Jump to content
Dogomania

Wczoraj dwa amstaffy zagryzły trzy owczarki niemieckie


lilia1983

Recommended Posts

No i żeby nie było ...
Własnie zrobiłam z młodym spacerek bo był dziś szczepiony więc na wszelaki taka nacna przebieżka;) Z pięc psów nas minęło i nic obwąchiwanko i "tyla" a wystartował jamnior którego mało Pan na smyczy nie powiesił .... Eh ... czy gdzieś jest poradnik spacerowy ?:evil_lol:
Nigdy nie wiadamo z której strony będą atakować :razz: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
To tak na dobranoc:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 430
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wtrące swoje 3 grosze. Yorków nie lubię i innych małych kurdupli , amstafowatych się boje.
Fakt jednak jest taki że w mojej okolicy mieszkają sobie 3 amstaffy. Bardzo wesołe , chętne do zabawy psiaki. Z racji tego jaka o nich panuje opinia nie są puszczane luzem choć bardzo z tego powodu się smutkają bo chetnie by sie pobawiły. Yorki są noszone na rękach przez swoich wlascicieli :o
Natomiast psy ktore są najbardziej agresywne to sznaucer , ratlerek , dalmatyńczyk i dużo okolicznych owczarków niemieckich. Dalmatyczyk suka to istna bestia. Bylam w szoku jak zobaczyłam jaka chęć mordu biła z jej wyrazu pyska kiedy sobie staliśmy i grzecznie czekaliśmy na znajomych. Mój pies też był nieco zdziwiony o co jej kurna kaman.

Link to comment
Share on other sites

Ja od x czasu mam spostrzeżenia bardzo podobne - z największą ostrożnościa muszę na spacerach omijać podobnie "przyjazną" dalmatkę, boksery i onkopodobne, no i żywe tarany; laby i goldeny - co ciekawe z amstaffami, pitbullami nigdy nie miałam przykrości, mimo wielu bliskich spotkań i dość ostrych zaczepeke moje suki (w zabawie oczywiście).

Link to comment
Share on other sites

znam mase astow i ich mixow
nie uwazam ze agresja to wina psa i nie skreslam tej rasy odrazu
przyznam ze jak nas raz zatakowal i ledwo moje psy przezyly (szycie,kroplowki no i teraz pala wielka agresja do tych psow) to na kilka dni minela mi cala milosc do tej rasy
ale od tamtego zdarzenia minelo pol roku moze ponad , i przez ten czas poznalam kilka wspanialych ttb nie tylko astow i znowu sie zakochalam i chyba juz mi nigdy nie minie ;) o ile znowu jakis nie zechce zjesc mojego psa :mad:
a agresywnych onkow,labow i yorkow u nas jest masa

Link to comment
Share on other sites

Tyle mnie ominęło wczoraj :placz: Na moim osiedlu są 3 porąbane psy.. MÓJ :diabloti: suka labka i mieszaniec-kamikaze, który z uporem maniaka leci do Nera, żeby się z nim tłuc. Na szczęście właściciele wyrobili sobie refleks po pierwszym spięciu i do tej pory udaje im się go łapać.
Przez swoje prawie 7-letnie życie Nero miał 1 (słownie [B]jedno[/B] :evil_lol:) spięcie z ttb, a dla przypomnienia mieszkam w Warszawie i zwiedziliśmy już 3 dzielnice. Gdzie te krwiożercze bestie, jeśli rasa jest popularna, mijana na prawie każdym spacerze i nie ma problemu?
Może rozrodu niektórych ludzi trzeba zabronić? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, mam dla was coś extra :razz:

w najnowszym bravo love (uwielbiam podkradać gazety młodszej siostrze :multi:) jest foto-story, w której bohaterami są york i amstaffka, dzięki którym ich właściciele poznają się i zakochują w sobie :lol::diabloti:

padłam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

teraz jest duuużo bravo... bravo love, bravo sport, bravo sravo, muszę to jakoś ogarniać żeby złapać kontakt z dzieciakami które uczę :diabloti:

ale amstaffa w tych różowych gazetkach jeszcze przedtem nie widziałam, więc jest nieźle :cool1:

Ula Cieplak jest nudna odkąd się ładna zrobiła :p

Link to comment
Share on other sites

mialam stycznosc z wieloma rasami i powiem szczerze, ze do tej pory spotkalam wiecej agresywnych jamnikow, jorkow, ratlerkow i dalmatynczykow niz bullowatych...

