Jump to content
Dogomania

Filigranowa Kami po 5 latach wspaniałego życia w kochającej rodzinie odeszła po krótkiej i ciężkiej chorobie nowotworowej [*]


Recommended Posts

Dnia 31.07.2018 o 15:14, Alaskan malamutte napisał:

No to nie zazdroszczę..Musisz Ewo wybrać najlepszy dla Kami...A może zrób wizytę w trzech? To pomoże podjąć decyzję. 

Tak naprawdę jeden odpadł po dłuższej rozmowie, ale nie skreślamy domku, tylko zaproponujemy inną sunię. Do drugiego mamy wątpliwości z Anetą, a ten trzeci bardzo nam się spodobał. Dzisiaj była gorąca linia między Ellig, Anecik i mną i podjęłyśmy decyzję, że to może być TEN domek.

 

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Tak naprawdę jeden odpadł po dłuższej rozmowie, ale nie skreślamy domku, tylko zaproponujemy inną sunię. Do drugiego mamy wątpliwości z Anetą, a ten trzeci bardzo nam się spodobał. Dzisiaj była gorąca linia między Ellig, Anecik i mną i podjęłyśmy decyzję, że to może być TEN domek.

 

Super!!!

Czekam na happy end!!!

Link to comment
Share on other sites

Kami dostała od Sylwii, Pani w nowym domu 180 zł na zapłacenie (rozliczenie) hotelowania .
Serdecznie dziękujemy <3
Z całego serca dziękujemy Anecik i Jej TZ za opiekę i wszystko co zrobili dla Kami, również dzisiaj <3
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Gabi79 napisał:

Jakie wspaniałe wieści i  cudowne fotki!!!

Maleńka, wspaniała sunieczko, bądź już zawsze szczęśliwa!!!

Serdecznie dziękujemy:)
Kami leży sobie na kanapie z reniferkiem albo wtulona pomiędzy Alą i Zuzią.
Trochę boi się burzy.
 

38193546_1963947793657277_1889715052517261312_n.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To naprawdę super domek, chociaż Kami troszke poszczekała na nowego Pana i cały czas trzymała się blisko swojego ukochanego Arka. Kiedy obaj usiedli na trawie, było już lepiej. Będzie tam jej dobrze. W domu na stałe będzie z nią czlowiek, no i kot, z korym juz powoli się zapoznaje:)

 

Bardzo serdecznie dziękujemy Anecik i Arkowi za zawiezienie maleńkiej i zrobienie jednocześnie wizyty przedadopcyjnej. Rodzina nie spała w nocy, bo nie było wiadomo, czy wizyta wypadnie pomyślnie. Ja spałam, bo wiedziałam już od Ellig, która zna Panią, że to domek wymarzony dla Kami:)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tak we wtorek pisała do mnie Sylwia:"

Zakochaliśmy się w kami od pierwszego wejrzenia
Byłoby dla nas zaszczytem gdyby u nas zamieszkała"

  " Moja Ala to jest super . Mamo będę kupki zbierała na spacerku i będę się do karmy dokładała i nawet się nauczę tabliczki mnożenia . Zuzia właśnie zamiata , albo usiłuje , żeby piesek miał czysto , wyczesały nawet kota na jutro.Ja wierze się dogadają, że będzie przyjaźń między zwierzakami"

I jeszcze kilka słów z wczoraj wieczorem i dzisiaj, aż serce rośnie: " Kami lubi nasz ogródek.
Na razie nie piszczy i chętnie weszła do domu  bez oporów po spacerku... Tak się cieszymy ze ją mamy...

Ten zwierz jeszcze nie śpi . Szaleje z dziewczynami, normalnie rządzi !
Każdy kąt jej. No oprócz garażu bo tam jest samochód i gdyby niespostrzeżenie weszła pod auto jak wyjeżdżam to koniec świata. Tam ma zakaz
Oczywiście cała kanapa jej. Cała...
I jak się coś dzieje , to przy mojej nodze zaraz. Wiec zamieniła Pana na Pańcię.
 
I właśnie jej tłumaczyłam ze moja poduszka to moja poduszka a ona ma swoją
Poszła spać ze mną , wstała ze mną . Nawet mnie zachęcała bym się położyła w końcu bo była zmęczona. Śpi w pobliżu mnie . Nie piszczała , nie była niespokojna , tylko może spała tak płytszym snem. Właśnie wróciłyśmy ze spaceru. Mamy tu taką łąkę dziką.
Kupa na spacerze tez była. Dostała smaczka za dobrą robotę :)
Jeszcze z Bibim się poznają , ale odległość się zmniejsza...

Dałam jej zabawkę jej na noc. Ma takiego ludka swojego ale zaniosła go z powrotem do zabawek
Piłki w domu zanosi pod poduszki a na ogródku piłkę chowa w doniczce i myśli ze jej nie widać
Tak wiec się okazało ze pod poduszkę moją schowała piłeczkę tenisowa . Śmiałam się z godzinę .
Wiesz co ? Na niektóre dźwięki samochodów reaguje na zasadzie czy to nie jej pan czasem, ale na niektóre się kuli w sobie . Co to zwierze przeszło to tylko ono wie ...

No dobra. Ze piłki nakrywa poduszkami, to kumam ale ze mnie próbuje nakryć poduszką to już nie kumam
Pokój na dole to taki pokój w którym i Bibi i Kami bardzo lubią i to jest ich teren . Zauważyłam ze tam się nie za bardzo tolerują .A u góry jakoś idzie
Bo teren dla nich obojętny
... adaptujemy i przyzwyczajamy je do wspólnego życia u góry ...

 

 

38232053_1964923843559672_9175356522983587840_n.jpg

  • Like 1
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Ci Elu za szczegółową relację - mnie brakuje czasu na pisanie. Dobrze czułyśmy że na nich czekała Kami. Z kotem się dogada, Pana też polubi :) Jak Kami odrośnie sierść to będą z Bibi takie do siebie podobne że hoho. Ustaliłam z Panią wcześniej żeby zakupić dla Kami ekwipunek czyli szelki, smycz, obroże. Zakupilam również adresówkę. Pani zwróciła pieniążki.

Trzymaj się dziewczyno - niech Cię kochają. A nam znowu łezki się pokazały. Tym razem NAM.

 

Pierwsze chwile w nowym domu - najbezpieczniej koło Arka)

1939561781_DSC_11051.JPG.231b73ba3412bf2b71155969db486d31.JPG

 

283613797_DSC_11111.JPG.0c20056207246f7bf2bb0b84e142311b.JPG

 

1828291551_DSC_11161.JPG.355cbfbeabba8c69e132a9787e8c038b.JPG

 

 

Chowamy zabaweczki :)

926458023_DSC_11191.JPG.048ced59734eeeb60ba0cf806599bc01.JPG

 

 

Pokochasz....

554652246_DSC_11181.JPG.620e293f7ad5103bf9d72637c808fc29.JPG

 

 

I Bibi :)

316536757_DSC_11081.JPG.944fdd58991d88b6c39a4882c5af6118.JPG

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...