Jump to content
Dogomania

Księżniczka MISIA - niech nam żyje długo i szczęśliwie w swoim nowym kochającym domku.


Recommended Posts

Przed chwilą, zachary napisał:

Wrzuciłam na konto bidusiowe stówkę. Oby cudne maleństwo szybko się otworzyło na człowieka. 

Bardzo dziękuję. Dzisiaj to już drugi cały dzień bidusi w hoteliku, i malunia widzi że jest dobrze, żeby tylko jeszcze to poczuła.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie u bidusi wieczorkiem. No niestety bidusia nadal się boi, nie wychodzi na spacery. Szafirka obiecała dzisiaj fotki i info.

A na konto bidusi przyszły pieniążki od:

uxmal k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,28_Yw_orig.(10zł)

renatka_s k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,51_qT_orig.(20zł)

mgog k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,54_Q4_orig.(20zł)

zachary k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,34_ra_orig.(100zł)

i Aldrumki k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,57_8q_orig. (20zł)

bardzo dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Havanka napisał:

Zaglądam do naszej bidusi. Jeżeli nikt wcześniej nie zrobi bazarku imiennego, to w czwartek wieczorem postaram sie wystartować.

Byłoby super Havanko :D.

51 minut temu, Tola napisał:

ZEA dopłaci po 50 zł każdej z 5 suniek (wizyta u weta).

Tolu bardzo dziękuję :D.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, szafirka napisał:

Bidusia nie korzysta z wolności niestety. Jest smutna, siedzi w kącie, ciężko się do niej zbliżyć, bo pokazuje, że nie chce kontaktu. Smycz gryzie. Nie brałam jej do SPA.

Bardzo biedna jest bidusia :(. A ją nie interesuje w ogóle jak inne psiaczki wychodzą na spacery ? Jak się otwiera drzwi i czuć zapach świeżego powietrza, trawy, słońca ?

Link to comment
Share on other sites

Do postu z wetem dorzuciłam zdjęcia, a ich nie ma?!

Bidusia nie interesuje się otoczeniem, jedynie warczy, jak inne pieski podchodzą do niej. Je i pije chętnie, jest takim małym serdelkiem. Miski muszę podstawić jej pod nos, bo się nie ruszy. Dzisiaj pogłaskałam ją po pleckach jak przede mną uciekała, udała, że nie czuje.

 

IMG_20180409_104803_800x600.jpg

IMG_20180409_104812_800x600.jpg

IMG_20180409_104820_1_800x600.jpg

IMG_20180409_104828_800x600.jpg

IMG_20180409_104903_1_800x600.jpg

IMG_20180409_104914_800x600.jpg

IMG_20180409_104938_450x600.jpg

IMG_20180409_105225_450x600.jpg

IMG_20180409_105241_450x600.jpg

Link to comment
Share on other sites

Strasznie biedna jest malusia :(. Jest gorzej niż myślałam :(. Wygląda jak mały przestraszony nieźdzwiadek :(.

Szafirko dziękuję za zdjęcia bidusi.

10 godzin temu, Bogusik napisał:

Malutka jest najbiedniejsza z tej całej piątki psiaków,Chyba to taka druga Dunia,więc też będzie potrzeba sporo czasu i dla Bidusi....Trzymam za malutką kciuki!

Dziękuję Bogusik.

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

Biedna kruszynka :( jak dobrze, ze dostała szansę...

Tak Tysiu.

Przed chwilą, Poker napisał:

Widzę, że bidusia jest w typie zachowań Gigi. Może spróbować metody kocykowej do niej?

Może Szafirka spróbuje ?

 

 

Dziękuję , że jesteście z nami!

kwiat-ruchomy-obrazek-0179
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nauczyła się funkcjonować najlepiej jak mogła, aby przetrwać w schronie :( Pewnie potrzeba jej dużo czasu, żeby nauczyła się innych zachowań :( Może od razu warto podpytać jakiegoś behawiorystę, żeby nie tracić czasu i żeby w nowym miejscu te zachowania ze schronu jej się nie utrwaliły? 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Nauczyła się funkcjonować najlepiej jak mogła, aby przetrwać w schronie :( Pewnie potrzeba jej dużo czasu, żeby nauczyła się innych zachowań :( Może od razu warto podpytać jakiegoś behawiorystę, żeby nie tracić czasu i żeby w nowym miejscu te zachowania ze schronu jej się nie utrwaliły? 

Też tak myślę. Teraz wszystko sie nagle zmieniło. Być moze jest bardzo wrażliwa i ma delikatną psychikę, wiec trudno jej się przestawić tak szybko. Potrzebuje więcej czasu na adaptację do nowych warunków. Jakoś bardzo mnie ujęła ta malutka.

Link to comment
Share on other sites

Bidusia zachowuje się podobnie do Duni, tyle, że Dunia nie straszyła zębami. Bidusia jak podniesie wargę, to widać całe dziąsła. Na początku zachowywała się jak bramkarz - dwa kroczki w lewo, dwa w prawo, bo nie wiedziała z której strony uciec. Teraz już leży w miarę swobodnie jak przechodzę obok i je w mojej obecności, ale tylko wtedy, kiedy siedzę na krześle. Gdy chcę zrobić zdjęcie, to odwraca głowę, gdy zbliżam się ze smyczą, to robi pod siebie. Szczeka na psy, warczy i pokazuje zęby, jeśli zbliżają się do jej miski.

IMG_20180411_162044_800x600.jpg

IMG_20180411_162047_800x600.jpg

IMG_20180411_162053_800x600.jpg

IMG_20180411_162058_800x600.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...