Jump to content
Dogomania

Lemi i Holi-udało się,sunie już poza schronem.Jadą do hoteliku.Prosimy o pomoc w utrzymaniu bid.Sunie od 26.11.18 już we wspólnym DS.29.07.22-Holi za TM.


Anula

Recommended Posts

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Anulko, widzę, że Lemi ogłoszenie na Poznań już ma. Na jakie miasto zrobić? 

Zaraz zabiorę się do napisania tekstu...

Jeżeli możesz to bardzo proszę na Katowice.

Bardzo dziękuję,jestem ogromnie wdzięczna.Niech psiaczki jak najszybciej idą do swojego domku.Lemi jest wysterylizowana a więc może na już wybyć z hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Lemi, u mnie Lenka na Katowice

https://www.olx.pl/oferta/bede-cie-kochac-calym-sercem-tylko-mnie-przytul-adoptuj-CID103-IDxquke.html

Sunia cudna, skradła moje serce...Kciuki za domek, na jaki zasługuje ta kochana istotka.

Stokrotne dzięki za pomoc.To teraz czekamy na odzew.Jutro wyróżnię bo dziś bank odmówił zrealizowania przelewu.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Mam pierwsze zapytanie o Lemi...Tak ludzie czytają ogloszenia ;-(((((

Dobry wieczór, 
Jestem z Mysłowic. Czy jest możliwa adopcja? Ile razy trzeba przyjechać do schroniska? Pozdrawiam serdecznie Małgosia

 

No tak,to dość typowe jest w zapytaniach.Ja często mam takie zapytanie a gdzie mogę psa zobaczyć,a zawsze umieszczam w ogłoszeniu gdzie się znajduje.Zawsze staram się umieszczać jak najwięcej konkretów aby było mniej zapytań tego typu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...