Jump to content
Dogomania

Mam na imię Homer i mam już własny dom - zamieszkałem we Wrocławiu:) Miałem dom, pana i brata – w jednej chwili straciłem wszystko


Tola

Recommended Posts

Przed chwilą, Tola napisał:

Homerek spakowany, dokumentacja medyczna przygotowana, a ja  bardzo się denerwujęhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,006_jb_orig.gif

No i będę jutro płakać...

Będą duże emocje, Homerek jedzie prawie przez całą Polskę do swojego domku, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.

Jak psiak wychodzi spod naszych opiekuńczych skrzydeł to serce się niepokoi i boli trochę chociaż człowiek wie, że psiak jedzie żeby mieć dobre życie w swoim własnym kochającym domu. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tolu nie płakusiaj. Homerek jedzie po dobre życie u boku dobrych, kochających go ludzi. Będzie super :)  Byle tylko ta droga przebiegła szczęśliwie, to już będzie tylko lepiej.

Dzisiaj jest szczęśliwy dzień dla dwóch zamojszczaków. Bobik także jedzie dzisiaj do swojego Domku.

Szczęśliwego życia Chłopaczki w nowych domach.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Homerek już w drodze do własnego domu, wyjechali o 10.10 z Zamościa. Było jescze pożegnanie z dr. Kubą i  innymi pracownikami lecznicy:)

Jest wszystko dobrze - siedzą sobie z p. Eweliną z tyłu auta, Homerek co chwila kładzie łapki na kolana pańci:).

V__26BE(1).jpg

V__3119.jpg

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Havanka napisał:

Homerek nie wygląda na przestraszonego. Tolu, czy nie bał się p. Eweliny, czy chętnie wsiadł do samochodu? Mam nadzieję, ze podróż minie szybko i bezproblemowo. No i czekamy tu wszyscy na relację z nowego domu !

Homerek nie byłby Homerkiem, gdyby się chociaż trochę nie bał;)

Myślę, ze się bał i jeszcze trochę to potrwa, nim w pełni poczuje się bezpieczny.

Homerek jest malutki i ma malutkie, strachliwe serduszko.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Havanka napisał:

Super ! Nie dość, ze Homer będzie miał swoj własny dom, to jeszcze tak uroczą panią ! Ale mu sie poszczęściło !

Niooohttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,14_cE_orig.gif

Uroczą, ciepłą i utalentowaną:)

 Będzie jadł z miseczki, którą własnoręcznie zrobiła Pańcia:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...