To nie ma znaczenia, czy ktos ma asta czy jamnika, jak wychowuje psa na agresora to rasa nie ma znaczenia... wszystko zalezy od czlowieka !!!

I predzej sie powinno zakazac trzymac babkom w typie "moher" ratlerki, jamniki czy jorki niz normalnym ludziom asty...

Link to comment
Share on other sites

A ja tak troszeczke dobiegając od tematu Brzyduli ( :evil_lol: ) do tej pory zastanawiam się jakim cudem red nosek biegający po moim osiedlu nie pogryzł mojej matki gdy ta wpędziła go do klatki (tylko po to zeby go złapać,bo nie pozwolił do siebie podejść) i niczym kowboj zarzuciła mu na szyję smycz...dziwnym trafem on jej nie pożarł! :o tylko wstał i grzecznie poszedł tam gdzie chciała...do tej pory mnie to zastanawia..przeciez to pies morderca. :shake: :evil_lol:

Ps. Tak jeszcze troche odbiegając od tematu- u mnie na osiedlu zrobiły się modne asty niestety.:roll: jakiś idiota rozmnożył swoją suke (oczywiście bez papierków) i całe osiedle zaroiło się pięknymi szczeniaczkami astów..ze 12 ich jest co najmniej. Oczywiście zostały porozdawane pierwszym lepszym ludziom...ciekawa jestem po jakim czasie sie znudzą i wylądują w schronie.:roll:

Link to comment
Share on other sites

eee tu się nie zgodzę , mohery są potrzebne i te ich szczelinomierze z kłami na wierzchu.
to one mnie zmobilizowały , do wyprowadzenia się na wiochę i widząc je od czasu do czasu , utwierdzają mnie w tym przekonaniu :diabloti: jak tak patrze na to to ... to lubię korki w których tkwię by wyjechać z miasta i lubię brak nocnych sklepów na moje wiosce.

trochę mi brakuje niekiedy , tych konstruktywnych dialogów , aczkolwiek forum miłośników psów , mi to wynagradza .. bo w sumie jak by nie patrzeć , to lepiej i wygodniej czytać wypociny o morderczych bestiach i konieczności ich wymordowania , niż marznąć i narażać słuch ...
dodatkowy plus , że nie muszę odpowiadać od razu natychmiast , tylko jak mam ochotę ..

mohery muszą swoje pieski mieć , bez nich by było już całkiem nudno :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewusek']
I predzej sie powinno zakazac trzymac babkom w typie "moher" ratlerki, jamniki czy jorki niz normalnym ludziom asty...[/QUOTE]

