Jump to content
Dogomania

Księżniczka MISIA - niech nam żyje długo i szczęśliwie w swoim nowym kochającym domku.


Recommended Posts

Z tego co pisała mi ostatnio Szafirka to u Misi różnie. Czasami ją liże po nogach, kładzie koło niej, przechodzi obok bez zrywania, swobodnie, ale nadal nie daje do siebie podejść.

Uszka chyba już w porządku. Za jakiś czas będzie kontrola.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy udało Wam się otworzyć link. Na stronie hotelu jest filmik jak Misia idzie na smyczy.

Sunia ostatnio zaskoczyła mnie pozytywnie kilka razy. Najważniejsze to to, że wzięła smaczki z mojej ręki! Zaczyna bawić się z psiakami, zaczepia je, odbiega kawałek i poszczekuje. Moja najmłodsza córka chodzi koło niej, a Misia nawet nie reaguje, nie odchodzi. To wszystko dzieje się od kilku dni. Mam nadzieję, że na kolejne postępy nie będzie kazała nam czekać miesiąc, czy dwa.

IMG_20180607_201215_450x600.jpg

IMG_20180607_201749_800x600.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Hehehe, jaka torpeda z niej :)

:D, no dokładnie , Miśka - torpedka :).

13 godzin temu, Tola napisał:

Cudnie widzieć ją taką wolną, radosną, reszta tez przyjdzie z czasem:)

Tak Tolu, i mam nadzieję że Misia będzie czuła się teraz coraz lepiej i radośnie będzie korzystać z uroków psiego życia poza schroniskiem.

7 godzin temu, Nesiowata napisał:

Ona uwierzyła, że jest naprawdę wolna i bezpieczna. I korzysta z tego ile tylko wlezie.

Nie patrzyłam tak na to ale faktycznie masz rację Nesiowata, Misia nareszcie poczuła się wolna i bezpieczna :).

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Onaa napisał:

Nie zapominajmy o Misi, u niej narazie bez zmian, korzysta z biegania :).

Często zaglądam do Misi i podczytuję... I bardzo cieszę się z tego, jak się pięknie Misiunia zmienia i zaczyna cieszyć się swoim nowym życiem i wolnością. happy.gif 

No i w końcu odezwałam się na tym pięknym wątku. happy.gif 

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Elisabeta napisał:

Często zaglądam do Misi i podczytuję... I bardzo cieszę się z tego, jak się pięknie Misiunia zmienia i zaczyna cieszyć się swoim nowym życiem i wolnością. happy.gif 

No i w końcu odezwałam się na tym pięknym wątku. happy.gif 

I odzywaj się jak najczęściej Elisabetko :). 

Ja wiem że Misia to nie jest prosty przypadek i jeszcze trochę czasu potrzeba nim będzie gotowa do adopcji, dlatego tym bardziej i ja i ona potrzebujemy Waszego wsparcia :). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...