Jump to content
Dogomania

Maksio - piękny, młody, czarny ma już swoja rodzinę na stałe


Recommended Posts

Maks dostał dzisiaj stał deklarację od b-b! Tym bardziej dziękujemy, że wiesz, że chłopak już w domu stałym:)

Wieści z diomu Maksa sa optymistyczne. Problem, jak stwierdził Pan Michal prawie opanowany. Super, domek, który nie zraża się, tylko pracuje z psem:) Myślę, że lada moment będzie można oddać kaskę Maksa innemu psiakowi:)

 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Figunia napisał:

A moja jeszcze nie dotarla?

Robiłam przelew kilka dni temu.

Figuniu, doszła a ja najpierw przez pomyłkę dziękowałam Ci na wątku Figi, a potem zauważyłam pomyłkę, szybko przepisałem w rozliczeniach kwotę z Figi na Maksa i nie podziękowałam. Bardzo przepraszam i serdecznie dziękuję za wpłatę 9.10 :)

 

Podesłała Państwu link do zabawek interaktywnych i maty wechowej, żeby mogli z nim pracować. Siusianie prawie opanowane, ale teraz Maks nie chce zostawać sam w domu. Domek cierpliwie pracuje nad tym... 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.10.2018 o 09:54, Ewa Marta napisał:

Figuniu, doszła a ja najpierw przez pomyłkę dziękowałam Ci na wątku Figi, a potem zauważyłam pomyłkę, szybko przepisałem w rozliczeniach kwotę z Figi na Maksa i nie podziękowałam. Bardzo przepraszam i serdecznie dziękuję za wpłatę 9.10 :)

 

Podesłała Państwu link do zabawek interaktywnych i maty wechowej, żeby mogli z nim pracować. Siusianie prawie opanowane, ale teraz Maks nie chce zostawać sam w domu. Domek cierpliwie pracuje nad tym... 

 

Dziękuję za potwierdzenie, a dziękować nie trzeba...:)

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, ewu napisał:

Ellig ,Ewa Marta nawet nie wiecie jak jestem Wam wdzięczna za Maksia.

Bardzo  dziękuję Wszystkim , którzy pomagali Maksiowi.

Basiu, my bardzo się cieszymy, że w końcu jest szczęśliwy i ma super domek:) Wygląda na to, że już taki na zawsze. W związku z tym chciałam pozostałą na jego koncie kwotę przeznaczyć na Figę, która miała dzisiaj steryolkę i czyszczenie ząbków. Na jej koncie mamy -499,14 zł.

Mam nadzieję, że darczyńcy nie będą mieli nic przeciwko temu?

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj na koncie znalazłam kolejna wpłate dla Maksa od ani75:) Pozwalam sobie dopisać ją do kwoty przekazanej dla Figi. Bardzo serdecznie dziękuję! 

Zdałam sobie sprawę, że nie wszyscy czytają na bieżąco watek. Jutro postaram się napisać do wszystkich darczyńców, którzy tu nie zaglądają, że Maks już znalazł swój dom:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...