Jump to content
Dogomania

Księżniczka MISIA - niech nam żyje długo i szczęśliwie w swoim nowym kochającym domku.


Recommended Posts

Nic się niestety nie zmieniło. Nie mogę do niej podejść i ją dotknąć, bo ucieka. Jak jej  np. poprawiam szelki, to stoi spięta, co jakiś kłapie zębami jak ją głaszcze. Gdybym nie uciekała ręką, to raczej by mnie ugryzła :( Gdy szykuję jedzenie dla psiaków, to stoi ok. 2 metry ode mnie i szczeka donośnie do czasu podania miski. Szczeka na nowo przybyłe psy pierwszego dnia. Zazwyczaj wychodzi na dwór jako pierwsza, ale zdarza się, że w ogóle nie chce wyjść. Już mniej broni swojej miski i 3 innych w pobliżu, chyba już się przyzwyczaiła, że ma jedzenia pod dostatkiem.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj byłam na kontroli u weta i wszystko jest dobrze, Misia dostała jeszcze płyn do przepłukiwania raz na kilka dni, aby było pewne, że nic nie wróci np. za miesiąc. Walka z tymi uszami to było wyzwanie, musiałam zakładać kaganiec, co też jest sztuką w przypadku Misi, Myślę, że ta choroba opóźnia znacznie socjalizację suni, dzisiaj chciała mnie ugryźć gdy chciałam poprawić jej szelki, myślała chyba, że znowu będę jej grzebać w uchu. Żaden pies tego nie lubi przecież. Wszystko od nowa :( Za całościowe leczenie zapłaciłam 50 zł.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.05.2018 o 10:59, szafirka napisał:

Misia wczoraj podeszła do mnie i polizała mnie po nogach :) musiałam się z Wami tym podzielić!

Dzień dobry ,

dziękuję że zaglądacie do Misi,

ucieszyła mnie powyższa wiadomość od Szafirki bo wcześniej się martwiłam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...