Jump to content
Dogomania

Wczoraj dwa amstaffy zagryzły trzy owczarki niemieckie


lilia1983

Recommended Posts

Ludzie, ludzie, ale przeciez wiadomo, ze taki labek czy ONek nie ma trzy/pieciotonowego uscisku, jak TTB. No i jemu w wieku 2 czy 3 lat zadna kosc nie przebija mozgu, wiec sie nie robi tak agresywny jak TTB, nawet jesli jest troche gryzoniowaty.

Ja nie wiem, gdzie wyscie sie wychowali, ze takich podstawowych rzeczy nie wiecie... :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 430
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Vectra']prawdę powiadasz :loveu: :loveu: :evil_lol:

ja to się mówi , do trzech razy sztuka - mój 4 najmłodszy przedstwiciel psów morderców - pokaże zasklepienie czaszki , ból mózgu i 12 ton zmiażdży mnie niczym blachę walcownia :cool1:[/quote]Aj, fakt. Kosc mozg przebija przeciez dobermanom. No to zem blysnal intelektem :oops: Oczywiscie chodzilo mi o to zasklepienie czaszki, zwiekszone cisnienie, itd. Jak wiadomo, taki pies w najciemniejsza noc w roku zagryza wlasciciela, bo swieza, ludzka krew redukuje cisnienie srodczaszkowe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shin']Aj, fakt. Kosc mozg przebija przeciez dobermanom. No to zem blysnal intelektem :oops: Oczywiscie chodzilo mi o to zasklepienie czaszki, zwiekszone cisnienie, itd. Jak wiadomo, taki pies w najciemniejsza noc w roku zagryza wlasciciela, bo swieza, ludzka krew redukuje cisnienie srodczaszkowe.[/quote]

dodaj najważniejsze !!! sprzątają dom po egzekucji :diabloti: a ich sierść nie przyjmuje krwi :cool3:

o dobermanach się nie zgodzę , albo zostałam oszukana :placz: przez 11 nic się nie wydarzyło , szaszka nie eksplodowała :roll:

ale jakie kupy robił :cool3: a bąki takie , że oddychać nie było czym :p :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']dodaj najważniejsze !!! sprzątają dom po egzekucji :diabloti: a ich sierść nie przyjmuje krwi :cool3:

o dobermanach się nie zgodzę , albo zostałam oszukana :placz: przez 11 nic się nie wydarzyło , szaszka nie eksplodowała :roll:

ale jakie kupy robił :cool3: a bąki takie , że oddychać nie było czym :p :evil_lol:[/quote]Najwyrazniej pomylily mu sie strony i eksplozje byly po drugiej :evil_lol::evil_lol:
A skoro o kupach mowa... moj pies dzis w lesie znalazl jeden jedyny kraweznik/murek po jakiejs starozytnej drodze i tak sie ustawil, ze akurat na niego narobil... a pozniej walnal kupsko do rowu, stojac oczywiscie z tylkiem wypietym nad rzeczonym rowem, lapami sie zapierajac, co by nie spasc :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']z Tobą , uwielbiam ten temat :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]Czy to moja wina, ze moj pies jest mistrzem kupania ekstremalnego? :evil_lol:

...a mowilem juz, jak pomylil KOPARKE z psem? :wallbash:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shin']Czy to moja wina, ze moj pies jest mistrzem kupania ekstremalnego? :evil_lol:

...a mowilem juz, jak pomylil KOPARKE z psem? :wallbash:[/quote]
rozwiń to zdanie ostatnie , bo brzmi bardzo interesująco :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

a co chciał robić z tą koparką :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol:

skoczyć do gardła i powyrywać kabelki ? :cool3: czy może wąchał rure wydechową ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']rozwiń to zdanie ostatnie , bo brzmi bardzo interesująco :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

a co chciał robić z tą koparką :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol:

skoczyć do gardła i powyrywać kabelki ? :cool3: czy może wąchał rure wydechową ?[/quote]Gdzie tam! Zobaczyl kopare, polecial do niej jak glupi i zaczal sie wdzieczyc - poszczekiwac, pady na przednie lapy, dupsko do gory, ogonem kreci jak helikopter... chyba myslal, ze ta lyzka do ziemi to glowa tej koparki... i chcial sie z koparecka pobawic...

