były dwa domki z Poznania zainteresowane adopcją Emi.Jednak nie takie,do których chciałybyśmy aby kruszynka trafiła.Był jeszcze jeden Pan,który dzwonił do Alaskan malamutte,ponieważ w ogłoszeniu Hawanki podany jest do niej nr telefonu,zamiast do Hani.Asia mi odpisała,że to również nie ten domek.

Trzymam kciuki aby wreszcie odezwał się ten właściwy.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Były dwa domki z Poznania zainteresowane adopcją Emi.Jednak nie takie,do których chciałybyśmy aby kruszynka trafiła.Był jeszcze jeden Pan,który dzwonił do Alaskan malamutte,ponieważ w ogłoszeniu Hawanki podany jest do niej nr telefonu,zamiast do Hani.Asia mi odpisała,że to również nie ten domek.

Bogusiu, w moim ogłoszeniu jest numer Hani a ogłoszenie jest na Kraków.

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Havanka napisał:

Bogusiu, w moim ogłoszeniu jest numer Hani a ogłoszenie jest na Kraków.

Eluniu,to chyba tylko mogło być z tego ogłoszenia na Katowice,które jest zawieszone,ponieważ ono jedyne ma nr tel. do Asi.Nic z tego nie rozumiem....Może Pan sobie zapisał,jak jeszcze było aktualne.

https://www.olx.pl/oferta/kruszynka-calineczka-do-adopcji-CID103-IDyxfnw.html

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Eluniu,to chyba tylko mogło być z tego ogłoszenia na Katowice,które jest zawieszone,ponieważ ono jedyne ma nr tel. do Asi.Nic z tego nie rozumiem....Może Pan sobie zapisał,jak jeszcze było aktualne.

https://www.olx.pl/oferta/kruszynka-calineczka-do-adopcji-CID103-IDyxfnw.html

 

40 minut temu, Anula napisał:

Na Kraków nie była Emi ogłaszana.Wszystkie linki do ogłoszeń są na 1 str.w poście informacyjnym.

A to mozliwe, że pan sobie zapisał numer z ogłoszenia Calineczki. Chwilowo usunęłam to ogłoszenie, bo teraz Emisia i Kami mają jedno wspólne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...