Jump to content
Dogomania

Księżniczka MISIA - niech nam żyje długo i szczęśliwie w swoim nowym kochającym domku.


Recommended Posts

Dzień dobry :).

Misia na spacerku :) - pierwsza fotka.

A na drugim - uciekinier łobuziak ;) wymsknął się Szafirce z szelek. Nie lubi ich zakładania - pokazuje ząbki , ale musi się przyzwyczaić. Dzisiaj ma kontrolę uszków.

Ale najważniejsze że Misia przekonuje się do spacerków, pachnącej trawki :). Szafirka mi napisała, że jak jakiś inny piesek idzie na pole a ona nie to szczeka i popiskuje, że też chce :). 

first spacer Misi.jpg

first spacer ucieczka Misi.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj kupiłam Misi szelki, które są bardzo dobrze dopasowane i muszę Wam powiedzieć, że ... Misia umie chodzić na smyczy! Idzie przodem żwawo, czasami tylko jak jej się coś przypomni, to staje i próbuje się wycofać. Dzisiaj pierwszy raz bez problemu weszła po schodach do domu. Misia szczeka na nowych gości hotelowych. Zazwyczaj pierwszego dnia, drugiego już jest OK. Zakrapianie jej uszu to nie lada wyzwanie, kłapie ząbkami na lewo i prawo, ale staramy się na ile to jest możliwe. Na kontroli wetka wyczyściła uszka i dała jeszcze jakiś płyn.

IMG_20180425_083152_450x600.jpg

IMG_20180425_083154_1_450x600.jpg

IMG_20180425_083214_450x600.jpg

IMG_20180425_083221_450x600.jpg

IMG_20180425_083245_450x600.jpg

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jeżeli to te czerwone szeleczki, to bardzo pasują Misi do futerka. Właśnie powinna nosić kolory rzucające się w oczy, wesołe. Wtedy cała sylwetka zyskuje bardzo na wyglądzie.

Kto by pomyślał, ze Misia potrzebowała odpowiednio dobranych szelek, żeby pokazać swoje umiejętności w chodzeniu na smyczy.

Hi, hi, hi...

Szafirko, poprosiłam zainteresowaną panią, aby skontaktowała sie z Tobą w spr. Vanilki.

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Havanka napisał:

 

Kto by pomyślał, ze Misia potrzebowała odpowiednio dobranych szelek, żeby pokazać swoje umiejętności w chodzeniu na smyczy.

Hi, hi, hi...

 

Każda kobieta lubi mieć ładny i dopasowany strój.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Szafirko za info, fotki , wizytę u weta i opiekę nad Miśką :) - zwłaszcza że to leczenie uszków w jej przypadku nie jest łatwe.

Też nie miałam pojęcia że rodzaj szelek może zmienić podejście psiaka do spacerów :). Może w tych nowych czuje się wygodniej, pewniej po prostu lepiej. Fajnie bo teraz będzie mogła korzystać z uroków wiosny na polu :).

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.04.2018 o 22:58, b-b napisał:

Nowe "ubranko" lepszy humorek? ;)

Ja czasami tak mam :). Mam nadzieję że teraz Misiunia będzie z chęcią chodziła na spacerki :).

Dnia 27.04.2018 o 22:59, helli napisał:

I jakby zakochane spojrzenie zaczyna mieć do tymczasowego Państwa, na zdjęciu

:)

Przed chwilą, Havanka napisał:

Dla Misi dobrze zaczął sie nowy tydzień, bo z bazarku imiennego sunia otrzyma 310 zł ! Renatko podeślij mi proszę numerek do wpłaty.

Bardzo dziękuję Havanko 0heart.gif , to ogromna pomoc dla Misi :D. 

Link to comment
Share on other sites

Pozdrawiamy sobotnio :).

Cieszę się, że mimo malutkich stałych deklaracji (tylko 45zł) Misia jest narazie zabezpieczona finansowo, bo na ten moment nie jest gotowa do adopcji i potrzebuje czasu i cierpliwości. Jak człowiek jest przy niej to daje się pogłaskać czy zakładać sobie szelki,  ale nadal jest bojaźliwa. A ostatnio stanęła w miejscu i nie ma dalszych postępów.

 

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, b-b napisał:

Powoli powinna przekonać sie do ludzi.

Mam nadzieję b-b, że tak będzie :).

5 godzin temu, elficzkowa napisał:

Poproszę o numer konta dla Misi. Śliczna z niej sunia i niech wszystkie strachy uciekają od niej jak najszybciej.

Witaj u Misi :), dziękujemy za pomoc 0heart.gif

 

A na koncie Misi pieniążki od renatki_s k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,28_Yw_orig.(20zł) i od werenn k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,51_qT_orig. (15zł) - bardzo dziękuję :).

Dobrej nocy Wszystkim Zaglądającym do Misieńki :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...