Jump to content
Dogomania

Zaniedbana sunia PYSIA JUŻ W SUPER DS , z ogromnymi tłuszczakami u mnie w DT i mały , wyniszczony DROPS - pod moją opieką.


Poker

Recommended Posts

21 minut temu, kiyoshi napisał:

Dla mnie tez 3 i 4

Bede tez oglaszac Dropsika

Pysie oglosilam na Katowice i chyba na Opole 

 

Czyli z Twojego ogłoszenia dzwoniła wczoraj kobieta z okolic Katowic.

Ja bym dała na wiodące jednak 1. zdjęcie, bo widać oczy. Bardzo dużo kupuje oczami oczy.

Zrobiłam wczoraj Pyśce zastrzyk z antybiotykiem , nawet nie zauważyła.

Od wczoraj chodzi i ciągle zawodzi. Nie wygląda na to ,żeby z bólu.Raczej hormony buzują po sterylce.  Taki sam cyrk mieliśmy w zeszłym roku z Kitką. Po południu (mąż musi pomóc )zajrzę jej pod fartuszek czy mleka nie produkuje.

I tak jak wcześniej bardzo mało piła, to teraz pije bardzo dużo.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zaglądam z ciepłymi myślami :)  dużo siły życzę i mocno zaciskam , żeby Pysia szybko się zagoiła i siooo do swojego domku! dobrze że telofon dzowni :)  

Jeśli chodzi o Dropsika to on jest naprawdę ładny chłopiec i na każdym zdjęciu jest 'do wzięcia'okok.gif

Link to comment
Share on other sites

Pyśka dziś lepiej.Już nie drżała i nie popłakiwała. Je dobrze.

Niestety coraz mocniej płacze za mną. Nieważne ,że w domu są futrzaki,mąż i wnuczka ,ale pańci nie ma.

Teraz leży przyklejona pupą do boku Loczki.

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam wyróżnione na 7 dni  ogłoszenie dla Dropsa na OLX. Pysi  ogłoszenie też wyróżniłam kolejny raz.

Sunia czuje się coraz lepiej. Dziś wieczorem , małpa niedobra, wyrwała kłak sierści kotce. Kulka siedzi teraz przerażona za kanapą.

Link to comment
Share on other sites

Jestem okropnie zdenerwowana. Dotychczas Pycha przy nakładaniu psom szelek itd. na spacery spokojnie czekała razem z nimi i wszyscy razem wychodzili.

Przed chwilą jak psy były juz przygotowane do wyjścia, Pycha ustawiła sie w poprzek drzwi,a Dolar chciał wyjść i w tym momencie zaatakowała go. Mąż musiał odsunąć ja nogą. Dolar oczywiście sapał z przerażenia.

Będę prosiła zastępczy dom  tymczasowy o szybsze przygarnięcie Pychy, jak tylko będzie miała zdjęte szwy czyli za ok tydzień.

Nie mogę dłużej urządzać piekła naszym zwierzakom.

Zrobiłam jej bez problemów kolejny zastrzyk z antybiotyku.

Link to comment
Share on other sites

Niestety, nigdy nie wiadomo, na jakiego psa trafimy i Pysia raczej się nie zmieni. Współczuję Poker Tobie i Twoim zwierzaków, a i Pyśce też, bo przed czasem traci wspaniały DT. Trzymam kciuki za szybkie znalezienie DT bez zwierzaków, bo sytuacja może się powtarzać i lepiej nie ryzykować. A może w międzyczasie trafi się DS.....? 

Link to comment
Share on other sites

To może ja odpowiem, bo to do mnie miała Pysia zawitać w maju na dt. Na około miesiąc, bo tylko do polowy czerwca mogę ją przetrzymac. 

Mimo tego, ze z Pysia sa stale jakieś "turbulencje", nie proponowałam, ze zabiore ja wcześniej, bo po prostu źle się czuje. Wróciłam od Córki chora i wciąż nie moge dojść do siebie. Szczerze mowiac, to przeraza mnie koniecznosc wielokrotnego biegania po schodach. Bo jak na razie, to jak zalicze to moje wysokie II piętro, dwa razy dziennie, to mam dosyć. A tu trzeba bedzie jeszcze dodac co najmniej 3 razy więcej.

Może jednak przez tych parę dni, jakoś się pozbieram i wrócą mi sily i energia. Bo na razie czuje się naprawdę  marnie. 

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Figuniu ,że się ujawniłaś Szkoda ,że jesteś chora. Życzę zdrówka.

Obie panie więcej nie dzwoniły. Łudzę się ,że Pycha znajdzie DS przed 10. maja.

Czasem mam dość bycia DT, bo odpowiedzialność jest ogromna, nigdy nie wiadomo co się trafi.

Do hotelu nie dam Pychy, bo będzie siedziała w kojcu ,a nie o to chodzi.Ona potrzebuje człowieka.

Moich futrzaków bardzo mi szkoda, bo są zestresowane. Poproszę ewu , by pomogła szukać DS swoimi kanałami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...