Jump to content
Dogomania

Malusia Tinusia już ma swój wspaniały trzypokoleniowy domek. Takie lubię najbardziej :) Już zdrowa, szukamy domu. Prosimy o pomoc w ogłoszeniach. Tinusia, malusia sunieczka opuściła schron z wyrokiem - parwowiroza :( Potrzebne środki na leczenie.


elik

Recommended Posts

7 godzin temu, elik napisał:

Ooooo to ewenement. Poczta niezbyt chętnie przyznaje odszkodowania :)  Bardzo dziękuję :)   1301302646_buziaczki4.gif.fd4803b8c4f84fbf28e0039220e03b7c.gif

Czasem im się to zdarza, warto próbować.

Mnie w trym roku też oddali pieniądze. Raz odpuściłam, kiedy kury zamiast w ciągu 24 godzin dotarły do mnie po ponad 50. Za drugim razem już nie. I zapłacili bez problemu. A to nawet kurier, który dostarczał paczkę podpowiedział mi co mam zrobić. Byłam wtedy wściekła jak diabli (przez cały czas śledziłem te paczkę) bo okazało się, że w Warszawie jakiś "mądry" pracownik WER-u zamiast do mnie - zwrócił paczkę do nadawcy. Przy okazji miałam możliwość napisania, co o tym myślę. trochę mi ulżyło. Ale na ten temat w swoim piśmie nawet się nie zająknęli. 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Nesiowata... dlaczego kury pocztą? :( Matko, biedne kurki... 
 

Ptaki ludzie często przesyłają pocztą, niestety. Co im tam ptak, nie rozwala pudełka, to niech sobie jedzie. Dobrze jest, jeśli pudełko odpowiednie, dostęp powietrza, jakieś jabłko wrzucone, żeby z pragnienia nie pozdychały. Paczki są opisane, jak ktoś przeczyta, to nie rzuca, chyba że złośliwie. Dla mnie to też niepojęta praktyka, kupowałam kiedyś papugę (niedużą) z daleka i dwie osoby zaangażowałam, żeby jechała normalnie, sama po nią jechałam ze 250km do tego ostatniego punktu. A inną, malutką, sama zawoziłam do Łodzi.

Link to comment
Share on other sites

Tinuniu pieniazeczki dla Ciebie malenka

 Ciocia elik slij mi pr num konta

 

Dla Tinusi  just 47 zl plus Cegielki 8 zl 30 gr wysylam do cioci elik 55 zl 30 gr

 

Dziele  pieniazki 140 zl 50 gr! na trzy

                     zaokraglam do 141 zl

Dla Grzesia jest 47 zl plus Cegielki 8 zl 30 gr wysylam do Olena84 55 zl 30 gr

Dla Tinusi  just 47 zl plus Cegielki 8 zl 30 gr wysylam do cioci elik 55 zl 30 gr

Dla Dysienki kochanej ... jest 47 zl plus Cegielki 8 zl 30 gr wysylam do Murki 55 zl 30 gr

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Elu, czy kontaktowałaś sie z fotografem? Czy jest nadzieja  na zdjecia Tinki?

Tak Eluniu i mamy się spotkać w przyszłym tygodniu. Jeszcze nie podał konkretnego terminu, ale na pewno w przyszłym tygodniu. Dobrze byłoby, gdyby była wtedy ładna, słoneczna pogoda, ale jaka będzie, taka będzie. Trudno nie da się pogody zamówić :)

Jak będę mieć jej zdjęcia to zaraz wstawię na wątek.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, elik napisał:

Tak Eluniu i mamy się spotkać w przyszłym tygodniu. Jeszcze nie podał konkretnego terminu, ale na pewno w przyszłym tygodniu. Dobrze byłoby, gdyby była wtedy ładna, słoneczna pogoda, ale jaka będzie, taka będzie. Trudno nie da się pogody zamówić :)

Jak będę mieć jej zdjęcia to zaraz wstawię na wątek.

