Jump to content
Dogomania

Księżniczka MISIA - niech nam żyje długo i szczęśliwie w swoim nowym kochającym domku.


Recommended Posts

Miś, jak mówi na Misię moja córka, ma się dobrze żyjąc OBOK człowieka. Położy się koło moich nóg, je przy mnie, otrze się o mnie przechodząc, je już bez zastanowienia z ręki, ale jak ją głaszcze, to jest zdrętwiała, nastroszona, czeka na moment, kiedy będzie mogła sobie pójść. Staram się ją "smyrać" przy okazji, ale to też podnosi jej ciśnienie. Przy misce nadal jest najważniejsza, ostatnio pogoniła Joy, która jadła niedaleko niej. Dobrze, że podczas rozdawania smaczków grzecznie czeka na swoją kolej i nie odgania reszty. Upały jej nie służyły, na dwór wychodziła niechętnie i to od razu kładła się pod żywopłotem i czekała na porót do domu, teraz już odżyła, czasami pogania nawet chwilę ze szczeniakiem Semim. Zmieniła jej się trochę sierść, stała się gładka, bardziej błyszcząca. Wygląda na smuklejszą, ale nie wiem, czy to kwestia sierść, czy mniejszej ilości kilogramów, nie ważyłam jej.

Misia wita nas rano, albo jak przychodzimy do domu merdającym ogonkiem, więc może będzie jeszcze lepiej?

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.08.2018 o 11:54, Elisabeta napisał:

Czekając na wieści tylko napiszę, że dziś rano poleciały na konto Misiuni moje deklaracje za VIII, IX i X 2018, czyli 60 zł.. 

Spokojnego i dobrego piątku życzę Misiowym. happy.gif

Pieniążki już na koncie misieńkowym 0heart.gif, bardzo dziękujemy :).

Dnia 26.08.2018 o 13:16, Poker napisał:

Poproszę o nr konta do przelewu 122 zł z tego bazarku

 

Poker, ślicznie dziękuję za pomoc dla Misi 0heart.gif .

Przed chwilą, szafirka napisał:

Miś, jak mówi na Misię moja córka, ma się dobrze żyjąc OBOK człowieka. Położy się koło moich nóg, je przy mnie, otrze się o mnie przechodząc, je już bez zastanowienia z ręki, ale jak ją głaszcze, to jest zdrętwiała, nastroszona, czeka na moment, kiedy będzie mogła sobie pójść. Staram się ją "smyrać" przy okazji, ale to też podnosi jej ciśnienie. Przy misce nadal jest najważniejsza, ostatnio pogoniła Joy, która jadła niedaleko niej. Dobrze, że podczas rozdawania smaczków grzecznie czeka na swoją kolej i nie odgania reszty. Upały jej nie służyły, na dwór wychodziła niechętnie i to od razu kładła się pod żywopłotem i czekała na porót do domu, teraz już odżyła, czasami pogania nawet chwilę ze szczeniakiem Semim. Zmieniła jej się trochę sierść, stała się gładka, bardziej błyszcząca. Wygląda na smuklejszą, ale nie wiem, czy to kwestia sierść, czy mniejszej ilości kilogramów, nie ważyłam jej.

Misia wita nas rano, albo jak przychodzimy do domu merdającym ogonkiem, więc może będzie jeszcze lepiej?

Dziękuję Szafirko za wieści o Misi. Ona chyba tak po swojemu się cieszy  na Wasz widok :).

Mam nadzieję, że Misia będzie w niedługim czasie do adopcji, chociaż chyba zawsze będzie takim pieskiem ostrożnym w kontaktach z człowiekiem, psim odludkiem i ktoś kto ją pokocha i zechce dać dom musi to zaakceptować.

I jeszcze dwie fotki Misi :D.

Ona faktycznie jakby smuklejsza.

Misia 27 sierpnia.jpg

Misia 28 sierpnia.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, Poker napisał:

Fajnie  by było, jakby znalazła dom z innym piesiem.

Na pewno czułaby się pewniej i miałaby swojego psiego towarzysza, zamojskiej Uli bardzo to pomogło.

Trzymam kciuki za dalsze postępy malutkiej w kontaktach z człowiekiem.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przyszły pieniążki dla Misi od Poker 0heart.gif z bazarku (122zł) - bardzo dziękujemy :).

Chyba faktycznie byłoby wskazane dla niej gdyby w przyszłym domku był jakiś piesek.

A czy ona 0heart.gif nie jest słodka na tej fotce :D ?

I ponoć mały spryciarz z niej - co jakiś czas wychodzi z szeleczek :).

Misia 28 sierpnia.jpeg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.08.2018 o 05:20, Elisabeta napisał:

Bardzo słodka. Mały niedźwiadek... wub.gif    Spokojnego piątku dla Wszystkich stąd.

Taj jest, Misia to mały niedżwiadek :D.

 

Pozdrawiam niedzielnie Wszystkich Misiowych i życzę dobrego nowego tygodnia :).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A słodki niedźwiadek dostał pieniażki od renatki_s 0heart.gif (20zł) i od werenn 0heart.gif (15zł) - bardzo dziękujemy :).

Hotelik za sierpień zapłacony, zaczynamy kolejny miesiąc - może we wrześniu Misia zbliży się jeszcze bardziej do człowieka ? Może zaskoczy nas zdjęciem na kolanach szafirkowych :) ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...