Jump to content
Dogomania

Malusia Tinusia już ma swój wspaniały trzypokoleniowy domek. Takie lubię najbardziej :) Już zdrowa, szukamy domu. Prosimy o pomoc w ogłoszeniach. Tinusia, malusia sunieczka opuściła schron z wyrokiem - parwowiroza :( Potrzebne środki na leczenie.


elik

Recommended Posts

9 minut temu, Ewa Marta napisał:

Cudownie, że tak szybko doszła do siebie:)

Na szczęście Tinusia nie miała tych typowych objawów parwo - wymiotów i biegunki, co najbardziej męczy chorujące psiaki. Wirus został zwalczony, zanim zdążył się w pełni rozwinąć.

Zawieźliśmy ją do lecznicy w sobotę, w poniedziałek wetka zaleciła zabranie jej do domu. We wtorek zawiozłam leżącą sunię z powrotem do lecznicy, ponieważ żaden gabinet wet. w pobliżu nie chciał podjąć się dawania kroplówek psu choremu na parwo. Odebrałam we czwartek podskakującą na powitanie, jak sprężynka. Na prawdę szybko wyzdrowiała :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, b-b napisał:

Miała maleńka szczęście i wspaniali ludzie zadbali o to aby wyzdrowiała :)

To były bardzo ciężkie dni i psychicznie i fizycznie, ale szczęśliwie wszystko już za nami :) Jak zwykle w takich chwilach, łańcuszek dobrych serc zadziałał i sprawił, że sunia wygrała z chorobą.

Dziękuję wszystkim, którzy wtedy z nami byli, pomagali, wspierali, doradzali.

328247060_dzikujejestecie2.jpg.76839863db1bf786f98e262116018ef2.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, b-b napisał:

Wspaniałe wieści Eluś!

I niech już zdrowa maleńka zostanie jak najdłużej! :D

Na oparwo jest zabezpieczona na jakiś czas, ale szczepienie przeciwko chorobom wirusowym za jakieś 2 miesiące obowiązkowe. Nosówka, borelioza i inne ścierwa grasują.

Myślę, że można powolutku przymierzać się do ogłaszania panieneczki.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Na oparwo jest zabezpieczona na jakiś czas, ale szczepienie przeciwko chorobom wirusowym za jakieś 2 miesiące obowiązkowe. Nosówka, borelioza i inne ścierwa grasują.

Myślę, że można powolutku przymierzać się do ogłaszania panieneczki.

To może spróbuję zrobić Tinusi ogłoszenia. Oczywiscie na Kraków. 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Havanka napisał:

To może spróbuję zrobić Tinusi ogłoszenia. Oczywiscie na Kraków. 

Eluniu kochana bardzo proszę :)  Oczywiście tylko na Kraków :)  Muszę mieć sunieczkę "pod ręką"  :)

Garść wiadomości o Tinusi: wiek około 9 miesięcy, waga 6,2 kg, zaczipowana, zaszczepiona p/wściekliźnie, zdrowa. Bardzo wesiła, jak dziecko lubi sie bawić, bardzo lgnie do człowieka, przyjazna dla innych psiaków.

Chciałabym ją jeszcze wysterylizować przed adopcją, ale nie wiem czy mi się to uda, czy czasowo zdążę.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Eluniu kochana bardzo proszę :)  Oczywiście tylko na Kraków :)  Muszę mieć sunieczkę "pod ręką"  :)

Garść wiadomości o Tinusi: wiek około 9 miesięcy, waga 6,2 kg, zaczipowana, zaszczepiona p/wściekliźnie, zdrowa. Bardzo wesiła, jak dziecko lubi sie bawić, bardzo lgnie do człowieka, przyjazna dla innych psiaków.

Chciałabym ją jeszcze wysterylizować przed adopcją, ale nie wiem czy mi się to uda, czy czasowo zdążę.

Eluś, znalezienie dobrego domku trochę potrwa, więc ze sterylką też zdążymy.

Dzięki za dane o suni. Zaraz pomyślę nad tekstem.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

Piękny    1141128345_ksiukiok1.gif.f981e51a74c78d383922a2057246934f.gif

Dzisiaj nie dałam rady skontaktować się z tym znajomym. Od południa jedni goście wychodzili, drudzy wchodzili :)

No to chyba mogę go już wrzucić na wątek...

Tinka, nieoszlifowany, czarny diamencik do adopcji !

Ta śliczna suczka w lśniącym, czarnym, jak heban futerku, ma dopiero 9 miesięcy i niewyczerpane pokłady energii i radości! Jak przystało na psie dziecko, uwielbia zabawy i psoty, ale priorytetem jest zawsze człowiek, do którego lgnie przy każdej okazji. Rozbrajające są jej oczka, jak dwa czarne diamenciki, którymi figlarnie zaprasza do zabawy. Na spacerach Tinka uwodzi wszystkich i kradnie serca tym, którzy znajdą się w zasięgu jej wzroku. Wszystko musi sprawdzić, powąchać, zobaczyć...

 Jest zdrowa, zaszczepiona przeciw wściekliźnie, odrobaczona i zaczipowana. Waży 6,2 kg. Czeka na nową, ludzką rodzinę w domu tymczasowym, w Krakowie. Wszelkie informacje o tej przesympatycznej suczce, tylko pod podanym numerem telefonu......

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, malagos napisał:

Eliku, wpisałaś czip do SaveAnimal na siebie na razie, tak?

Jeszcze tego nie zrobiłam   :(   Sunia ciągle pod kreską. Po ostatniej wizycie u weta już - 292,99 zł, a na moim koncie pustawo. Czekam na emeryturę. Po pierwszym zaraz ją zarejestruję.  Wszystkie psiaczki, które czipuję wpisuje do tej bazy, bo to chyba największa i najlepsza baza. Rano otrzymałam właśnie z tej bazy przypomnienie, że wkrótce upłynie termin szczepienia p/wściekliźnie Alfika i żebym sobie zarezerwowała wizytę u weta. Dobre to :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.11.2018 o 10:13, elik napisał:

Jeszcze tego nie zrobiłam   :(   Sunia ciągle pod kreską. Po ostatniej wizycie u weta już - 292,99 zł, a na moim koncie pustawo. Czekam na emeryturę. Po pierwszym zaraz ją zarejestruję.  Wszystkie psiaczki, które czipuję wpisuje do tej bazy, bo to chyba największa i najlepsza baza. Rano otrzymałam właśnie z tej bazy przypomnienie, że wkrótce upłynie termin szczepienia p/wściekliźnie Alfika i żebym sobie zarezerwowała wizytę u weta. Dobre to :)

Elu, wciąż czekam na jedną wpłatę z mojego bazarku. Jeżeli do wieczora nie wpłynie, wyślę to, co mam.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.11.2018 o 10:36, elik napisał:

Tinusi kończy się karma. Z lecznicy dostała 2,5 kg Royal Canin Gastro Intestinal Junior Veterinary Diet.  Jak uważacie, czy nadal powinnam dawać jej tą karmę, czy może przejść już na zwykłą karmę dla juniorów ?

Ja nie pomogę w podjęciu decyzji bo nie mam pojęcia co zrobić :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...