Super! Dzieki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, rozi napisał:

Ptaki ludzie często przesyłają pocztą, niestety. Co im tam ptak, nie rozwala pudełka, to niech sobie jedzie. Dobrze jest, jeśli pudełko odpowiednie, dostęp powietrza, jakieś jabłko wrzucone, żeby z pragnienia nie pozdychały. Paczki są opisane, jak ktoś przeczyta, to nie rzuca, chyba że złośliwie. Dla mnie to też niepojęta praktyka, kupowałam kiedyś papugę (niedużą) z daleka i dwie osoby zaangażowałam, żeby jechała normalnie, sama po nią jechałam ze 250km do tego ostatniego punktu. A inną, malutką, sama zawoziłam do Łodzi.

Straszne... myślałam, że takie rzeczy to tylko robią handlarze dzikich zwierząt, którzy potem sprzedają byle komu, kto poleciał na modę np. na małpki  i nie do końca kupujący są świadomi jak te zwierzęta są transportowane (i w ogóle pozyskiwane) :( okropność.
Ale masz rację, nie kontynuujmy tutaj tego tematu. Dziękuję za wyjaśnienie.


Czekam na efekty sesji zdjęciowej.
 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nadziejka napisał:

Tinuniu pieniazeczki dla Ciebie malenka

 Ciocia elik slij mi pr num konta

 

Dla Tinusi  just 47 zl plus Cegielki 8 zl 30 gr wysylam do cioci elik 55 zl 30 gr

 

Dziele  pieniazki 140 zl 50 gr! na trzy

                     zaokraglam do 141 zl

Dla Grzesia jest 47 zl plus Cegielki 8 zl 30 gr wysylam do Olena84 55 zl 30 gr

Dla Tinusi  just 47 zl plus Cegielki 8 zl 30 gr wysylam do cioci elik 55 zl 30 gr

Dla Dysienki kochanej ... jest 47 zl plus Cegielki 8 zl 30 gr wysylam do Murki 55 zl 30 gr

 

                               prosze o numer konta

Link to comment
Share on other sites

W przyszłym tygodniu we środę mamy umówiony termin wizyty u naszej zaufanej wetki. Sprawdzi czy Tinusia już może być zaszczepiona przeciwko chorobom wirusowym, czy jeszcze lepiej poczekać i umówimy termin wykonania sterylizacji.

Też w przyszłym tygodniu Tinka będzie miała sesję zdjęciową i zaczniemy sunię ogłaszać.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

W przyszłym tygodniu we środę mamy umówiony termin wizyty u naszej zaufanej wetki. Sprawdzi czy Tinusia już może być zaszczepiona przeciwko chorobom wirusowym, czy jeszcze lepiej poczekać i umówimy termin wykonania sterylizacji.

Też w przyszłym tygodniu Tinka będzie miała sesję zdjęciową i zaczniemy sunię ogłaszać.

To nadchodzący tydzień będzie pełen wrażeń dla Tinusi. Na szczęście sunia nie lubi stagnacji, wiec powinna być zadowolona !

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

To nadchodzący tydzień będzie pełen wrażeń dla Tinusi. Na szczęście sunia nie lubi stagnacji, wiec powinna być zadowolona !

Dla Tinusi pełen wrażeń, a dla mnie pełen wydatków :) Jeszcze nie pozbierałam się po leczeniu parwowirozy, a już szykują się nowe wydatki.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, b-b napisał:

Eluś jeśli będzie potrzebna pomoc w ogłoszeniach to mnie wołaj na PW :)

Boguniu bardzo dziękuję   899855497_dajekwiat.gif.032d075882c9f9e7ef8360839018609b.gif  Jak tylko będą zdjęwcia to poproszę Cię o ogłoszenia. Piękny tekst napisała Elunia więc tylko co nieco go zmienisz, żeby na OLX-sie nie wycofali i będziemy ogłaszać panienkę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...