A babcia mi ciagle powtarza, ze ten pies taki madry jest :wallbash:

Btw, mina operatora koparki - bezcenna :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shin']Gdzie tam! Zobaczyl kopare, polecial do niej jak glupi i zaczal sie wdzieczyc - poszczekiwac, pady na przednie lapy, dupsko do gory, ogonem kreci jak helikopter... chyba myslal, ze ta lyzka do ziemi to glowa tej koparki... i chcial sie z koparecka pobawic...

A babcia mi ciagle powtarza, ze ten pies taki madry jest :wallbash:

Btw, mina operatora koparki - bezcenna :evil_lol:[/quote][FONT=Arial][COLOR=Red][B]
[COLOR=Black]
:oops:...dobrze że się fizycznie nie zakochał ;)[/COLOR] [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]
[COLOR=Black]
:oops:...dobrze że się fizycznie nie zakochał ;)[/COLOR] [/B][/COLOR][/FONT][/quote]Nie nie, na szczescie my nie na tym etapie. Pies zwykle jest zbyt zdechly ze zmeczenia, zeby sie zajmowac takimi sprawami :evil_lol: Od takich rzeczy to ma dwie ukochane suki na psiej laczce - inne go nie interesuja. Ludzkie nogi, sprzet budowlany ani meble tez nie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shin']Gdzie tam! Zobaczyl kopare, polecial do niej jak glupi i zaczal sie wdzieczyc - poszczekiwac, pady na przednie lapy, dupsko do gory, ogonem kreci jak helikopter... chyba myslal, ze ta lyzka do ziemi to glowa tej koparki... i chcial sie z koparecka pobawic...

A babcia mi ciagle powtarza, ze ten pies taki madry jest :wallbash:

Btw, mina operatora koparki - bezcenna :evil_lol:[/quote]
Ty ciesz się , że nie masz pitbulla :evil_lol: :evil_lol: bo na bank byś był obsmarowany w jakimś fakcie tudzież innym ciekawym dzienniku :diabloti:
pitbull chciałzjeść koparkę , zaczynał od ziemi pod nią , co świadczył jego głupi taniec z zadem w górze - operatora chciał zostawić na deser :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='M@d']Na obserwację, a potem zastrzyk ...
Tu nie ma okoliczności łagodzących.
Zaatakowały ludzi i psy poza swoim terytorium.
Zagryzły psy na ich własnych posesjach!
Atakowały żeby zabić.
Tu nie ma o czym dyskutować, należy je wyeliminować, a właściciela obciązyć takimi kosztami i odszkodowaniami, żeby podziałało to jako odstraszający przykład!
+ sądowy dożywotni zakaz posiadania psów!
Gdyby to mi jakiś pies wpadł na podwórko i zagryzł moje psy, to nie ręczył bym za siebie ...
Mógł bym doznać "chwilowego zaniku poczytalności uniemożliwiającego mi rozpoznawanie znaczenia mych czynów" ... :mad:[/quote]
Weź pod uwagę, że pies nie rozgranicza terenu do płotu moje za płotem już nie i nie zawsze zechce uznać,że przyległy np. chodnik nie jest jego terytorium. Zawsze należy brać to pod uwagę i tak zabezpieczyć ogrodzenie,żeby zwierzę nie wydostało się poza nie. Nie ma tutaj znaczenia rasa psa, bo może zaatakować każdy pies.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