Bo nie powinno się zabraniać wszystkim posiadania TTB, tylko zabraniać posiadania jakichkolwiek psów wszystkim idiotom... :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Moją szczeniuchę chciał zjeść jakiś mix pekińczyka, oczywiście na flexi i doskakiwał na jakieś 10 cm od niej a baba pisała sobie smsa :angryy:. Moja mała jest milusim szczeniuszkiem, ale jednak to nie łagodniutka Hexa uciekająca przed wszystkim co ją atakuje i w końcu takiego doskakiwacza złapie i będzie problem :shake: (ja będę miała problem wychowawczy). Jakoś żadne bullowate nas nie obszczekują i nie atakują, nawet jak moim paskudom zdarzy się na nie rozedrzeć paszcze. Z yorkami się ostatnio zaprzyjaźniłyśmy i tylko jeden na nas się drze, bo podobno Hexa go sporowokowała i jej nie lubi :cool1:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tomasz76zg']Jak dla mnie wogle nie powinno być takich ras. Powinno się prawnie zakazać rozmnażania i w ten sposób "rasa" by zanikła.[/QUOTE]
Człowieku ludzie sieją jeszcze gorsze spustoszenie na całym globie ,to znaczy że powinniśmy zostać wyeliminowani ????Pierwszy lepszy kundel ,gdyby miał odpowiedni aparat zębowy z lubością zagryzł by innego .Tu wina leży po stronie właścicieli i oni powinni głównie ponieść konsekwencje !!
A potem kolejni ludzie -psy mogły pochodzić z pseudo hodowli !!!
Wszystkie 4 lapy mi opadają jak czytam taką herezję .Chwila może ciebie też powinni uśpić ??Może Twój post to wynik agresji lękowej ??:angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Gabryjella']A co ma starych zagryzać jak młode mięsko pod nosem :cool3:



Jak rozumiem na śmierć zagryzają amstaffy, a które zagryzają nie na śmierć :crazyeye:



Ta w relacjach gapiów to zawsze wszystko jest takie jakby większe - "panie no taki był ze dwa metry miał, a w ogóle to ich czterech było, wielkich takich i jak go za ten łeb złapał, jak krew trysnęła, jak on to poczuł, naprężył się od razu, oczy mu się zaświeciły, mlasną z zachwytu i zanurzył wielkie białe kły w parującą, gorącą krew tryskającą z odgryzionej głowy, zamruczał z zadowolenia........."[/QUOTE]


Sam widziałem na własne oczy historię podobną szła sobie spokojnie sfora psów a na przeciwko stanął amstaf i pit bull .Wtedy alfa z tej sfory powiedział na pewno (z mimiki twarzy wywnioskowałem ,ale co staf i bull myślały to nie wiem bo one mają takie kamienne twarze morderców) "już mamy przesrane bo oni są we dwuch a my jesteśmy sami !A potem to już tylko krew tryskała i trzewia latały .Serio !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OniISucz']Sam widziałem na własne oczy historię podobną szła sobie spokojnie sfora psów a na przeciwko stanął amstaf i pit bull .Wtedy alfa z tej sfory powiedział na pewno (z mimiki twarzy wywnioskowałem ,ale co staf i bull myślały to nie wiem bo one mają takie kamienne twarze morderców) "już mamy przesrane bo oni są we dwuch a my jesteśmy sami !A potem to już tylko krew tryskała i trzewia latały .Serio !![/QUOTE]
o po dobranocce , horrory zaczęli puszczać :evil_lol:

ale pisz dalej i co i co zrobiłeś ? nie miałeś komórki by to nagrać ?

ja ostatnio słyszałam , idąc z moim staffikiem .. że :
Panie taki oooo taki identyczny taki , to wyrwał (nie dosłyszałam komu) obie ręce na raz z mózgiem :diabloti:

ale jak na horror to marna historia :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Miałem komórkę ,ale one jak juz raz zagryzą to już nie mogą przestać bo się od krwi i flaków uzależniają (przynajmniej moja suka tak ma ) i musiałem uciekać żeby później móc wszystkim ogłosić że to mordercy .Słyszałem nawet że jak szczeniaki się rodzą to zaraz po urodzeniu matkę zagryzają !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OniISucz']Miałem komórkę ,ale one jak juz raz zagryzą to już nie mogą przestać bo się od krwi i flaków uzależniają (przynajmniej moja suka tak ma ) i musiałem uciekać żeby później móc wszystkim ogłosić że to mordercy .Słyszałem nawet że jak szczeniaki się rodzą to zaraz po urodzeniu matkę zagryzają !!!!!![/QUOTE]
jest dokładnie tak jak piszesz !!!!
a jak zagryzą już matkę , to potem szukają ojca by go zabić , za tą krzywdę co im wyrządził i powołał je na świat ... a ze jak to bez papierów miot , to zagryzają wszystkie napotkane samce .. tak - bo bez czapki chodzą ... dotatkowo zagryzają wszystkich co są podobni chodź ociupinkę do ich właściciela .. dla zasady , bo marne żarcie dawał ...

