Jump to content
Dogomania

Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia


Recommended Posts

6 minut temu, Mruczka napisał:

Oj,  moje wpłaty  przeznaczone były dla  innej suni - dla Ajki.  Przez pomyłkę wpłaciłam je na  niewłaściwe konto.  Proszę o  ich przeniesienie i przepraszam za zamieszanie .

Dziękuję za wyjaśnienie.

Wpłaty, które od Mruczka trafiły na konto Abi  z zapisem w tytule przelewu - dla Ajki:

  •   50,00 zł   -     6.08.
  •   50,00 zł   -     4.09.
  • 100,00 zł   -   25.09.

Kwotę 200,00 zł zgodnie z wolą wpłacającej przelewam na konto Ajki.

Link to comment
Share on other sites

Abi spaceruje na smyczy bez problemu z każdą osobą, także zupełnie obcą. Oczywiście do obcych nie podchodzi. Do Anecik czy p. Arka podchodzi jak pokazują nagródkę ale bez entuzjazmu. Nie okazuje przywiązania. Po wybiegu porusza się swobodnie ale nie bawi się z psami. W boksie zachowuje czystość ale nie śpi na legowisku tylko obok. Nie niszczy chociaż czasem wywleka kocyk z posłania. Raz tylko zdarzyła jej się kuu... Boi się burzy, jest niespokojna ale nie szaleje w kojcu. Czesanie znosi ale nie za długo.

Abi się podoba na zdjęciach i znowu był telefon. Państwo na emeryturze, poszukiwali miłego pieska na podwórko do budy z ewentualnymi wizytami psa w domu. Zobaczyli Abi i im się spodobała. Niestety musiałam odmówić, bo ten domek na pewno nie nadawał się dla niej.

Dzisiejsze zdjęcie Abi po wyczesywaniu. Nasza ślicznotka wygląda świetnie.

received_625961994466362.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Zrobiłam zaległości u Abi - przepraszam, kolejny przelew dziś poszedł.

Bardzo dziękujemy :)

Dam znać, gdy dotrze na konto, ale nie wcześniej niż we czwartek, bo dopiero we czwartek wrócę na działkę  :)

Link to comment
Share on other sites

W ostatnich dniach Abi nieźle się wzbogaciła :) na jej konto wpłynęły poniższe kwoty:

  •   10,00 zł  od ludwa  deklaracja IX  -  1.10.
  •   30,00 zł od dorcia2  deklaracja X  -  1.10.
  •   80,00 zł od Zagrodowy pies polski  deklaracja X-XII (dopłaci 10,00 zł)  -  1.10.
  •   20,00 zł  od Anula   deklaracja X  -  2.10.
  •   20,00 zł  od Bogusik   deklaracja X  -  2.10.
  •   30,00 zł  od elficzkowa   deklaracja IX  -  2.10.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

849563755_kwiatki5.jpg.99919e33039aef23b1c4c96ab8d2dfb7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.10.2018 o 21:11, agat21 napisał:

Zrobiłam zaległości u Abi - przepraszam, kolejny przelew dziś poszedł.

Obawiam się, że wpłaciłaś na konto b-b - poprzedniego skarbnika Abi, bo Twoja wpłata do dzisiaj nie dotarła na obecne konto Abuni :)

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Tola napisał:

Na koncie fundacji jest już wpłata ze zbiórki na Ratujemy Zwierzaki - 491, 62 zł - poproszę fakturę z hoteliku na taką kwotę.

O kurcze, dzisiaj zrobiłam przelew na kwotę 583,00 zł. Może w takim razie Anecik wystawi fakturę na Fundację w przyszłym miesiącu.

Link to comment
Share on other sites

Dziś był telefon, drugi z kolei. Pan jest rolnikiem ze świętokrzyskiego. Chciałby psa do domu ale tak naprawdę to psa pilnującego posesji. Posesja ogrodzona. Kolega jedzie jutro na Śląsk, więc zabrałby Abi. Pan uważa że wizyta PA niepotrzebna. W ogóle dziwił się, miałaby być cała procedura PA, umowa i druga wizyta po adopcyjna. Z ogłoszenia wywnioskował, że Abi jest psem niekonfliktowym, nadającym się i do domu i na podwórko.  Odmówiłam. Trochę trwała rozmowa, bo proponowałam wizytę PA i ewentualnie innego psa ale nie był zainteresowany.

Myślę, że trzeba zmienić treść ogłoszeń i bardziej podkreślić, że Abi musi  mieszkać w domu z ludźmi, którzy będą ją szkolić i że tak naprawdę jest nie z socjalizowana. Jest możliwość, że będzie brudzić w domu, niszczyć, mieć lęk separacyjny oraz że może uciekać.

Jak na razie tylko wiemy, że Abi jest spokojna w kojcu i może iść na spacer z każdym.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...