[QUOTE]Ciekawe kiedy wreszcie ta rasa zniknie , albo raczej kiedy w Polsce bezie zakaz jej posiadania?? Pewnie muszą zjeść trochę dzieci szyszkowników:angryy:[/QUOTE]
Ale dlaczego ta rasa ma zniknąć? Osobiście znam więcej jamniko-agresorów niż agresywnych astów (jeden śliczny sobie tak spacerował koło mojego osiedla- normalnie cudo :loveu: umięśniony, chciałabym go zobaczyć w kłusie bo poruszał się też niebanalnie :cool3: albo bullek jedzący wspólnie ze swoją panią lody, no cud miód widok :cool3: chociaż Gacek się chyba lekko zdziwił na jego widok :evil_lol:).Jak czasem patrze na asty to tak sobie myśle że o wiele lepiej pasuje do nich opinia o labach niż do samych labów :diabloti:
Według mnie jeżeli udało się wprowadzić charty "na papierek" i słyszymy o egzekwowaniu tego prawa to można by to zrobić również z rasami niebezpiecznymi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gayka']Ciekawe kiedy wreszcie ta rasa zniknie , albo raczej kiedy w Polsce bezie zakaz jej posiadania?? Pewnie muszą zjeść trochę dzieci szyszkowników:angryy:
TYm powinny zająć się włądze a nie opisywaniem warunków do hodowli Chartów!![/QUOTE]

[FONT=Arial][B]mówisz o rasie ludzkiej czy jamnikach :grins:[/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gayka']Ciekawe kiedy wreszcie ta rasa zniknie , albo raczej kiedy w Polsce bezie zakaz jej posiadania?? Pewnie muszą zjeść trochę dzieci szyszkowników:angryy:
TYm powinny zająć się włądze a nie opisywaniem warunków do hodowli Chartów!![/QUOTE]
odpowiem ci , te psy byle czego nie jedzą :diabloti:

a tak serio , to czemu ma zniknąć ? i czemu ma być zakazana ?
bo co ? masz jakieś mocne argumenty ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gayka']Ciekawe kiedy wreszcie ta rasa zniknie , albo raczej kiedy w Polsce bezie zakaz jej posiadania?? Pewnie muszą zjeść trochę dzieci szyszkowników:angryy:
TYm powinny zająć się włądze a nie opisywaniem warunków do hodowli Chartów!![/QUOTE]
:angryy::angryy:
a może tak zlikwidujmy jorki i inne jazgoczące podnóżki?masz rację, charty są nieważne, niech giną w ciasnych klatkach bez światła dziennego, zabijane gdy tylko nie "robią wyników".

Link to comment
Share on other sites

A ja może trochę obiektywnie ;)
Sama miłośniczką bullowatych nie jestem ale...
Miałam okazję z kilkoma obcować . Tak jak już wiele osób pisało - podstawa to odpowiedzialny i inteligentny właściciel który będzie panował nad psem a nie odwrotnie i przedewszystkim psa wychowa.
Ja poznałam psa sąsiadów z poprzedniego mieszkania , genialnie ułożona stara już pierdoła bardziej przypominająca przylepną świnkę niż bandziora . Ale i zdażyło mi się trafić na i.....ów, którzy maszerowali z psiskami ( choć bardziej odpowiednio by powiedzieć maszerowali za ciągnącymi psiskami) które darły japę na wszystko i wszystkich wokół , wyrywając się i szczerząc zęby . I przyznam że późny powrót do domu napawał mnie niejednokrotnie strachem czy któraś menda nie spóściła właśnie swojego "pupilka" a i tak bywało. I to pod klatą na osiedlu niestety :( Bo jaśnie państwo przeież nie pójdzie z psem na spacer tylko żłopie piwo pod blokiem a spacerek "odpękany".

Moim zdaniem ideałembyłoby gdyby na wszystkie bulowate potrzebny był by papier i selekcja potencjalnych opiekunów. Obowiązek kastracji psów niechodowlanych ,A trzy obowiązek wyprowadzanie wyłącznie w kagańcu i na smyczy pod grośbą wysokich kar.
Kolejna rzecz rasy potencjalnie "groźne" powinno obejmować jakieś ograniczenie jeśli chodzi o bloki , wieżowce itp.Tak jak się nie trzyma w domu "lewka" bo ma instynkty jakie ma tak i jakieś przepisy powinny objąć psy które potencjalnie mogą być zagrożeniem.
I oczywiście jeśli ktoś ma odpowiednie warunki , i nadaje się na kandydata na opiekuna dla tego typu rasy to po odpowiednim szkoleniu - nie byłoby przeszkód.