toć panie złe psy som , bardzo złe , zabić wszystkie , spalić na stosie !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']jest dokładnie tak jak piszesz !!!!
a jak zagryzą już matkę , to potem szukają ojca by go zabić , za tą krzywdę co im wyrządził i powołał je na świat ... a ze jak to bez papierów miot , to zagryzają wszystkie napotkane samce .. tak - bo bez czapki chodzą ... dotatkowo zagryzają wszystkich co są podobni chodź ociupinkę do ich właściciela .. dla zasady , bo marne żarcie dawał ...

toć panie złe psy som , bardzo złe , zabić wszystkie , spalić na stosie !!![/QUOTE]
Tak zabić a potem znaleźć pierwszych hodowców tych raz i wykopać i zabić jeszcze raz a potem ukarać prawnuków .Najlepiej to zabić wszystkich i spokój będzie .Ale nie !! bulowate to takie cholerstwo twarde jak szczury i karaluchy to se ne da

Link to comment
Share on other sites

one gorsze niż koty , bo koty mają 7 żyć , a te bestie z piekła rodem , nieskończoność !!!
przykład z mojego domu - mam 4 takie szatany , złe to to - strach się normalnie bać - jak ja chce to humanitarnie uśpić .. co robie każdego wieczora - nawet teraz uspane leżą , rano jak nowe ożywają :mdleje: już jestem bezsilna , spać się boje iść :placz: a jak już usnę , to boję się obudzić !!! i tak śpię ile pęcherz wytrzyma - otwieram oczy , a one od nowa żyją ...
Gorsze niż karaluchy , bo karalucha to z kapcia i po karaluchy ... a to to panie , to kapeć nie ma szans ...
A już najgorsze co może być , to jak taki jeden morderca trafi do domu naszego , to tak hipnotyzuje , że człowiek w amoku ze strachu zaraz dziwnym trafem przywleka drugiego i kolejnego ...
a żre to to , wszystko , rąbie drewno , ściany , a rozpycha się to to , a wymusza ... ale jak takiemu co odmówić ? życie jest mimo wszystko piękne i każdy chce jeszcze żyć , to i ulega ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']one gorsze niż koty , bo koty mają 7 żyć , a te bestie z piekła rodem , nieskończoność !!!
przykład z mojego domu - mam 4 takie szatany , złe to to - strach się normalnie bać - jak ja chce to humanitarnie uśpić .. co robie każdego wieczora - nawet teraz uspane leżą , rano jak nowe ożywają :mdleje: już jestem bezsilna , spać się boje iść :placz: a jak już usnę , to boję się obudzić !!! i tak śpię ile pęcherz wytrzyma - otwieram oczy , a one od nowa żyją ...
Gorsze niż karaluchy , bo karalucha to z kapcia i po karaluchy ... a to to panie , to kapeć nie ma szans ...
A już najgorsze co może być , to jak taki jeden morderca trafi do domu naszego , to tak hipnotyzuje , że człowiek w amoku ze strachu zaraz dziwnym trafem przywleka drugiego i kolejnego ...
a żre to to , wszystko , rąbie drewno , ściany , a rozpycha się to to , a wymusza ... ale jak takiemu co odmówić ? życie jest mimo wszystko piękne i każdy chce jeszcze żyć , to i ulega ...[/QUOTE]
Też musisz być zła całkiem jak belzeboss!! bo wiadomo złego licho nie bierze -wniosek nie ma dobrych bulowatych bo wszystkie dobre umierają od razu !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...