Jump to content
Dogomania

Księżniczka MISIA - niech nam żyje długo i szczęśliwie w swoim nowym kochającym domku.


Recommended Posts

Dnia 18.09.2018 o 20:30, b-b napisał:

A jak Hania ocenia Misię?

Bo z psiakami jak widać szaleje na całego :) A co z jej podejściem do człowieka. Nadal taki wielki strach ?

Może Hania coś nam napisze o zachowaniu suni, jak ocenia postępy w zachowaniu malutkiej.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Onaa napisał:

Dziękuję że jesteście z naszym Misiaczkiem.

Misia zrobiła się ruchliwa, widać że cieszy się po swojemu swoim obecnym życiem, swobodą, trawką.

 

Pewnie tak:)

I to jest wspaniałe,że jej życie się zmieniło.

Teraz tylko aby jeszcze strach przestał mieć tak duże oczy i później do wspaniałego domku dziewczynę wysłać :)

10 godzin temu, helli napisał:

Chyba aż głupa dostaje, jakby to było coś nowego.

Stach powolutku mija to i radość z takiego życia się coraz mocniej uwidacznia :)

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie pogoda zmieniła się diametralnie od piątku, u mnie całą noc prawie bardzo padało i był duży wiatr, ale fajnie że słoneczko świeciło wczoraj i dzisiaj , i chociaż jest chłodniej ale przyjemnie :).

Misia dostała pieniążki od uxmal 0heart.gif- 10zł , bardzo dziękujemy :).

Miłej niedzieli Wszystkim Misiowym :D.

Link to comment
Share on other sites

Kilka dni temu dzwoniłam i rozmawiałam z panią Beatą Karpetą z Zielonej Góry, psią behawiorystką i trenerką na temat Misi.

http://www.karpeteam.eu/content/konsultacje-behawioralne

Umówiłam się tak że Szafirka porozmawia z nią najpierw telefonicznie, jako że ona może najwięcej opowiedzieć o Misi, jej zachowaniach, problemach i wstępnie na jedną konsultację pani Beaty u Misi u Szafirki, niestety cena to ok. 170zł takiej wizyty, kolejna to  ok. 120zł , ale myślę że to by pomogło Misi i Szafirce jak ćwiczyć, czego nie robić, jakie zachowania utrwalać. Co o tym sądzicie ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobrego słonecznego wieczorku Wszystkim Misiowym :).

Misia będzie miała więc wizytę - konsultację pani Beaty, a potem zobaczymy co będzie dalej, czy będzie jeszcze potrzebne jakiś spotkanie z panią behawiorystką/trenerką, polecaną zresztą przez Sowę :).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...