A jeśli mowa o usypianiu. Oczywiście żal bo zwierzę zostało skrzydzone przez człowieka ale...
Jeśli pies zabił ,czy to zwierzę czy człowieka czy uszkodził ciało w/w to mimo całej mojej sympati do psów jestem za uśpieniem a właściciela pociągnięcia do odpowiedzielności wysoką karą pieniężną i odsiadką .
We wszystkim trochę wyobraźni i zrowej oceny sytuacji .
Są rasy bez skłonności do agresji i te które ją mają. O walkach pudli nie słyszałam a o bullach tak. Człowiek stworzył tę rasę także w jakimś celu :-(

Link to comment
Share on other sites

NIESTETY ZGADZAM SIE Z [B]CHARLOTTA[/B];) MOZE NIE ZA USUNIECIEM RASY ALE ZA TYM ZEBY BYLY NA NIE PRZYZNAWANE POZWOLENIA!!!!!!!A NIE ZE KAZDY LAIK KTORY NIE MA BLADEGO POJECIA JAK WYCHOWAC PSA NAWET TAK PROSTEGO JAK NP. LABRADOR ( A PRZECIEZ TE PSY UZNAJE SIE,ZE NADAJA SIE DLA NIEDOSWIADCZONYCH ) NO A CO DOPIERO AMSTAFFA!!!

NO I POTEM TEN PIES NIEBY KOCHANY -WSZYSTKICH ZAWSZE LIZE - I TU NAGLE !ZAGRYZA DZIECKO! PRZEPRASZAM ALE MALO JEST PSOW KTORE ZAGRYZAJA NA SMERC!!!OSTATNIO W MOJEJ OKOLICY AMSTAFF ZAGRAZL PSA 2 RAZY WIEKSZEGO (Z RELACJI GAPIÓW) BO TAMTEN NA NIEGO SZCZEKNAL!!!DOKLANIE TO PRAWIE MU LEB ODGRYZ- :crazyeye:
JAK WIADOMO TO PSY BOJOWE-CZYLI STWORZONE DO WALK !
TAK JAK INNE PSY MAJ INSTYNKT GONCZY ,CZY PASTERSKIE ITD. -CZYLI NAWET NAJLEPIEJ TLUMIONE INSTYNKTY MOGA WYJSC W NAJMNIEJ OCZEKIWANYM MOMENCIE

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DALMATYNKA0987']NIESTETY ZGADZAM SIE Z [B]CHARLOTTA[/B];) MOZE NIE ZA USUNIECIEM RASY ALE ZA TYM ZEBY BYLY NA NIE PRZYZNAWANE POZWOLENIA!!!!!!!A NIE ZE KAZDY LAIK KTORY NIE MA BLADEGO POJECIA JAK WYCHOWAC PSA NAWET TAK [COLOR="Red"]PROSTEGO JAK NP. LABRADOR[/COLOR] ( A PRZECIEZ TE PSY UZNAJE SIE,ZE NADAJA SIE DLA NIEDOSWIADCZONYCH ) NO A CO DOPIERO AMSTAFFA!!!

NO I POTEM TEN PIES NIEBY KOCHANY -WSZYSTKICH ZAWSZE LIZE - I TU NAGLE !ZAGRYZA DZIECKO! PRZEPRASZAM ALE MALO JEST PSOW KTORE ZAGRYZAJA NA SMERC!!!OSTATNIO W MOJEJ OKOLICY AMSTAFF ZAGRAZL PSA 2 RAZY WIEKSZEGO (Z RELACJI GAPIÓW) BO TAMTEN NA NIEGO SZCZEKNAL!!!DOKLANIE TO PRAWIE MU LEB ODGRYZ- :crazyeye:
JAK WIADOMO TO PSY BOJOWE-CZYLI STWORZONE DO WALK !
TAK JAK INNE PSY MAJ INSTYNKT GONCZY ,CZY PASTERSKIE ITD. -CZYLI NAWET NAJLEPIEJ TLUMIONE INSTYNKTY MOGA WYJSC W NAJMNIEJ OCZEKIWANYM MOMENCIE[/QUOTE]

Labrador nie jest prostym psem wbrew obiegowej opinii.

Instynkt myśliwski /łowczy również zabija.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...