Jump to content
Dogomania

Lemi i Holi-udało się,sunie już poza schronem.Jadą do hoteliku.Prosimy o pomoc w utrzymaniu bid.Sunie od 26.11.18 już we wspólnym DS.29.07.22-Holi za TM.


Anula

Recommended Posts

Pierwsze kroki Lemi i Holi w nowym domku,zapewne są zdezorientowane.Nowi ludzie,nowe otoczenie.Poczekajmy na spokojnie na jutrzejszy dzień.Jeszcze czeka zwiedzanie ogrodu a więc nowe zapachy.U Hani znały je na wylot.

Będzie dobrze,cala rodzina jest mocno zaangażowana w to aby Lemi i Holi niczego nie zabrakło.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj sunie były zestresowane a w szczególności Lemi.Wieczorem nie chciały wejść z Państwem na piętro,więc  spały spokojnie w swoich legowiskach na dole.Dzisiaj już jest dużo lepiej i Holi zachowuje się tak,jak by to był jej dom od zawsze.Wszędzie jej pełno,wszystko ją interesuje i zaczepia do zabawy.Lemi jeszcze niepewna,spokojna ale już też śmiało sobie chodzi po domu.Dzisiaj w odwiedzinach byli rodzice p.Anety i co ciekawe,że Lemi z podniesionym do góry ogonkiem zaraz podeszła do drzwi i przywitała się z mamą.Cały czas jej nie odstępowała,położyła się koło jej nóg i dopraszała o drapanko.Podejrzewam,że w przeszłości jej pani mogła być właśnie starszą osobą,skoro tak do niej przylgnęłay.Z kotkiem jest jak na razie poprawnie.Holi bardzo by chciała się z nim pobawić ale kotek trzyma dystans.Lemi zupełnie nie zwraca na niego uwagi.Sunie jedzą,wszystko co trzeba załatwiają na zewnątrz i nie sprawiają puki co żadnych kłopotów :) Zadzwonię za kilka dni.

46831256_2216200865325557_5189470020089937920_n.jpg.2ca6392c61aecc77ba267e7981cdbfa3.jpg

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Nesiowata napisał:

Obydwie mają dodatkowe zasilanie! Ale przynajmniej ruch i ciepło. W krótkim okresie czasu to zupełnie inne psiaki. Żeby tak mogły mieć  takie warunki wszystkie.

Cóż - można tylko pomarzyć ciesząc się ich szczęściem.

 

16 minut temu, kiyoshi napisał:

Wow!! One trafily do raju!

To fakt,że są wspaniałe warunki i dobrze,że Państwo zdecydowali się adoptować obie sunie :) Eh...gdyby można było klonować....:)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Bogusik napisał:

 

To fakt,że są wspaniałe warunki i dobrze,że Państwo zdecydowali się adoptować obie sunie :) Eh...gdyby można było klonować....:)

tak, o tym samym pomyślałam...i również o tym, że sunie miały ogromne szczęście, że je wypatrzyłyście. Inaczej mogło być z nimi róznie, a tak...nasze serca się mogą rozpływać oglądając takie obrazy :)

 

Bogusiu a z innej beczki- czy Ty (lub ktoś) wiesz jak pobrać filmik który ktoś wysyła na komórke jako mms?

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, kiyoshi napisał:

tak, o tym samym pomyślałam...i również o tym, że sunie miały ogromne szczęście, że je wypatrzyłyście. Inaczej mogło być z nimi róznie, a tak...nasze serca się mogą rozpływać oglądając takie obrazy :)

 

Bogusiu a z innej beczki- czy Ty (lub ktoś) wiesz jak pobrać filmik który ktoś wysyła na komórke jako mms?

Izuniu nie mam pojęcia jak pobrać filmik z mmsa.Ja nie otrzymuję tą drogą bo mi się nie otwierają ani zdjęcia ani filmiki.Dostaję na mesangera albo whatsapa.Tak myślę,że chyba przez kabelek do laptopa i wtedy pobrać albo jakoś przesłać na maila a stamtąd to już chyba nie ma problemu....

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Bogusik napisał:

Jak dzisiaj otrzymałam ten filmik to przecierałam oczy z niedowierzania....:) Czy to aby na pewno nasza spokojna i smutna Lemi :)

Bardzo mnie ucieszył ten filmik :)

 

 

Jestem w szoku.Cudny filmik,dziewczyny radosne i wygląda na to,że Lemi jest szybsza od Holi.Mam odczucie,że jak dwa psiaki razem trafiają do adopcji to mają w sobie wsparcie i mniej znoszą zmianę.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Anula napisał:

Jestem w szoku.Cudny filmik,dziewczyny radosne i wygląda na to,że Lemi jest szybsza od Holi.Mam odczucie,że jak dwa psiaki razem trafiają do adopcji to mają w sobie wsparcie i mniej znoszą zmianę.

Też właśnie zauważyłam,że prim wodzi Lemi :) Po tym filmiku nie dała bym jej więcej jak 3 latka :) Jedna drugą nakręca i nie pozwala myśleć o czymś złym z przeszłości :)

Link to comment
Share on other sites

Przyszłam w odwiedziny do Lemi I Holi i oczom własnym nie wierzę ! Holi przeistoczyła sie w radosną, pełną energii suczkę !!! Obie są bardzo szczęśliwe. Zresztą, kto by nie był, gdyby dostał TAKI DOM !  Długiego i pełnego szczęścia życia księżniczki !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...